Království se zmítá v chaosu a temné síly vítězí nad dobrem. Jedinou záchranou je zrcadlo... Jenže toho využívá i zlý a chamtivý Rumpelstiltskin. V současném světě bude muset vynaložit Avengers tým složený z princezny Sněhurky, Popelky, Červené karkulky, Lociky a Šípkové Růženky velké úsilí, aby zabránil tomu nejhoršímu! Zachrání superhrdinští strážci náš i svůj svět před hrozbou Rumpelstiltskina? (Rodriguez)

Magika82 odpad!

Bratři Grimmové musejí v hrobech rotovat... Dneska najít opravdu dobrý film, to by člověk s lucernou v noci dříve našel suchohřib. Odpadkový koš, prosím! ()

Bozvav odpad!

Sračka, kterou by měli pouštět za trest v kriminálech. Beze smyslu, děj je naprosto nesmyslný, dialogy - to se nedá ani slušně popsat. A hlavně celé je to jaksi zbytečné. A proč jsem na to koukala až do konce. Jsem asi masochista se sklonem k laciné perverzi.Jinak si to nedovedu zdůvodnit. ()

char_t

Parádní úchylárna! Jeden z těch filmů, které jsou tak blbé, až jsou zábavné :-) Jestli toužíte vidět Červenou Karkulku, jak nožem masakruje mafiány až stříká krev, hádám, že nemáte jinou možnost, než tohle zkouknout :-) ()

MickeyStuma

'Bylo nebylo, z dalekého království přišli do našeho světa Sněhurka, Růženka, Popelka, Locika a Karkulka. A ještě nebyli v lepší formě. Ale bude to na boj s temnými silami stačit?' Tak tomu nedá zvědavost stát. Asylum nezklamal a stvořil mockbuster se všemi očekávanými aspekty. Hrome, ta Karkulka ale má ránu. Jak se dá očekávat, nic extra to není. Vzhled děvčat spíše naznačuje jejich barbinovské juchání a starosti aby si náhodou nezlomili nehet. Ale dialogy jsou překvapivě plné typických ženských hlášek, takže se tu hlavně pánové pobaví jak si tu děvčata hrají na drsňačky. S vizuálníma efektama se tu nepřehání a je to dobře. Lepší žádné než naprosto katastrofální jak je u Asylumu zvykem. Snímek na odlehčení a k pobavení. ()

gazogazo

Aliance princezen versus hnusak kasper . Standartní asylum balíček hoven a střípku geniality. Škoda pomalosti uprostred a nečekaně malé destrukce digitálních nesmyslů . Kameraman není 100 létej. A hudba je perfektně vyřešena ()

Ozzy2 odpad!

Vydržel jsem to do doby, než Karkulka vstoupila do baru a zahrála si na JCVD.Čili asi 20 mnut.Za to bych měl dostat od pitomce, co ho napadlo tohle natočit odškodné. ()

beso74

V ére, keď má každá filmová spoločnosť, čo za niečo stojí, nejakú tímovku, rozhodli sa aj Azyláci pre niečo podobné. A aby ostali svojmu menu verní, niečo si požičali z Avengers (dokonca aj polovicu titulu) a niečo od bratom Grimmovcov (autorské práva sú už hodných pár liet v pase, tak nehrozí žiaden súd). Komando princezien už v Šrekovi ukázalo, čoho všetkého je schopné, tu sa z rozprávok a močiarov presunulo priamo do súčasného L.A.. Na pomery spoločnosti je to až prekvapujúco prijateľné, divák si to môže pozrieť dokonca bez toho, aby začal trpieť samovražednými sklonmi. O zábavu sa tu stará prekvapujúco Casper Van Dien, ktorý si svoju postavu diabolského ničomníka túžiaceho po svetovláde na všetkých stranách zrkadla, s veľkou chuťou užíva. Navyše, ani tie princezné nie sú na zahodenie (Červená Čiapočka sa obzvlášť vydarila). Škoda tej všadeprítomnej nelogikosti, nudy uprostred filmu a zhovadilých efektov, ale ruku na srdce, to by už potom nebolo Asylum... ()

mimozakon odpad!

Tešil som sa na ďalšiu komixovku. Dostal som Snehulu, Popoluchu, Ružový šíp a Dlhovlas. K nim do party neparty červenú pláštenku. Akčné scény ešte horšie ako v Scorpion King 4, herečky vypatlané, zábery sťa Xena v Herkulesovi, klasický dementný príbeh a mega klišé záverečný záber. Ach, škoda času. Áno a železnému Johnovi už stekala farba od tej námahy. ()

Fezzi

Tento film měl jednoduše na víc. Nápad na Asylum až překvapivě dobrý, bohužel kvalita jeho zpracování zůstala v průměru. Kdyby dostal film do rukou někdo jiný (někdo kdo scénáře skutečně promýšlí místo toho, aby se vysoplil na náhodný kus nábytku a vzniklé obrazce obtiskl na několik papírů) vše mohlo dopadnout úplně jinak. Některé dialogy jsou skutečně o hovně a filmu by bylo mnohem lépe bez nich. Zbytečně jsem celou dobu čekal na nějaké humorné osvětlení, které by filmu dodalo právě tu správnou parodickou šťávu. Věřím, že můj milý Lloyd Kaufman by z tohoto nápadu vytřískal více. Film stál celkově za zlámanou grešli, ale viděl jsem horší a bylo jich hodně. Navíc za všudypřítomné dekolty a poměrně koukatelné akční scény dávám 40%. ()

pida123 odpad!

No ty kráááááso :D :D :D Tak tohle je teda totální úlet, větší chujovinu jsem neviděla :D :D :D Ženský jako hrdinky-fajn, dva rozdílné světy-budiž, ale totálně neschopný hrdinky, stupidní příběh a ještě stupidnější efekty??? Jen doufám, že je to nestálo moc prachů, protože abych byla upřímná, tak takovej škvár bych dokázala natočit i já, ve sklepě s maňáskama bez ručiček a nožiček, a rozhodně by to mělo lepší šťávu, než tohle. ()

JeffScylla odpad!

To je taková sra**a, že se to opravdu nedá. Víc než 6 minut jsem opravdu nevydržel, a to jsem na to už od 3. v podstatě nekoukal. Beru že mi něco nesedne nebo to není můj šálek kávy, ale tohle mne opravdu zvedne ze židle. Je to hnus velebnosti. :) ()

brasek odpad!

Nechápem! Proste... ako toto mohli natočiť, čo tým mysleli a prečo vlastne obetovali značnú časť svojho života na takúto hlúposť. Príbeh je absolútne nestráviteľný a všetko okolo toho absolútne zlé. ()

ssarka odpad!

mám ráda bečkové filmy,zasměju se u nich..ale tohle nebylo ani vtipné,ani béčko..tohle bylo tak dvojíté véčko..ty blbý bárbíny neuměli ani mluvit,artikulovali jako ve školce..myslím,že tohle je tolik odpadu jako do celýho kontejneru.. ()

Pythonator

Asylum přišel s dalším geniálním nápadem, který opět využil zcela stupidním způsobem. Myšlenka je skvělá. Nepochybně to patří k těm lepším filmům od Asylum. Dívat se na to dalo. Všechny princezny byly opíchatelné, ale bohužel ani jedna z nich nedosahovala takového stupně krásy, kterou pro takový film vyžaduju. Ta blbost byla o babách a sehnat ty nejrajcovnější pichny, hned by to bylo na dvě hvězdičky:-) ()