poster

That Sugar Film

Dokumentární

Austrálie, 2014, 90 min

Režie:

Damon Gameau

Scénář:

Damon Gameau
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • berg.12
  ****

  Super Sweet Me. Trochu přepálený, středoškolsky názorný dokument. Ovšem ze všech možných diet, vegetariánství, veganství, ájurvedy, jing-jang, dělené stravy, vitariánství bych tu sugar-free doporučil na prvním místě. Je ideologicky nezávadná a o vašem těle, návycích, tomu co je a není normální, vám prozradí zdaleka nejvíc a nejrychleji.(27.3.2016)

 • sir-dave
  ****

  Princip spočíval v pravidelném konzumování vyšších či středních dávek cukru v běžných potravinách, nehledě na kalorie a výsledek se dal možná předpovídat. Větší dávky cukru jsou rozhodně špatné, ale taky není snadné se jim vyhnout úplně, když jsou skoro vše. Každopádně to má vypovídající hodnotu a je to k zamyšlení, jestli je nutné jíst toho tolik. Rád bych zkusil dojít do stavu, kdy dejme tomu měsíc nepozřu denně větší dávky cukru, jestli to bude mít vliv na náladu :-)(1.12.2015)

 • Tosi
  ****

  Narcistická pohodovka sympatického australského herce a jeho sebedestruktivní experiment, při kterém cukr hořkne v ústech. Požitek z tohoto dokumentu závisí na vaši toleranci k cukru a vzdělávací hodnota zase závisí na tom, jestli patříte mezi průměrně vzdělané evropany, nebo mezi poloretardované americké bečky.(11.9.2016)

 • kaylin
  *****

  Ano, určitě to není nejobjektivnější dokument, který kdy uvidíte, ale to nebude žádný, rozhodně je to jeden z nejzábavnějších a jeden z těch, které vás donutí přemýšlet o tom, co vlastně jíte a co byste možná tolik jíst nemuseli. Některé scény jsou skutečně drsné a budete na ně chtít zapomenout. Ale ono to nepůjde.(11.8.2015)

 • playboxguest
  ****

  Pravdivý, poctivý dokument, podávající skutečné informace formou nejen zábavnou ale i pochopitelnou pro diváka, kterého zdravý životní styl výrazně nezajímá a ve všech těch výrazech, termínech a faktech se tudíž orientuje třeba jen minimálně. Živit se jako výživový poradce, je tenhle film jeden z prvních povinných tipů, co bych klientovi doporučila k nastudování si. A přesně tak, povinně by to měli pouštět rodičům, za léta práce na hospodě jsem nevyšla z údivu, co rodiče do dětí nejraději cpou, to už by jim fakt měli dát pivo a udělali by lépe. Osobně se o pohyb, stravu a celkově healthy lifestyle zajímám už dlouhodobě, mám o tom načteno mnoho poctivých i blábolících knih a pro That Sugar Film musím zvednout palec hore, že je poctivější, objektivnější a pro diváka informativnější než třeba Super Size me, nebo Fast Food Nation.(15.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace