• viperDavid

Vůbec ne špatný, ale taky ne dobrý. Takový zajímavý střed. Člověk nechce koukat, ale přitom to nechce nedokoukat. Hodně nevyrovnané a rozhodně špatně zahrané od Joshui. Zbytek byl fajn, Al Pacino i Hopkins to umí, a Alice Eve jim šlapala na paty. Naprosté zklamání bylo ale od Julii Stiles, to bylo opravdu smutné.(21.7.2016)

• LangiJ

Asi měsíc jsem se tomuhle filmu vyhýbala kvůli zdejšímu hodnocení, ale pak jsem náhodou zjistila, že tam hraje Lee Byung-hun, tak jsem si říkala, že omrknu další jeho hollywoodský štěk a že přece s tímhle obsazením to nemůže být tak špatný... Ze začátku jsem tomu i věřila, ale pak se to jaksi zvrtlo v něco, co už bylo natočeno několikrát a mnohem líp. Hopkins s Pacinem moc prostoru nedostali a Duhamel s ženuškou to bohužel neutáhnou.(5.7.2016)

Těhle filmů s lechce ponurou atmoškou v thrillerovém kabátku není zrovna už moc a ještě když člověk mrkne na casting,tak jako fanda Ala si to pustit zkrátka musí.Je zvláštní,že mi vcelku to rozložení postav dost vyhovovalo,kdy starý veteráni jsou tu spíše jen tím pozádím a všechno se to hrne na dvě ženský a průměrného Josh Duhamela.Náměť určitě není nic nového pod sluncem,ale jak jsem psal,jsem rád,že vůbec je.Co je bohužel průser,že Shimosawa chtěl trochu experimentovat a odlišit průběh a look filmu.Jsou tam dvě scény který jsou tak neskutečně kravský,že si říkáte proč tam jsou.Jako zalepit si lepidlem ránu na břiše je vážně někam spíše do parodie,než do seriózního filmu,kterým chce být,ale scenář občas dělá jednu ďouru ke konci za druhou a chce vymodelovat moment velkého překvapení.To se všechno dá nějak snést,zvraty jsem čekal,ale bohužel je to stále jen průměrnou třešinkou,která je ze strany už silně okousaná.Popravdě z tohohle filmu mohlo vzejít mnohem více,možná právě takové zklamání pro ostatní.Když řeknu,že v jeden moment jede kameraman takovou elipsu na detail,tak už víte čím chtěl Shimosawa upoutat.Chtělo to bohužel osvědčeneného režiséra,protože herce na to měl.(28.2.2017)

Průměrný thriller s nadprůměrnými herci, jež odvádějí průměrné výkony. I Al Pacino už hraje tu stejnou rutinu, ať ztvárňuje Shakespeara, stárnoucího seladona, ostříleného policistu nebo zkorumpovaného právníka... Škoda promarněného materiálu (vzhledem k tomu, že jde o úplně první filmovou spolupráci Hopkinse a Pacina !), ale na druhé straně až tak úplně "předvídatelná" celá zápletla nebyla, takže je na co se koukat.(9.4.2016)

• Morholt

Ono na papíře to asi vypadalo dobře a vzhledem k podařenému castingu to mohla a měla být pecka, ale nějak se nezadařilo. Je to jedna veliká nuda, která na konci vysype několik zvratů a překvapivých odhalení, které by sice mohly s našlapanou režií zafungovat, ale tady bylo mojí jedinou reakcí "Hm". A příliš nenadchnuli ani herci. Největší lákadlo v podobě veteránského dua Hopkins-Al Pacino celkem snadno přehrály Malin Åkerman a Alice Eve, na které se k tomu ještě dalo dívat a hlavní hrdina v podání Joshe Duhamela měl všechno možné, jen ne odpovídající charisma. Promarněná příležitost. 25%(11.4.2016)