Když mladý ambiciózní právník Ben Cahill (Josh Duhamel) přebírá kauzu jedné významné farmaceutické firmy, netuší, jakému dramatu bude muset čelit. Stane se nechtěným aktérem nemilosrdného boje mezi zkorumpovaným šéfem firmy Arthurem Denningem (Anthony Hopkins) a jeho obchodním partnerem Charlesem Abramsem (Al Pacino). Ben se ocitá ve smrtelném nebezpečí a pokud chce přežít, bude muset co nejrychleji odhalit pravdu. (Magic Box)

Trailer 2

NinonL

Divím se, že se slovutní Hopkins a Pacino nechali naverbovat do takového škváru. Při sledování jsem lapala po dechu a děsila se, jakou kravinu tam ještě tvůrci vloží. Děj je většinou nesmyslný a čím víc spěje ke konci, tím ptákovin přibývá. Odpad nedávám jen proto, že se mi líbila tvář korejského herce, který se pohybuje celým filmem. I když vlastně ani nevím, proč v něm hrál, v ději jeho účast nedávala žádný smysl :D ()

Spiker01

Tak tady se opravdu tvrdě rozcházím s valnou většinou hodnotitelů. Ze solidarity nebudu rozpitvávat postavu legendárního Al Pacina, nicméně mi Misconduct v mnohém připomínal Ďáblovo advokáta. Ani já samozřejmě nejsem takový kacíř, abych tento nesmazatelný etalon devadesátých let srovnával s laciným "právnickým" dramatem, nicméně se jedná imo o dobře napsaný thriller, kde sice skřípe mnoho věcí (především naprosto marná Alice Eve a to jí mám jinak rád), ovšem i tak jsem si celkem užíval atmosféru. Skutečně nechápu, že tenhle kousek nemá alespoň naprosto standardních 70%. Ode mě 8/10. ()

slunicko2

Těžkopádný akční thriller. Hvězdičku navíc za obsazení: 79letý Anthony Hopkins (šéf farmaceutické firmy Denning), 76letý Al Pacino (Benův šéf právnické kanceláře Abrams), 44letý Josh Duhamel (právník Ben), 28letý Glen Powell (Benův kamarád, právník Doug) a 46letý Byung-Hun Lee (účetní, nemocný asijský vrah). ()

Jara.Cimrman.jr

"V právu žádná pravda není. Všichni lžou." Již dávno vím, že pravda v právu nikoho nezajímá. Důležité je pouze to, kdo má dražšího právníka, neboť ten za svůj honorář dokáže vymyslet daleko lepší pravdu. O to tu tady však nejde. Tady jde o to, že mladý právník chce ulovit velkou rybu a myslí si, že mu to projde. I nepříliš zkušený filmový divák by mu v té chvíli nejradši pošeptal do jeho pečlivě depilovaného ouška, že on i jeho rodina asi budou mít problémy, ale říkejte to dravci, který má v ruce flešku a neváhá s ní machrovat. Já jsem se přitom tedy nenudil, na pár známých tváří jsem radostně zamával, nevadilo mi, že se děj několikrát zvrátil, ale hlavnímu jelimanovi jsem přesto moc nefandil. Padouši byli totiž o dost zábavnější než on. ()

DonBraso

Těhle filmů s lechce ponurou atmoškou v thrillerovém kabátku není zrovna už moc a ještě když člověk mrkne na casting,tak jako fanda Ala si to pustit zkrátka musí.Je zvláštní,že mi vcelku to rozložení postav dost vyhovovalo,kdy starý veteráni jsou tu spíše jen tím pozádím a všechno se to hrne na dvě ženský a průměrného Josh Duhamela.Náměť určitě není nic nového pod sluncem,ale jak jsem psal,jsem rád,že vůbec je.Co je bohužel průser,že Shimosawa chtěl trochu experimentovat a odlišit průběh a look filmu.Jsou tam dvě scény který jsou tak neskutečně kravský,že si říkáte proč tam jsou.Jako zalepit si lepidlem ránu na břiše je vážně někam spíše do parodie,než do seriózního filmu,kterým chce být,ale scenář občas dělá jednu ďouru ke konci za druhou a chce vymodelovat moment velkého překvapení.To se všechno dá nějak snést,zvraty jsem čekal,ale bohužel je to stále jen průměrnou třešinkou,která je ze strany už silně okousaná.Popravdě z tohohle filmu mohlo vzejít mnohem více,možná právě takové zklamání pro ostatní.Když řeknu,že v jeden moment jede kameraman takovou elipsu na detail,tak už víte čím chtěl Shimosawa upoutat.Chtělo to bohužel osvědčeneného režiséra,protože herce na to měl. ()