Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tato postmoderní komedie vypráví příběh mladé Veroniky a jejích dvou úplně odlišných milenců Abela a Zeda. Abel je šarmantní hudební kritik, Zed zase divoký punkrockový bubeník. Oba jsou do ní zbláznění a ona je oba miluje stejně. Po bláznivé párty v lese tato podivná trojka podlehne vzájemným sympatiím a rozhodne se bydlet spolu. Společný život funguje v pohodě jen půl roku, protože bohémští a nezodpovědní kluci nejsou schopni ani platit nájemné a naštvaná Veronika si uvědomí, že se musí něco stát. Tehdy potká sympatického a bohatého filmového režiséra Ernesta, který je ideálním mužem a Veronika začne uvažovat o svém vztahu s Abelem a Zedem. Zanedlouho zjistí, že je těhotná a po hádce s nimi se odstěhuje ke své kamarádce. Až dosud nenápadný Ernest najednou požádá o její ruku, ale opuštění Abel a Zerd si přísahají, že získají Veroniku zpátky. Není jež ale příliš pozdě? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (9)

dr.fish 

všechny recenze uživatele

Na jednu stranu naprostá hovadina, ale líbí se mi ta hravost a nadsázka. Svým způsobem dokonalá ilustrace toho, že lidský život je vlastně totální fraška. Jak se pinožíme, trápíme, řešíme věci, pak šup, vyplavíme trochu hormonů- a všecko je jinak. Nečekejte nic jiného, než blbinu, ale určitě je tam dost situací pro zasmání, pár věcí k zamyšlení- a slušná muzika. Ohledně Švédské trojky- řekl bych, Splendor jí spíš paroduje, než že by se jí podobal. 75% ()

Arsenal83 odpad!

všechny recenze uživatele

Riadny kentus, ale liberálno-progresívne kruhy určite tlieskali v stoji, oni sa postavia za všetko zvrátené. Dievča si žije s dvomi chlapmi, ktorí šukajú ju, ale neváhajú si to rozdať aj medzi sebou. Následne však otehotnie, no ona sa zaľúbi už do tretieho a tamtých chce poslať do riti. S kým ma decko ani srnka netuší. Úžasná ukážka degenerácie. ()

Reklama

igi B. 

všechny recenze uživatele

Zlatá slova, pane Hardy, tohle se Mr.Arakimu moc nepovedlo. Bůh suď, komu je tohle dílko určeno. No, u mě tedy jedním okem dovnitř a druhým hnedle ven. Tak na každý oko maximálně jednu hvězdičku - a to ještě s přivřenýma očima... ()

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Svižně rozjetá černá komedie se postupně láme v sentimentální (a nezáživné) drama a nakonec nešokuje lehce ujetým koncem, který je pouhým slabým odvarem původní originality. Jaká škoda... ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama