Já, kocour

Nine Lives

Deväť životov pána Fúzika

Fantasy / Komedie / Drama / Rodinný

Francie / Čína / Kanada, 2016, 87 min

Průměrná rodinná komedie, u které se podle mě moc nepovedl děj. Prodej firmy asi není téma, co děti nějak osloví, ale pro dospělé je zase příliš jednoduše zpracovaný. Zůstávají tak samotné scény s kocourem, které jsou občas úsměvné, ale jsou zaměřené spíše na dětské publikum. Ve výsledku z toho nebude ohromená ani jedna skupina diváků.(25.2.2017)

Příběh pojednává o americkém podnikateli, který vybudoval nejvyšší budovu na severní polokouli(To není úplně tak pravda...Co je pravda zjistíte při zhlédnutí filmu..) Promění se v kočku, protože nebyl pořádným otcem. Tohle by bylo shrnutí příběhu. Takže, film: no, od začátku až do konce jsem se nekoukl na osu, která ukazovala délku filmu(Asi že ten film byl tak krátký nebo jsem byl líný...) z toho vyvozuji že, mě film bavil. Ale při některých částech jsem si musel dát ruku na čelo protože to nešlo.(Kdo není tak moc chytrý... Obsah této věty je: ,,Někdy to bylo TRAPNÝ.") Na tento snímek si myslím že, lehce zapomenu. Nic zvláštního...Nic špatného... Nic výborného.. Tenhle film nemohu jistě doporučit!! Moje celkové hodnocení: 52% Scénář: 5/10 Obsazení:7/10 Kamera: 8/10 Hudba: 5/10(18.12.2017)

• luka4615

Příšerné CGI efekty, přehrávající herci, otravná kočka a stupidní děj, který je rámován nepochopitelnou účastí Kevina Spaceyho. To je celkový výčet všech "trademarků" tohoto filmu, který není ani vtipný a ani nijak zvlášť zajímavý. Jednu hvězdu dávám paradoxně za Kevina Spaceyho, který v momentech, kdy hraje bohatého obchodníka, vypadá téměř jako jeho postava ze seriálu House of Cards. Nic víc, nic míň.(3.11.2016)

• PamPero 1

Mám doma dvě kočky, proto se pro mne film stává automaticky snesitelnější než ve skutečnosti je. Scénář nepřekvapí a je dementní, animace kočky spolu s vizuální stránkou filmu mnohokrát odfláknutá. Možná jen pro ty nejmenší z nás to bude alespoň zábavné. Proč do toho sakra ten Spacey s Walkenem lezou? 30%(6.11.2016)

Je to klišovité, přímočaré, digitální, neherecké, ale je to prostě super zábava pro každého milovníka chlupáčů s vytříbeným charakterem! Takový ten nenáročný nedělní film na dobrou náladu, který je hned po 'Simon's cat' a Garfieldovi jasná trojka! vůbec se nenechte zmást hodnocením sucharů tady na ČSFD, proti kterým dávám hvězdičku navíc ;)(10.1.2017)

• - Pana Fuzzypantse ve skutečnosti hraje šest koček, z nichž každá je vycvičená pro určité druhy úkolů. (Zdroj: Bioscop)

• - Natáčelo se od 4. května do 24. července 2015 v New Yorku (USA) a Montréalu (Québec, Kanada). (Varan)

• - Barry Sonnenfeld, který má na kočky silnou alergii, striktně požadoval, aby jeho kočičí hvězdy byly plemeno Sibiřská kočka (toto plemeno je hypoalergenní). (Zdroj: Bioscop)