Režie:
Yoon-seob ShinScénář:
Hye-yeong NohEpizody(16)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
Obsahy(1)
Bývalý gangster Han Gi Tak a otec od rodiny Kim Young Soo nečekaně zemřou, jsou již na cestě vlakem do nebe, ale odešli tak nečekaně, že se potřebují vrátit, aby některé věci dořešili. Nakonec je jim to umožněno, ale Han Gi Tak se vrací v těle krásné a mladé Han Hong Nan a Kim Young Soo v těle krásného a mladého Lee Hae Joona. Nesmějí se prozradit a jejich čas je omezený. (andiek05)
(více)Hrají
Rain
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Domangja peullaen B (2010) (seriál)
Pod královniným deštníkem (2022) (seriál)
Ghost Doctor (2022) (seriál)
Yeon-seo Oh
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Bláznivě zamilovaní (2021) (seriál)
Café Minamdang (2022) (seriál)
In-kwon Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Andělovo milostné vzplanutí (2019) (seriál)
Cheolinwanghoo (2020) (seriál)
Annyeong nae sojeonghan saram (2016) (seriál)
Soo-ro Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Gongbooeui sin (2010) (seriál)
Shinsaui poomgyuk (2012) (seriál)
Min-jeong Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Radši kluci než kytky (2009) (seriál)
Big (2012) (seriál)
Midas (2011) (seriál)
Honey Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Sangeo (2013) (seriál)
Pasta (2010) (seriál)
Won-yeong Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hwarang: Květinoví rytíři (2016) (seriál)
Dangsini jamdeun (2017) (seriál)
SKY kaeseul (2018) (seriál)
Park Yoon
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Wangyi doen namja (2019) (seriál)
Deo paekiji (2017) (seriál)
Dětský doktor (2013) (seriál)
Mi-ran Ra
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dobrá špatná matka (2023) (seriál)
Byuti insaideu (2018) (seriál)
Manyeoeui yeonae (2014) (seriál)
Re Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Vzpomínky na Alhambru (2018) (seriál)
Annyeong nae sojeonghan saram (2016) (seriál)
Annyeong? Naya! (2021) (seriál)
In-hwan Park
Jižní Korea
Cheol-min Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Eogein Mai Laipeu (2022) (seriál)
Moosa Baekdongsoo (2011) (seriál)
Atena : jeonjaengui yeosin (2010) (seriál)
Seok-hwan Ahn
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gaeineui chwihyang (2010) (seriál)
Mai geol (2005) (seriál)
Radši kluci než kytky (2009) (seriál)
Na-ra Oh
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Alchymie duše (2022) (seriál)
Yawang (2013) (seriál)
Psací stroj z Chicaga (2017) (seriál)
Dae-hwan Oh
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Laipeu on maseu (2018) (seriál)
Pigoin (2017) (seriál)
Otsomae Bolkeun Kkeutdong (2021) (seriál)
Tae-hwan Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Kimbiseo wae geureolkka (2018) (seriál)
Omangwa pyungyeon (2014) (seriál)
Deobeulyu (2016) (seriál)
In-beom Go
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Yawang (2013) (seriál)
Geu gyeowool, barami boonda (2013) (seriál)
Moon-shik Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hojič (2014) (seriál)
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Man-dae Bong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Annyeong nae sojeonghan saram (2016) (seriál)
Joo-sang Yoon
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)
Baramui hwawon (2008) (seriál)
Ailiseu (2009) (seriál)