Bedeviled

Scénografie:

Samantha Nicoletti

Kostýmy:

Lia Xiong

Každá akce vyvolá reakci, bratři Vangové se tímhle vůbec neřídí a režisérsky neskutečně mizerně takto vedou herce. Když hlavní dvojici umřou poslední kamarádi, vůbec se to v ději neřeší a zbývající přeživší se spolu smějí a dělají, jakoby se nic nestalo a takových sraček je v ději bohužel strašně moc. Rodiče nikde, žádné řešení opravdu vážné situace od dospělých a celkově světa kolem, včetně konce kdy hlavní hrdinka v klidu někde studuje. Prostě neskutečný bordel, neukočírovaný a neuvěřitelně odbytý. Herci ve všech rolích stojej taky úplně za hovno, jedině dvě píchatelné kundy vás tak nějak vytrhnou z toho ochotnického hegeše. Přesto všechno je Bedeviled dobrý horor a to je mazec. Nápad je skvělej, atmosféra neskutečná a kadence lekaček nekončí a je infarktová. Hlavní bubák je dokonalej a u některých scén mrazilo jako prase. Výpravou, dramaturgií a režisérským vedením herců je to opravdu hodně, hodně blbé, ale za nápady, hororovou stránku a lekačky si to zaslouží metál. Rozporuplný film. který kdyby režiroval někdo zdatnější, mohl konkurovat první lize jako je Insidious a Conjuring. Debilní film, ale dobrý horor, těžko uvěřitelná kombinace. 55%.(10.8.2017)

Ač je tento nepříliš originální horor blboučký, tak díky nastolenému tempu rychle utíká. Už od prvních minut se neustále něco děje, sem tam přijde funkční lekačka a vyobrazování strachu jednotlivých teenagerů je více než povedené. Navíc to není jeden z těch případů, kdy jsou postavy otravné a nikdo z dotyčných neumí hrát. Teror pomocí apky postupně houstne u každého hrdiny a možná škoda, že dotažení úmrtí není krvavější. Žádné zvraty nečekejte, ale kdo chce vidět přímočarou duchařinu, je Bedeviled dobrá volba......7/10(28.7.2017)

• Kudly4

Nečekejte žádnou krev či kreativní smrti, jelikož tady se umírá pouze ze strachu. No, já skoro umřel nudou. Úvodní titulky a následující scéna naznačovaly děsivou jízdu, ale bohužel. Hvězdu dávám za celkem dobré obsazení, hlavně za tu nádhernou, sexy bloncku (hezčí jsem snad ještě neviděl), která jakoby z kvalitního péčka vypadla a druhou za sem tam dobré strašení, ale to je všechno. Zbytečný TV Horor a pokud hledáte něco na tento způsob, doporučuji výborný německý Unfriend. 35% (239.hodnocení)(1.10.2019)

Celkem solidní horor od kterýho jsem nic nečekal. Vraždená aplikace je celkem originální, i když zpracování pokulhává a vypadá že scénář mohl být o všem a né jen o aplikaci. Co mě docela hodně překvapilo bylo jak film vypadal. Čekal jsem béčko až amatérismus ale nakonec film vypadá parádně. Herci sice pravděpodobně našli na ulici protože byly špatní do jednoho ale to u takovýhleho filmu zas tak nevadí. Efekty byly solidní a hlavně hlavní padouch je creepy. Pochvala desingu toho monstra. Atmosféra sice není, gore taky ne ale film je celkem příjemný na nedělní odpoledne.(12.8.2018)

Po smrti kamarátky obdrží jej partia z jej telefónu pozvánku so zvláštnou aplikáciou. Tá je pre nich užitočná, pretože pán Bedevil, ktorý je hlavnou postavou v tejto aplikácii, vie o všetkom, čo potrebujú vedieť a rád im pomáha. Keď však začne aplikácia odkrývať ich najtemnejšie tajomstvá, začína sa nočná mora, ktorá sa rozhodne nekončí odinštalovaním novej aplikácie. - Na to, že je to horor zameraný na mladistvých, to pôsobí prekvapivo inteligentne. Postavy nejednajú hlúpo a nenechávajú sa uniesť emóciami, takže ten najzávažnejší problém moderných hororov sa tomuto snímku vyhol. Saxon Sharbino sa mi v hlavnej úlohe páčila a ten jej texaský prízvuk je velmi zaujímavý. Ostatné herecké obsadenie zahralo tiež solídne a v ďalších hororoch si ich rád kedykolvek pozriem opäť, pretože moje sympatie boli v tomto prípade naklonené na ich strane, čo sa mi často nestáva, pretože vrahovia sú väčšinou zaujímavejší. Najčerstvejší hororový subžáner Cyberploitation je tentokrát reprezentovaný nepríjemným pánom Bedevilom, ktorého strašenie vždy umocňuje hlboký filter na kamere, ktorý sa mi páčil. Atmosféricky to celkom funguje a aj zopár neočakávaných lakačiek sa tu nájde. Pre fanúšikov moderných hororov dosť uspokojivá záležitosť, ktorá by však mohla byť o nejakú časť kratšia. + herečka z I Spit on Your Grave a Poltergeist + herečka z Zombieland + herečka z Ouija: Origin of Evil(7.5.2017)