Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo

• Jižní Korea 달의 연인 : 보보경심 려 (více)

Epizody(20)

Během záchrany topícího se malého chlapce dojde k zatmění slunce a dívka, která pro něj skočila do vody, se ocitne v minulosti. Nyní je z ní Hae Soo, sestřenice manželky osmého prince Wang Wooka. Přestože je Hae Soo nejprve zmatená z nastalé situace, snaží se zvyknout a přizpůsobit se novému prostředí a díky tomu má také možnost poznat i ostatní prince včetně obávaného čtvrtého prince Wang Soa. (andiek05)

Recenze uživatele Roby k tomuto seriálu (1)

Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016)

Historické doramy mě dost vyčerpávají svým neustálým intrikařením, které mi dává pocit, že se tehdy jenom šikanovalo, vraždilo a mučilo a vlastně na nic jiného nebyl čas a to mě fakt nebaví sledovat. Seriál mě udržel asi, tak do toho dvanáctého dílu, ale pak jak se děj změnil jen na pletichaření o trůn, to už mě začalo nějak nudit a bylo mi v podstatě jedno, kdo z toho vyjde jako vítěz. Jediná postava, která mi přišla aspoň trochu sympatická byl Baek-Ah a zbytek ať se pro mě za mě posekají jak chtějí. Velmi špatnou vizitkou seriálu je fakt, že když si neoblíbím z početného souboru postav ani jednu, které bych výrazněji fandil, tak je něco hodně špatně. Zjistil jsem, že na historický seriál musím mít fakt náladu a před dalším si dát několika měsíční přestávku na zotavení. Tento seriál v žádném případě není špatný, ale ani nikterak dechberoucí mistrovské dílo. Zhodnotil bych to asi jako nadprůměrný seriál se slušnou výpravou, kostýmy a hereckým obsazením. ()