Real Tom Hardy

Z GGN išla odjakživa zvláštna energia, ktorej efekt nedokážem artikulovať slovami. Niečo o reflexii hudobnej a filmovej popkultúry a životného štýlu (prevažne) mesta Los Angeles pár rokov pred a po prelome milénia spolu s v tom čase kontemporárnym pohľadom, čiže počiatočných 2010s. S tým ide ruka v ruke výber pozvaných, ktorý (nielen tematicky, ale aj zžitím) koreluje s moderátorom, ktorý, nech sa dnes môže javiť akokoľvek komerčne a vypláchnuto, je proste súčasťou deväťdesiatkového pomníka hip-hopu s presahmi aj do dneška, čiže mnohým pozvaným je vzorom/inšpiráciou (ale aj reverzne – George Clinton), alebo ešte lepšie – rovným, čo prakticky znamená úplne inú konverzáciu ako býva zvykom – neumelú, autentickú, s rešpektom a na témy ich vzájomne spájajúce a prepájajúce. Dobrým príkladom je epizóda s J. Foxxom a obe s M. Rapaportom, ktoré ma tešia roky. A z úvodných sérií videné takmer všetko <3 "I'm slipping on my khaki suit, the blue one, gun by my side as I mob to the beach, on a mission and I'm fishing for my DJ Warren G." ()

derive

Původně jsem dal 5*. V té době byl taky Snoop Dogg mým nejoblíbenějším (žijícím) rapperem. Po shlédnutí mnoha dílů jeho show musím ale obrátit a přiznat si, že Snoop je stejnej fake jako všichni ostatní tier 1 rappeři. ()