Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Druhá sbírka Madonniných nejlepších videoklipů z let 1993 až 1999. Co klip, to jiné téma, to jiný hudební styl, to jiný účes, jiný make-up, jiná image.

Seznam videoklipů: 1. Bad Girl
2. Fever
3. Rain
4. Secret
5. Take A Bow
6. Bedtime Story
7. Human Nature
8. Love Don't Live Here Anymore
9. Frozen
10. Ray Of Light
11. Drowned World/Substitute For Love
12. The Power Of Good-Bye
13. Nothing Really Matters
14. Beautiful Stranger (mihran)

(více)

Recenze (9)

lioncel 

všechny recenze uživatele

pokud se týká něžnější poloviny lidstva, tak madonna, na kterou podotýkám nejsem nijak zvlášť vysazen, má bezkonkurenčně nejlepší video klipy .. a to po stránce jak zvukové, tak i obrazové … ()

Hwaelos 

všechny recenze uživatele

Co si budeme povídat, Madonniny videa nikdy přílišnou hloubkou nevynikaly. Většina se jich točila okolo jejího těla a chlapů, kteří jí bezpodmínečně podléhají (čestnou výjimku v této kolekci tvoří velmi příběhový Fincherův klip Bad girl, který je jeden z mých nejoblíbenějších vůbec). Nicméně, pravdou je, že tahle interpretka si na vizualitě založila kariéru a proto v podstatě všechny klipy jsou pastvou pro oči. Ať už je to brilantní surrealistická Bedtime story od Romaneka, temný Cunninghamův Frozen (s nímž údajně rejža nikdy nebyl spokojen), bizarní Nothing really matters (v němž nosí Madonna Gauthierovy šaty), křiklavý Sednaouiho Fever, Mondinovo latexové Human nature, nebo Power of Good bye, v němž konečně dá někdo Madonně košem:) Bez zajímavosti není ani druhé Mondinovo video, které patří sice k nejslabším kusům, ale je natočeno celé na jeden záběr. ()

Zajímavosti (2)

  • Videoklip Bedtime Story byl ve své době jedním z nejdražších videoklipů vůbec, stál 6 000 000 dolarů. (mihran)

Reklama

Reklama