Funny or Die Presents: Donald Trump's the Art of the Deal: The Movie (TV film)

Komedie

USA, 2016, 50 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

Zázračná překvápková politicko-pseudo-historicko-dokumentární sranda z produkce webu Funny or Die, kde je terčem aktuálně nejvíc fascinující celebrita, Donald Trump, a jeho parodický potenciál naplňuje sám maskovaný Johnny Depp. Ten to zahrál naprosto skvěle a dobře ho tu doplňuje řada známých ksichtů nejen z SNL... plus ALF. Celý je to provedený autenticky v 80/90’s stylu a sedne-li vám ten typ humoru, jevíte-li aspoň trochu zájem o dění kolem Trumpa (já se jím teď bavím denně), budete se prostě muset smát.(24.2.2016)

• SeanLSD

Depp a co. týmto skoro hodinovým neveľmi vtipným blábolom celkom jasne vyjadrili svoj politický názor a súčasne sa ním Johnny zaradil po bok celého radu svojich kolegov, ktorí si už zahrali amerického prezidenta - aj keď iba budúceho a napriek tomu, že cieľom filmu bolo dosiahnuť zrejme pravý opak.(23.1.2017)

• Triple H

Deppov výkon stojí za hovno, sorry. Mám ho rád, ale nevystihol hlas, mimiku, gestá, nič. Proste ten istý Depp ako všade, len v maske Trumpa. Humor a obsah nepobavil. Nebudem hodnotiť pozitívne len preto, lebo momentálne je v kurze si do Trumpa kopnúť.(22.5.2016)

Projekt, který byl evidentně spíchnutý narychlo, díky čemuž působí často lehce improvizovaně, či příliš ujetě, ale vyjímečně se nejedná o výtku, ale pochvalu, neboť tuto "punkovost" tvůrci přetavili ve svojí výhodu a tvoří tak atmosféru, která se k takovémuto druhu projektu nesmírně hodí. Johnny Depp v roli Trumpa je výborný a bez legrace se jedná o jednu z jeho nejlepších rolí posledních let a zároveň jde o jeden z nejvíce WTF a nečekaných castingů všech dob. Art of the Deal: The Movie je legrace s ideální stopáží, která střílí vtipy zabijáckým tempem a tím pádem se nemohou všechny vydařit, ale hodně jich je povedených a celková povaha projektu a jeho vyznění je tak sympatické, že leckeré slabší momenty rádi prominete.(21.3.2018)

Johnny Depp fakt válí.(20.1.2018)