Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Po devastujícím střeleckém útoku se izraelské tajné složky chystají na odvetnou akci. Hila vyzve Dorona, aby se k Fauzímu pokusil dostat skrze důvěřivého Bašára. Doron ale váhá zradit chlapcovo přátelství, sám bojuje s hlubokou nedůvěrou od vlastního syna. Rozkaz ale není možné neuposlechnout... (Česká televize)

Recenze (4)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Všechno to, co tvůrci v minulé epizodě načali, ve druhém dílu zdárně pokračovalo, takže jsem si opět přišel na své. Fakt mi přijde vtipné, jak se dokáží dva národy už po několik desetiletí neustále mydlit jen kvůli víře (když pominu to umělé naroubování Izraele mezi Araby- to byl geniální tah vítězných mocností), protože jinak mezi nimi zase takové rozdíly nejsou. To jsem si potvrdil i při sledování seriálu Our Boys. ()

jungewolf 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vynikající : 5 * a 79 % . Jsem zvědavý, jak se bude vyvíjet další děj, jestli se mladý boxer Bašár, trénovaný Doronem("abú Fádím") přidá k Hamásu, aby pomstil smrt bratrance a taky jak zareaguje jeho tatík, co si odseděl 20 let v izraelském vězení. Taky jsem zvědavý, jak se bude vyvíjet utajený vztah Sagiho a jeho ex-kolegyně Nurit. ()

Reklama

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po 8měsíční pauze jsem navázal druhým dílem a jsem naprosto nadšený. Chtělo to sice trošku vzpomínání, abych zdárně dokázal přiřadit obličejům jména, ale to nebylo nic, s čím by si nelepší a nejuznávanější uživatel této databáze hravě neporadil. Opět parádní nálož akce a hlavně pořádného napětí. Jsem natěšený, kam se budou vyvíjet nadcházející epizody. Skvělá epizoda, které lze vytknout snad jen to, že je Nurit zase neukázala. [83 %] ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Moje dojmy po druhej epizode su rozhodne lepsie, ako pri predoslych seriach. Je to citit na scenari a kvalite oboch. Snad si to udrzi putavost a aku-taku logiku. Spokojnost. Kto teraz prevezme "zezlo", zeby opat historia a povodne "nevinni" pozdvihnu zbran s "krvavymi ocami"? ()

Zajímavosti (1)

  • Při útoku zasáhne Doron (Lior Raz) prchajícího Fauziho Hamdama (Amir Khatib) zezadu do levé lopatky. Ovšem při dalších záběrech útěku má Fauzi průstřel v pravé polovině hrudníku. (mikulin)

Reklama

Reklama