You Get Me

Thriller

USA, 2017, 88 min

• Marze

Teen hororový thriller, sprostá slova, sex, drogy.(10.12.2017)

• Botič

Neskutečně líná režie, bezradný soundtrack a hloupý příběh, kde zemře jediná postava a to ještě ta, která si to nejmíň zaslouží.(11.5.2019)

Kalifornské podnebí svědčí sličným děvčatům, neb jim hrudní košíčky rostou do mega rozměrů. Bella Thorne si zadala vyprodukovat si středoškolský thriller, v němž si zahraje zhrzenou sexy mrchu. Má někdo proti tomu něco? Já rozhodně ne, po dobrých zkušenostech s jejím šíleným "bejbysitingem" jsem se na její zápornou kreaci naopak těšil. A stál(a) za to. Kdyby se nezkušený pekař a cukrář Tyler (Taylor John Smith), jenž je obdobou pekařů Vincků z našich pohádkových končin, držel dopékání své houstičky Ali (Halston Sage), bylo by mu fajn. Učení by sfoukl raz dva. Jenže to on ne, dostal chuť napéct přes noc mistrovskou koblihu s pořádnou dírou a velkýma kozama. A následky na sebe nenechaly dlouho čekat. Kobliha nastoupila do stejného učení a dožadovala se přídavku polevy. Tenhle film a každý záběr v něm patří Belle Thorne. Soft high-school thriller je prošpikován skrz na skrz klišé, dá vzpomenout na všechny ty mstivé a posedlé maniačky, které brázdí filmový pás od nepaměti. Jenže Bella je prostě jiná liga a její magorky mě baví. A její přifouknutý hrudníček hromadí spermie. Soft erotika i brutalita, takže nic pohoršujícího neuzříte. Ve finále se trochu přitvrdí, ale je to pořád velice v mezích únosnosti. Film nezapře, že scénář k němu tvořil někdo, kdo přesně znal seriálové postupy, a režie jede v intencích hezky nasnímaných obrázků, které si do parády vzal maník, co koketoval s hudebními klipy. Celkově nic extra nového a objevného pod kalifornským sluncem, i odhalená tajemná minulost slečny Nebezpečné je klišé, jenže pokud divák chce středoškolskou romanci smíchanou s thrillerem, tak přesně toho se mu (od Netflixu) dostane. Prostě fajn televizní záležitost. 10/10(12.11.2017)

By mě docela zajímalo, kde berou takový sexy mrchy. To je nějaký fenomén nebo co, že v takových filmech nehrají ošklivky, ale zase se na to dobře kouká. Film je klasická pohádka, která byla tisíckrát natočná, ani nevím proč se k tomu stále vracejí. Jen tady jsou holky mladší(30.6.2018)

Relax na pondělní večer, u kterého se nesmí moc přemýšlet.(25.9.2017)

• Royaldell

Film (ne)nápadně se podobající Osudové přitažlivosti a dalším asi stovkám filmům,kde hlavní postavou je zhrzená mrcha,která udělá vše pro to,aby dostala,co chce. Bella Thorne je něco tak nesympatického,afektovaného a botoxového,že ji nemůžete brát vážně,ani kdyby hrála tu nejvíc hloupou osobu na světě. Paradoxem vlastně je,že role mrchy jí celkem sedí,i když si trošku hrála na Shining a Jacka Torrence..Hudba byla něco příšerného a celková délka 88 minut byla až moc.(27.7.2018)