poster

Bushwick

 • Velká Británie

  Bushwick

Akční / Dobrodružný

USA, 2017, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mikhail
  ****

  Podľa mňa to tu má zbytočné nízke hodnotenie (pri písaní komentára 48%). S väčším rozpočtom to kľudne mohol byť kasový trhák roku 2017. Je to nápadité, dobre natočené, má to spád a časté zvraty. Taký má byť dobrý akčný film. BTW. Ten hromotĺk zo Strážcov Galaxie (Dave Bautista) v hlavnej postave vie hrať! V kombinácii s jeho Wrestler minulosťou vcelku prekvapivé :)(17.9.2017)

 • Morholt
  ***

  Pouliční válka v kulisách newyorské čtvrti. Možná se tu kecalo trošku víc, než je zdrávo a přemýšlet u toho člověk také příliš nemůže, ale jinak to mělo solidní tempo, přestřelky nebraly konce a zadařilo se i herecky.Líbilo se mi i vysvětlení, co že se to vlastně děje. Výraznější vadou na kráse je ne zrovna dokonalá technická stránka, která odhalovala místy bolestný nedostatek financí. Ale i tak se jedná o solidní jednohubku. 60%(13.9.2017)

 • Tuxedo
  ***

  Birdman meets Red Dawn. Technicky ne vždy úplně stoprocentní (slabé CGI, okaté přechody mezi sekvencemi) a obecně by bylo lepší, kdyby postavy více mlčely a méně verbalizovaly své motivace nebo pocity, což se někdy děje až na hranici parodie ("What am I gonna do when I get married?"). Ale jinak velký respekt za koncept a neústupnost v jeho naplňování. Mít více peněz a lepší scénář, byla by z toho legenda.(27.8.2017)

 • pravda1
  ***

  Na to aký malý rozpočet to malo to bolo úplne v pohode.Zo začiatku divák nechápe čo sa kurva deje ale postupom času sa to všetko objasní a to je fajn na rozdiel od filmov kde na to nepríde človek vôbec.Trochu menej kecov a vylievania si srdiečok by bolo fajn ale inak happy end ďaleko a čierny zabijáci blízko.....keď od toho nečakáte žiadny hollywood tak to dáte úplne do pohody.....(17.9.2017)

 • Cinematrix
  odpad!

  Představte si, že se držíte za ruku se svým milým (milou), nastoupíte do metra v naprosto poklidné atmosféře a za těch pár okamžiků, než vystoupíte na další stanici, se zatím strhne děsivá invaze. Vyjdete na povrch a jste svědky naprosté anarchie... Všude se střílí, za těch pár okamžiků, než váš spoj dojede z jedné stanice do druhé, se stihli všichni ozbrojit, udělaly se odboje, rabují se obchody a do toho Dave Bautista coby vrátnej má vše potřebné k přežití. Včetně světlice na vypálení rány na své noze a zkušeností mariňáka. Hlavní hrdince ta vřava ustřelí na levé ruce prstenčíek a jí vadí jen to, kam si nasadí prstýnek, kdyby se chtěla vdát. Přemýšlí tak pro to, jelikož jejího přítele, s kterým se ještě na minulé stanici držela láskyplně za ruku, to na té další sežehlo na uhel. Dále tu máme babičku, za kterou hlavní hrdinka jede (ta bába nevděčná mezitím dostane infarkt, takže smutek), lásku k sestře, která je feťačka, která v rauši ošahává Bautistovi koule. Dále tu máme spoustu kulek, které to dvoumetrové bývalé wrestlingové hovado netrefí, i když kulhá a spoustu padajících vrtulníků, které sestřelí zase naopak snad kdokoliv. S klidným srdcem dávám odpad.(20.9.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace