Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Morfeus je na chvíli ze hry a John se usadí v bistru a kouká po lidech okolo. Pak svoji teorii o pravdě a lži podrobí děsivému testu. (Netflix)

Recenze (35)

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Najteplejšia epizóda všetkých čias odhalila to čo žiaden liberálny retard nedokázal pochopiť a to pravú podstatu ľudí ako takých. Nie je to o tom že nepochopili že Netflix si pretvára obsah komiksu podľa vlastných predstáv (keď liberálny troll kritizuje iných mohol by mať aspoň dostatočné IQ nato, aby si vygúglil postavu Johna Constatina, ktorý určite nemal v predlohe z roku 1988 klitoris ale bol muž), pointou je že Netflix a liberálny hnoj žijú v predstave tolerantnej spoločnosti v ktorej šéfujú ženy, lesby sú na každom kroku a šťastné a maminka nechá chlapa klátiť svoje dieťa. John D podržal v ruke jeden rubín a spoločnosti, tejto utopistickej, nastavil zrkadlo a aj keď liberála čo to číta teraz napadne odpísať že Sandman nakoniec vyhral, vyhral iba v komikse a sne :-D. Mňa toto neprestane baviť asi nikdy...aj keď to záver trochu pokazil tých 35 minút v nonstop bistre bola teda brutálna jazda. ()

Tom10000 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

5.díl. John zjišťuje, jakou moc má jeho Rubín, který si upravil pro své potřeby. Dostane se do zdánlivě nevinně vypadající restaurace. Na očích se mu míhá číšnice, kuchař, mladá barmanka, nováček žádající o přijetí, ředitel podniku a jeho manželka. Všichni si navzájem lžou, což John, toužící po osvobození každého jedince ze svých řetězů/zábran, jen nerad vidí. Postupně se každému dostane pod kůži, a co se nestane: Z ředitele, trpícího pod vlivem své ženy, se stává homosexuál, najivší zalíbení v kuchaři, rádoby pedofilovi, ale též na kluky. Barmanka lesbička se nedávno dozvěděla o rozchodu nepřímo od své holky. Jelikož číšnice nikho nemá, pouze se pokouší sbalit kuchaře, a navíc trpí pod neustálými přetvářkami, dají se hned do kupy. A sám nováček pozná chutě a chtíče manželky ředitele. John je se svojí prací spokojen, tedy do doby, než se vše zvrtne a jediným přeživším z masakru zůstane ona číšnice. Ostatní zemřou. Poté přichází Sandman a bere si svůj rubín, lstí a pro Johna i splněním svého vysněného snu. 70 procent, o něco lepší podívaná. Zajímavostí je jednodílná postava Judy, její herečka Daisy Head se v mnohem větší roli ukázala v seriálu "Světlo a Stíny" coby Genya. ()

Reklama

Martinius 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

epizoda, ktoru povazujem za majstrovsku. skvela nametovo, scenaristicky i rezijne. tu sandman vystrelil do hlbsich filozofickych i psychologickych sfer bez toho, aby pri tom explodoval. akurat pri hyperbolizacii formou gay a lesbo scen mam nutkavy pocit, ze ide bud o fetisizmus alebo cynizmus. alebo sa im tam nenapadne vkradol lars von trier a robi sarapatu. ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zvraty a manipulacie v kaviarni boli takmer dokonale. Velmi slusne a uveritelne vykony. Prijemne prekvapenie a ozaj kvalitna cast. Paci sa mi psychologia a sposob akym Thewlis vdychol zivot "narusenemu" charakteru. Neviem, ci bol taky i v komixe, ale filmova postava je super, pretoze rozhodne nemozno tvrdit, ze by bol rydzi zaporak. Paradna hudba, ked bolo dokonane spolu s burkou vonku. A zaverom opat novy, zrejme "dostojny" vecny. 80% ()

Terezinka198 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Krásné pohrávání si s lidskou psychikou. Jen tam do toho nemuseli narvat jako obvykle LGBTQ+ charaktery. :) Ale jako proč ne, najednou jsou všichni v restauraci teplí. Nic mi na tom nevadí, snad jen to, že Netflix to vše opravdu všude. I tam, kde se to zrovna nehodí. But why not? Well, why yes? -.-" Aspoň se Morpheus zase někam posunul. ()

Galerie (20)

Zajímavosti (1)

  • Každá epizoda má název podle dílu komiksové předlohy, s jedinou vyjímkou, a to této epizody, která měla původně název „24 hodin“. (spacemaster)

Reklama

Reklama