Handa-kun (TV seriál)

Handa-kun

Animovaný / Komedie

Japonsko, 2016, 12x25 min

• SonGokussj

[First Impressions]: Ničím neurazí, ničím nepotěší. Slice of life týpka, co se zabývá kaligrafií. Krom toho však má kolem sebe "temnou zeď" a pokud o něm někdo něco říká, Handa si to vykládá v nejdepresivnějším světle... Myslí si, že ho chtějí všichni zmlátit, ponížit, pomluvit, i když je situace pravý opak. A na této premise se jede. Stejně jako Sakamoto-kun, i Handa-kun je všemi oblíben, avšak oproti Sakamotovi, který vtipně řešil každou situaci, dělá Handa prakticky náhodné věci a všechno chápe špatně. Celá sérka by se mohla, hádám, shrnout do jednoho slova. Nepochopení... 2EP Drop Nudných 30%(16.7.2016)

• Jeoffrey

Haven't You Heard? I'm Handa-kun... Vezměte hlavního hrdinu z vcelku úspěšného a milého anime Barakamon a použijte na něj vcelku úspěšný a vtipný koncept známý například z anime o již zmíněném Sakamotovi a přidejte pointu o tom, že vše je jedno velké nedorozumění, protože hrdina je pro ostatní cool, cooler, coolest, ale neví o tom... No a co z toho je? Bohužel takový slabší "kočkopes", který se humorem, roztomilostí ani promyšleností jednotlivých situací k Sakamotovi jen velmi vzdáleně přibližuje a s Barakamonem nemá kromě hlavního hrdiny vlastně nic podobného. Jistě pár docela vtipných situací se tu a tam přihodí, ale občas je to vážně docela slušná nuda. Takže u mě takový slabý průměr. 4,5/10(16.7.2016)

Paranoik, ktorý o všetkom a o všetkých premýšľa v najhoršom, resp, vždy mu napadajú len tie najstrastiplnejšie závery a aj napriek tomu, to bola celkom sranda :) Slabšie 3*.(21.9.2016)