Reklama

Reklama

Epizody(12)

Obsahy(1)

Seishuu Handa je mladý student, který je úspěšným kaligrafistou. Díky tomu je známý nejen v uměleckých kruzích, ale budí i obrovskou pozornost na střední škole, kterou navštěvuje. Snad všichni studenti jsou jím okouzlení, milují ho, nebo mu závidí. Handa však vnímá veškerou pozornost, které se mu dostává, po svém a žije v klamném domnění, že je terčem šikany všech okolo a že jej celá škola nenávidí. A tak mladý Handa proplouvá životem v roli samotáře a nemá ani tušení o své oblíbenosti. Toto samozřejmě vede ke spoustě komických a leckdy i absurdních situací. (Jeoffrey)

(více)

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (3)

Jeoffrey 

všechny recenze uživatele

Haven't You Heard? I'm Handa-kun... Vezměte hlavního hrdinu z vcelku úspěšného a milého anime Barakamon a použijte na něj vcelku úspěšný a vtipný koncept známý například z anime o již zmíněném Sakamotovi a přidejte pointu o tom, že vše je jedno velké nedorozumění, protože hrdina je pro ostatní cool, cooler, coolest, ale neví o tom... No a co z toho je? Bohužel takový slabší "kočkopes", který se humorem, roztomilostí ani promyšleností jednotlivých situací k Sakamotovi jen velmi vzdáleně přibližuje a s Barakamonem nemá kromě hlavního hrdiny vlastně nic podobného. Jistě pár docela vtipných situací se tu a tam přihodí, ale občas je to vážně docela slušná nuda. Takže u mě takový slabý průměr. 4,5/10 ()

Flatron 

všechny recenze uživatele

Paranoik, ktorý o všetkom a o všetkých premýšľa v najhoršom, resp, vždy mu napadajú len tie najstrastiplnejšie závery a aj napriek tomu, to bola celkom sranda :) Slabšie 3*. ()

Reklama

SonGokussj 

všechny recenze uživatele

[First Impressions]: Ničím neurazí, ničím nepotěší. Slice of life týpka, co se zabývá kaligrafií. Krom toho však má kolem sebe "temnou zeď" a pokud o něm někdo něco říká, Handa si to vykládá v nejdepresivnějším světle... Myslí si, že ho chtějí všichni zmlátit, ponížit, pomluvit, i když je situace pravý opak. A na této premise se jede. Stejně jako Sakamoto-kun, i Handa-kun je všemi oblíben, avšak oproti Sakamotovi, který vtipně řešil každou situaci, dělá Handa prakticky náhodné věci a všechno chápe špatně. Celá sérka by se mohla, hádám, shrnout do jednoho slova. Nepochopení... 2EP Drop Nudných 30% ()

Galerie (60)

Reklama

Reklama