Námorný seržant Mike Stevens (Armie Hammer) dostane rozkaz zlikvidovať v púšti vodcu teroristickej bunky. Mike je dobrý sniper, ale v rozhodujúcej chvíli zaváha a situácia sa osudovo zvráti. Spolu s kolegom Tommym (Tom Cullen) sa musia dať na útek a bežia priamo do mínového poľa, kde Mike stúpi ľavou nohou na mínu. Úplne sám a bez možnosti pohybu musí prežiť najbližších 52 hodín. Tak dlho totiž trvá záchranná misia, ktorý by mu mohla zachrániť život. Ide len o to, či to psychicky a fyzicky vydrží. Pátrajú po ňom teroristi, ohrozujú predátori, slnko, smäd a blíži sa piesočná búrka... (TV JOJ)

dr.Hyena

127 hodin, kde je místo kamení mina a místo scénáře díra. Škoda, že pár dobrých nápadů vylétlo do vzduchu spolu s tím marastem okolo. Př.: v nemocnici jsem potkal svou ženu. Máme spolu děti. Do oné nemocnice mě dostala nehoda, kde zemřelo jedno z nich. ?? ()

hitman957

zozačiatku sa to zdalo ako fajn film ktory bude zaujimavy..ale potom to už začalo byť dosť nudne a tie pohlady do minulosti..škoda lebo začalo to dosť dobre... ()

Raziel811

Snímek má své skvělé příběhové i vizuální momenty, ale i slabší chvilky. Dle traileru jsem čekal chudého příbuzného k The Wall, ale ve výsledku se jedná o celkem zajímavý příběh s celkem uvěřitelným Hammerem. ()

Achmed

Škoda toho zpracování. Myšlenku to mělo pěknou, ale z vojenského hlediska to byla sračka snad ze všech důvodů co mohla. Přijde mi škoda že dneska může film natočit každej a tak je větší pravděpodobnost, že někteří si na tom prostě nedaj záležet. Jestli se na to někdo chcete dívat jako na válečný film, tak si to ani nepouštějte, jestli chcete drama a vůbec nerozumíte armádě, tak se vám to možná i bude líbit. I přes to mizerný zpracování dávám 70%, protože ta myšlenka si to podle mě zaslouží. Smutné je jen to, že film na tohle téma se vyplýtval tímhle, tak špatně zpracovaným, snímkem. ()

Bogrant

Alegória na 127 hodín, tentokrát s nohou namiesto ruky. Tých podobností tu nájdete hneď niekoľko, až na tú vtipnú stránku. Napriek malej produkčnej sile, solídne prekvapenie, ktoré stojí za zhliadnutie. Skvelé napätie, nič čo by pôsobilo neomalene či trápne, dobré odbočky. Hammer výborne... stojí na míne. Zrejme len tých flashbackov ku koncu bolo priveľa, pretože divák stratí trochu prehľad čo je realita a čo nie. Finálne ''faux pas'' poteší i udiví. ()

Viler

útlocitný snajpr šlápne na minu , kdo by mu to nepřál? Já tedy ano, protože jako voják stojí za howno i s celým filmem. :-P ()

Gagin

Škoda těch psycho stavů, halušek a flashbacků - jinak to mohl být slušný film, tohle ale dojem razantně pokazilo. Asi to chtěli natáhnout, kdyby to natočily na 80 minut, udělali by lépe. ()

neurol

Od šlápnutí na minu tušíte jak se věci mají a film dokoukáte jen pro ujištění,že vaše tušení bylo správné. ()

cobr4in

Výborný námet zabitý slabým scenárom a pochovaný tri metre pod zem príšernými flashbackmi. Taká škoda... Rozbeh je slušný, stred mierne iritujúci, no záver... Ten je už vyslovene frustrujúci. ()

minoss113

... Pozor, v komentároch je veľa ľudi ktorí spojlujú bez varovania, radšej si čitajte komentáre až po filme :) Neviem, mám pocit že to tu celé ide vybuchnúť od preplnenosti ľuďmi, ktorí za každú cenu nemôžu byť spokojní s ničím čo si na plátne pozrú... :D Napätie funguje celý film, halucinácie poňaté zaujímavo, človek nevie čo sa reálne deje a čo nie. Keď si to človek pustí v úplnej tme, s dobrým zvukom všade okolo seba nemôže ostať kľudne sedieť.. :) (ak teda má rád tento žáner) ...Samozrejme to má pár logických nezrovnalostí, no tie mi pekne nahrádzalo občasné prelínanie sa s inými zážitkami hlavnej postavy, čiže sa nemusíte báť že by ste celú hodinu a pol kukali len na chlapa klačiaceho v púšti. ()

Nektarinka

Dva vojáci na misi v africké poušti. Jeden z nich stoupne na minu a umře strašnou bolestivou smrtí. Druhý na mině stojí a nemůže se pohnout, nemůže dělat téměř vůbec nic.. strašná představa. Film jsem viděla ve španělském dabingu, což se nakonec ukázalo jako příjemná změna. Má oblíbená herečka Annabelle Wallis má bohužel ve filmu hrozně málo prostoru a já už se potom hrozně zamotávala do toho co je skutečnost a co ne. Každopádně zajímavý námět a i když to chvílemi působilo nudně, hodnotím film kladně. 3/5. ()

karyon

To bylo tak nudné a dlouhé, že i týden před výplatou je 100x kratší. A ten závěr? To mě málem rozplakalo :-) ()