Zabít Gunthera

• USA Killing Gunther (více)

V komedii, která se odehrává ve světě nájemných vrahů, si několik mladých neostřílených zabijáků najme štáb dokumentaristů, aby získali nezvratný důkaz, že právě oni zabili největšího z nechvalně proslulých zločinců všech dob – Gunthera. Jenže Gunther o jejich plánu ví a je odhodlaný učinit jim ze životů peklo. Začíná závod s časem, ve kterém se z lovců rychle stává štvaná zvěř. (Bontonfilm)

jokino

Len z akejsi úcty k Arniemu a ako 1 z mojich obľúbených hercov z detstva + teen veku, nedám filmu hodnotenie - odpad! ()

Plague.

Část s Arniem je naprosto perfektní a tím, že je ne konci film vyzdvihuje. Do té doby to byl celkem průměr, sem tam trapný, ale většinou bavil. ()

hippiesak

Já se bavil. Arnold je borec :) Je to hrozná blbost, ale jako oddychovka po perným dni v kanclu je to super. Dobrej úvod, trošku slabší střed, srandovní konec. A už jsem psal, že je Arnold borec? Jo, je! ()

PamelaJJK

Totální průser. První zasmání přišlo až s příchodem Schwarzeneggera, což je zhruba v poslední čtvrtině až pětině filmu. U komedie dost tristní. Obsazení jinak tragické, hudební doprovod také, celé je to trapné a amatérské a bez jakékoliv atmosféry. Nikdy víc. Ta jedna hvězda je za Arnolda. ()

walkingdead

Pochopím, že ve sračkových filmech hrají Seagal nebo Lundgren, kteří jsou rádi, že jim někdo nabídne aspoň něco. Ale proč do něčeho takového do prdele lezl Schwarzenegger? Asi nečetl scénář... ()

mr.twizta

Vicemene What We Do in the Shadows pro hitmany. Tohle mockumentary sleduje profesialni zabijaka, ktery da dohromady posahany tym za ucelem zabiti Gunthera, jednicky mezi assassiny. Je docela skoda, ze v ramci pochopitelneho marketingoveho tahu tvurci propalili, kdo tajemny Gunther je, ale i tak se jedna o docela sviznou i vtipnou akcni podivanou, ktera povetsinou zdarile paroduje zanr a tu a tam prihodi povedeny forek navic. Vyrazne zamrzi jenom fakt, ze scenarista a reziser Taran Killam neobsadil do ustredni role nekoho jineho nez sebe. I tak ale prdel. ()

izolator

Celý film je v podstatě nuda, dokud se na scéně neukáže Arnold. :-) Jeho převleky jsou senzační, jeho reakce na bandu vrahounů, jak se jej snaží zabít, jsou perfektní. Škoda, že se režie neujal někdo trochu zdatnější a Arnold ve filmu nedostal víc prostoru. Při závěrečném country songu v jeho podání jsem šel do kolen... :-D ()

brasek odpad!

Tak už je mi to jasné..Taram Killam, imbecilný magor čo stojí za týmto primitívnym snímkom. Herecké výkony otrasné až za hranicou stráviteľnosti, digitálne efekty na úrovni amatérskeho zvratku a celkový dojem robia z tohto iba obyčajný filmový hnoj. ()

Kushina

Co si budeme nalhávat. Ten film neměl ani halvu ani patu a byl natočený tak, že to nebylo vtipné, ale naprosto debilní, nereálné a nesmyslné. Jediné co film zachránilo byl relativně dobrý konec s Arnoldem, bez něho by to byl naprostý odpad. 25% ()

notozjano

Óóó, tady je to s hodnocením špatné. No podle obsahu a obsazení by se mělo jednat o akční komedii, ale tohle je parodie, která se dokonce ani sama nebere vážně. Ale pokud tento film pojmete jako takový vtipný dokument o né moc inteligentních zabijácích, tak se to dá shlédnout úplně v pohodě. Vtipů tam pár je, překvápko taky, akce sice působí poněkud lacině, ale to snad u parodii bývá. Cobie Smulders zde má roli, kdy spíš jen vypráví, ale taky je vidět dost a Arniemu to tady sekne a na svých zhruba 70 vypadá fakt dobře a tu jeho vitalitu mu mohou někteří jen závidět. Takových 60 % to klidně může mít. Já dávám 4 hvězdy, ale ta čtvrtá je jen a jen za nedoceněnost tohoto snímku. ()

RedBoryyys

Po dlouhé době dávám komentář,protože takovou kravinu jsem dlouho neviděl... Jednu hvězdu dávám jen za Arnoldův zpěv v country na konci filmu,to byla konečně sranda ()

Sunwheel

Sú komédie, ktoré dávajú dojem, že museli byť urobené za 5 minút 12. Dali tam nejakú hviezdu aby sa to predalo a vám celý čas v hlave blikala kontrolka, či to náhodou nebol zabitý čas. Fakt pár vtipných gagov je väčšinou zaobalený v absolútnej americkej, plastickej trápnosti. Arnie si zarobil a vy ste nezískali nič. ()

Franki69

Čekal jsem guilty pleasure...a bohužel...nedostavilo se. Měl jsem problém dokoukat, připomnělo mi to izraelské komedie, které byly poměrně nedávno dostupné na HBO+. Arnie to zachránit mohl, ale jelikož prakticky v celém filmu nehraje, tak tu šanci nedostal. A jako, je to od tvůrců a distributorů tak trochu podraz...Vrazit Arnolda do středu plakátu, do čela titulků, do anotací...a pak na něj čekat přes hodinu, než se zjeví v záběru...to je prosím pěkně chucpe. No, nesmál jsem se a jen tak tak nedávám hodnocení odpad. ()