• bassator

29. 3. 2010 - 40%(29.3.2010)

Zastydlý hipík, mladé děvče hledající své pravé já, nesmělý mladík, osamocená matka, Amsterdam a to vše v příběhu, za který by se nemusela stydět ani kovaná harlequinka. Zní to strašně, že? Vězte tedy, že výsledek je vlastně docela příjemná "vidět-zapomenout" tuctovka. Akorát místy příliš táhlá.(1.3.2008)

• KatRi

Takový "lepší" příběh o lásce se šťastným koncem pro ženy milující naivní romantické story a la Rosemunda Pilcherová a Danielle Steelová, přesto zamrzí, že se řadí právě sem. Amsterdam, Maroko, hippie, mladá ambiciózní dívka fotografka, která se zamiluje do tuctového kluka... vždyť to nabízí potenciál na víc než takovýhle snadno zapomenutelný film. A proklamovaný hlavní hrdina hippík - guru sršící zralou moudrostí? Ani náhodou, spíš usedlý starý mládenec, který mě nepřesvědčil, že někdy vedl bouřlivý život šedesátých let, nemá žádné charisma ani sex-appeal.(2.3.2008)

Burt Reynolds, kterého jsem v rolích "neohroženého chlápáka bez bázně a hany" přímo nesnášela, je tady jako opelichanej hipík a vyšeptalej bohém naopak hodně milej.(16.11.2004)

Příjemný film, který nenudí, pobaví, ale nepřinesl žádnou novou myšlenku. Dialogy jsou také jen takové obyčejné, takže se divák ani nezasměje. Průměr.(28.2.2012)