Zkouška síly (S04E07) (epizoda)

Test of Strength

Drama / Horor / Thriller

USA, 2014, 47 min

Dvojčatá po návšteve Jimmyho opúšťajú nový domov, čo Dandyho rozzúri. Jimmy po návrate do Freak Show konfrontuje Elsu, avšak dvojičky klamú a tvrdia, že Elsa ich odviezla dobrovoľne, začo neskôr získajú 50% podiel zo zisku. Penny po tom, čo otcovi oznámi zámer vydať sa za Paula a odísť s ním je otcovým kamarátom vďaka tetovaniu premenená na hadiu ženu. Stanley zbadá Della v bare pre homosexuálov a vydiera ho. Ten mu má zabiť jedno z "monštier". Po neúspešnom pokuse zabiť Amazonku Eve sa rozhodne v bare opiť Jimmyho a zabiť jeho, nedokáže to však a prvýkrát sa prizná že je jeho otcom a zblížia sa. Nakoniec kúpi nové šaty Ma Petite a rozhodne sa obetovať ju. Jej telo je vystavené v múzeu kuriozít. Jimmyho matka si počas Elsinej večery so Stanley vypočuje ich rozhovor o tom, že Elsa by mala pomôcť dvojičkám ukončiť ich trápenie. Intrigy v seriály naberajú na obrátkach.(7.12.2018)