poster

Trickster: Edogawa Ranpo "Šónen tantei-dan" jori (TV seriál)

 • Japonsko

  TRICKSTER -江戸川乱歩「少年探偵団」より-

 • Japonsko

  Trickster: Edogawa Ranpo 'Shōnen tantei-dan' yori

 • USA

  Trickster

Animovaný / Akční / Fantasy / Krimi

Japonsko, 2016, 24x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

 • Jeoffrey
  **

  Detektivní případy jedné agentury a speciální schopnosti - nic nového pod sluncem. Akechi a Twenty Faces se už také v pár anime objevili, takže s těmito postavami se už trošku znám. K tomu pár zajímavých případů a okamžiků (a mnohem víc nezajímavých), trochu řešení existenciálních otázek (s očekávanou a nijak zajímavě podanou odpovědí), malinko nečekaných okamžiků (opravdu velmi málo) a ve výsledku nic co by mělo nějaký hlubší smysl a proč bych jakkoli toužil tohle vidět znovu, nebo se oddávat dalším dílům. Potenciál to mělo, ale nakonec z toho byl jen seriál, kterým se dá efektivně a bez naplnění zabíjet volný čas... 4,2/10(10.10.2016)

 • LeitoSE
  **

  Tak nejako som do konca toho štvrtého dielu očakával, že to stratí na detinskosti a zaujme postavami alebo dejom, ale nič také sa nestalo a uvedomil som si, že ma to vlastne nebaví pozerať. Pritom samotné zápletky detektívnych prípadov nie sú na zahodenie, ale je to podané nevhodnými postavami a s príliš mnoho šónenovými cliché, ktoré v krimi nemajú, čo robiť. TOP 3 OP jesene 2016. Drop 4/24 – 40%(25.11.2016)

 • DaweForeman
  *

  Téměř odpad, nebýt Kobayashiho, Akechiho, dobré animace a hudby. Připadá mi to jako naprosto nepřítomný příběh, kdy tam všechno je skoro nahodilý a nemá nějaký hlubší smysl. Detektivní prací se to taky nedá moc nazvat, kdy se spíše jedná o takovej kroužek, který pomáhá lidem okolo a záporák, který vlastně ani moc záporákem není, je sice zajímavý, ale jeho pozice je zpracována opravdu zvláštně. Další takovou kladovou stránku, na kterou jsem si ještě vzpomněl, je ono popichování mezi jednotlivýma postavama. Největší mínus je naprosto nevyužitý potenciál jednotlivých prvků a hlavně naprosto zabitý konec, kdy se člověk vlastně dozví, že celý příběh vlastně nemělo vůbec cenu sledovat, protože se všechno vynulovalo a nezbylo nějaké hlubší rozřešení - krom odnesených zkušeností jednotlivých postav. Když ještě mluvím o postavách, tak rozhodně mě zklamalo zabití vybudovaného příběhu u některých z nich.(21.12.2016)