Reklama

Reklama

Extralarge 2: Dělovka

(TV film)
  • Německo Extralarge: Cannonball (více)

Obsahy(1)

Bud Spencer ako súkromný detektív mimoriadnych rozmerov Jack Costello sa pri riešení kriminálnych prípadov nebojí ničoho a nikoho. XXL detektív prichádza, zločinci, traste sa! (oficiální text distributora)

Recenze (5)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Druhý díl se nenese v téměř totožném „místy neskutečně nudném“ duchu, stejně jako ten první. Tvůrci se sice snažili přitvrdit – úvodní vraždy měly ještě snesitelnou úroveň brutality, jenže zhruba od poloviny filmu, začala jeho úroveň klesat. Naštěstí se tu a tam zjeví nějaká ta povedená scénka, trefná hláška, nebo přestřelka (i když je pravda, že ta finální byla hodně trapná). Sledovat tunového Buda jak prchá před „rojem“ kulek, nebo ty jeho mátožné pěstní souboje – no hold už to není ta levá ruka ďábla, jak jsme na něj byli zvyklí. Philip Michael Thomas – na tohohle chlapíka začínám být v tomto seriálu neskutečně alergický. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Nicim zaujimavy je film Extralarge 2, rezia hrozna, scenar taktiez, no pre mna cisty priemer. A nezachrani to ani ucast Buda Spencera, ktory narastol do mimoriadnych rozmerov. 45 % ()

sahe odpad!

všechny recenze uživatele

Hláška malého chlapce, když ho detektiv chválí jak zatočil s lumpem "Viděl jsem všechny filmy s Budem Spencrem" - bohužel vystihuje šílenost tohoto filmu. ()

kyLuke odpad!

všechny recenze uživatele

Enzo G.Catellari si neudržel kvalitu prvního dílu a druhý film zfilmoval až nudně.Je to jednoznačně nejhorší Extralarge. ()

Reklama

Reklama