Jeden moderátor, dva týmy, čtyři soutěžící a dvanáct otázek. Nová (ne)vědomostní soutěž konečně v Čechách. Moderuje Michal Novotný. (TV Barrandov)

Angus250

Na picny chlp tie iste otazky ako v dobre vediet ?!? 1* za komenty prepiteho Genzera a Suchanka...Ten kvazi vedator je neabstinujuci alkoholik Hanak? Kde su tie casy, ked doslova excelovali v G+S a ja som si kvoli nim zapinal TV v noci? ()

Martin29

Z těch soutěží co běží v televizi jedna z lepších. Jen nechápu kde vybrali zase Genzera ze Suchánkem ty už od dob Tele Tele jsou v háji. ()

Ambriiz

Sledoval jsem první sérii se Suchánkem a Genzerem... Ale ta druhá s Morávkovou a Cibulkou stojí za h**no. Nesledoval bych to i kdybych chtěl.. Max. 1 hvězda. ()

AlicaFox odpad!

toto je velmi smutna kopia relacie Dobre vediet. dokonca aj dokrutky a otazky su rovnake ako v slovenskej verzii. moderator je kompletne trapny a rokonca sutaziacim radi a keca do ich rozhodovania. a ich vedec je komplet trapny. samo o sebe je nasa verzia jednoducho zabavnejsia a je nadnesena a posobi vtipne tuto je to skor iba trapne. ()

jinglesska odpad!

Musím říct, že s Geňou a Suchánkem, to bylo vlastně docela koukatelny, zabavilo mne to při pobytu v nemocnici. Ale ještě jednou uslyším Zounarovo vaau a tuptudu a přísahám, že se zabiju. ()

Redyx1 odpad!

Totálni zvrhlost v čele s vyžraným  tvorem M.Novotným,totálni dno a žumpa a nechápu,že takový pořad někdo sleduje a sponzoruje! ()