Jeden moderátor, dva týmy, čtyři soutěžící a dvanáct otázek. Nová (ne)vědomostní soutěž konečně v Čechách. Moderuje Michal Novotný. (TV Barrandov)

Kakho-oto

Jedná se o mezinárodní formát, tenhle pořad rozhodně nemá jen českou a slovenskou mutaci, ale např. i německou (Wer weiss denn sowas?), viz odkazy dole. Nebudu dávat vyloženě špatné hodnocení jen kvůli Novotnému a Suchánkovi s Genzerem, poněvadž z pořadu se lze dozvědět řadu zajímavých informací, které jinde jen tak nezjistíte. Navíc jsem se i občas zasmál, takže tři hvězdičky pořadu klidně dám. https://www.youtube.com/watch?v=H6a1VnU5640 https://www.csfd.cz/film/431836-wer-weiss-denn-sowas/galerie/ ()

MM_Ramone odpad!

Pred nejakým časom televízia Markíza vyprodukovala ďalšiu nepozerateľnú, nehorázne trapnú a totálne nudnú reláciu - "Dobre vedieť". Dali dokopy vskutku mimoriadne nesympatickú trojicu dementov. Retardovaný Kemka, pribrzdený Jakab a akýsi slizký niktoš Sokol. Myslel som, že niet väčších úbožiakov. Až do chvíle keď som si pozrel českú verziu tejto shit show, ktorú vysiela TV Barrandov pod názvom "Kdo to ví?". Trio krpatý Suchánek, spotený Genzer a zakomplexovaný Novotný je ešte príšernejšie ako tí naši traja slovenskí kripli (Kemka, Jakab, Sokol). Odpad! ()

Chlo0opek

Ze začátku měl u mě tento pořad potenciál na lepší než jen lehce podprůměrné hodnocení, ale postupem času, kdy se projevil Michal Suchánek, to na víc než na hořší průměr nemá. Richard ho válcuje v inteligenci či odhadech, tak se Suchoš upnul k prachsprostému urážení soupeře, a když už něco ví a nebo to dělá, že ví (což teda naštěstí není příliš často), uchýlí se zas k zesměšňování druhé strany. Zkrátka Michal Suchánek je zde jednoznačná slabina a dokud tu bude on, nemá tento pořad kvalitu vzdělávací nebo zábavné soutěže, ale z jeho strany to stojí jen a pouze na urážkách a buranském chování... ()

oskiii odpad!

Suchánek s Genzerem uzavírají svou kariéru. Začalo to štěky ve filmech a seriálech. Následoval novacký Katapult, Tele Tele a Mr.GS - zlatá éra. Poté přestup na Primu a úspěšná Partička. Pak už následoval úpadek v podobě primackých pohodových serošů. A postupný pád jest dokonán nyní. Barrandov je konečná stanice ze které není cesty zpět. Tam vládne pevnou...rukou...parta kolem zženštilého Cibulky. ()

Arsenal83

Kým tam bol Genzer so Suchánkom, dalo sa ešte tak tak, ale potom nastala odpadová zmena. Nechápal som, v čom sa mám smiať. Ten vedátor je úplný trapák a čo je najhoršie, otázky aj témy sú okopírované zo slovenskej verzie Dobre vedieť, a to je už čo povedať. U nás vystupovali ako hlavní hostia Kemka s Jakabom, ktorý bol potom vymenený za Kobielskeho, ale všetci pôsobili vtipnejšie a profesionálnejšie než tento žvást. Pritom formát je postavený tak, že človek sa niečo naučí aj sa dozvie niečo zaujímavého. Tu chýbala originalita vo všetkom. Aspoň tie otázky moli vymeniť no. ()

• V jednom díle se finálová otázka ptala na největši jezero na světě. Správná odpověď byla Hořejší jezero, přitom největši jezero na světě je Kaspické moře. (Spajda698)