• oskiii

Suchánek s Genzerem uzavírají svou kariéru. Začalo to štěky ve filmech a seriálech. Následoval novacký Katapult, Tele Tele a Mr.GS - zlatá éra. Poté přestup na Primu a úspěšná Partička. Pak už následoval úpadek v podobě primackých pohodových serošů. A postupný pád jest dokonán nyní. Barrandov je konečná stanice ze které není cesty zpět. Tam vládne pevnou...rukou...parta kolem Cibulky.(13.2.2017)

• ještěžiju

Tak pokud se chcete dozvědět nějaké nové zajímavosti a díváte se na slovenskou obdobu soutěže s názvem "Dobre vedieť!", tak je to naprostá zbytečnost. Navíc by mě zajímalo, jestli samotní soutěžící neměli možnost slovenskou verzi sledovat. Ta už se nějaký ten rok vysílá a samozřejmě ty otázky už byly vysloveny a zodpovězeny v ní. :-) A to ani neberu v potaz to, že to má nějaký původní zahraniční obraz a i tam to vše zaznělo. :-) Mno pokud porovnám aspoň tu SK A CZ verzi, tak SK verze vítězí. Jak moderátorsky, tak i provedením ... zatím to vypadá, že česká verze nehodlá provádět ani potvrzující pokusy ve studiu ... byť bych jim to ani nedoporučoval. Karol, co provádí pokusy u Slováků, je zábavný ... ten český představitel je děsný.(24.11.2016)

• gabin(a)

Tak Genzer se Suchánkem konečně doputovali až do stáje TV Barrandov. Odtud už doufejme není cesty zpět ani dál, ledaže by vznikla nová TV P.R.D.E.L. Takže snad už konečně zmizí z TV a tím i z upoutávek, kterými otravují třeba i docela slušné občas vysílané filmy, na které se - na rozdíl od jejich pořadů - chcete třeba i dívat. Jinak, kdybych byla "herec" a ocitla se někde s Alicí Bendovou, už bych ji ani nepřefiknull, jenom by mi došlo, že jsem se dostal fakt na herecké dno. Alice, už si prosím ten šroub na temeni neutahujte. Mozku to nepomohlo nikdy, kráse už to nepomůže a už tak napjatá kůže by Vámi příště mohla prasknout. Už teď vypadáte jako Edgar v Muži v černém, když si stáhne kůži na hlavě dpzadu ("Je to lepšííí?")(7.12.2016)

• MM_Ramone

Pred nejakým časom televízia Markíza vyprodukovala ďalšiu nepozerateľnú, nehorázne trapnú a totálne nudnú reláciu - "Dobre vedieť". Dali dokopy vskutku mimoriadne nesympatickú trojicu dementov. Retardovaný Kemka, pribrzdený Jakab a akýsi slizký niktoš Sokol. Myslel som, že niet väčších úbožiakov. Až do chvíle keď som si pozrel českú verziu tejto shit show, ktorú vysiela TV Barrandov pod názvom "Kdo to ví?". Trio krpatý Suchánek, spotený Genzer a zakomplexovaný Novotný je ešte príšernejšie ako tí naši traja slovenskí kripli (Kemka, Jakab, Sokol). Odpad!(14.1.2017)

• AlicaFox

toto je velmi smutna kopia relacie Dobre vediet. dokonca aj dokrutky a otazky su rovnake ako v slovenskej verzii. moderator je kompletne trapny a rokonca sutaziacim radi a keca do ich rozhodovania. a ich vedec je komplet trapny. samo o sebe je nasa verzia jednoducho zabavnejsia a je nadnesena a posobi vtipne tuto je to skor iba trapne.(19.2.2017)

• - V jednom díle se finálová otázka ptala na největši jezero na světě. Správná odpověď byla Hořejší jezero, přitom největši jezero na světě je Kaspické moře. (Spajda698)