Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jeden moderátor, dva týmy, čtyři soutěžící a dvanáct otázek. Nová (ne)vědomostní soutěž konečně v Čechách. Moderuje Michal Novotný. (TV Barrandov)

Recenze (27)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Kým tam bol Genzer so Suchánkom, dalo sa ešte tak tak, ale potom nastala odpadová zmena. Nechápal som, v čom sa mám smiať. Ten vedátor je úplný trapák a čo je najhoršie, otázky aj témy sú okopírované zo slovenskej verzie Dobre vedieť, a to je už čo povedať. U nás vystupovali ako hlavní hostia Kemka s Jakabom, ktorý bol potom vymenený za Kobielskeho, ale všetci pôsobili vtipnejšie a profesionálnejšie než tento žvást. Pritom formát je postavený tak, že človek sa niečo naučí aj sa dozvie niečo zaujímavého. Tu chýbala originalita vo všetkom. Aspoň tie otázky moli vymeniť no. ()

otík 

všechny recenze uživatele

Vysílány 2 série, v první sérii moderátor Michal Novotný, týmy vedli Suchánek s Genzerem. Ve druhé sérii moderoval Martin Zounar, týmy vedli Dana Morávková a Aleš Cibulka. Jde o naprosto totálně okopírovaný zábavně-poučný pořad Dobre vidieť (https://www.csfd.cz/film/436106-dobre-vediet/recenze/) nejen nápadem, ale taky grafikou, hudbou a celkovým vyzněním. I přesto je česká verze zcela sterilní, nemá to náboj ani energii a dokonce i ta znělka je horší. Smutné. ()

Reklama

gabin(a) odpad!

všechny recenze uživatele

Tak Genzer se Suchánkem konečně doputovali až do stáje TV Barrandov. Odtud už doufejme není cesty zpět ani dál, ledaže by vznikla nová TV P.R.D.E.L. Takže snad už konečně zmizí z TV a tím i z upoutávek, kterými otravují třeba i docela slušné občas vysílané filmy, na které se - na rozdíl od jejich pořadů - chcete třeba i dívat. Jinak, kdybych byla "herec" a ocitla se někde s Alicí Bendovou, už bych ji ani nepřefiknull, jenom by mi došlo, že jsem se dostal fakt na herecké dno. Alice, už si prosím ten šroub na temeni neutahujte. Mozku to nepomohlo nikdy, kráse už to nepomůže a už tak napjatá kůže by Vámi příště mohla prasknout. Už teď vypadáte jako Edgar v Muži v černém, když si stáhne kůži na hlavě dpzadu ("Je to lepšííí?") ()

Chlo0opek 

všechny recenze uživatele

Ze začátku měl u mě tento pořad potenciál na lepší než jen lehce podprůměrné hodnocení, ale postupem času, kdy se projevil Michal Suchánek, to na víc než na hořší průměr nemá. Richard ho válcuje v inteligenci či odhadech, tak se Suchoš upnul k prachsprostému urážení soupeře, a když už něco ví a nebo to dělá, že ví (což teda naštěstí není příliš často), uchýlí se zas k zesměšňování druhé strany. Zkrátka Michal Suchánek je zde jednoznačná slabina a dokud tu bude on, nemá tento pořad kvalitu vzdělávací nebo zábavné soutěže, ale z jeho strany to stojí jen a pouze na urážkách a buranském chování... ()

GeusX 

všechny recenze uživatele

Tady někdo viděl Zázraky přírody a řekl si, že taky si ukrojí z koláče a přiskáčou doláče. Bude to poučné, bude to zábavné, bude tam spousty úžasných bavičů, bude tam všechno co divákovi chutná ... ale i Pejsek s kočičkou upekli lepší dort. Pro opravdu velmi nenáročné diváky televizní zábavy. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (1)

  • V jednom díle se finálová otázka ptala na největši jezero na světě. Správná odpověď byla Hořejší jezero, přitom největši jezero na světě je Kaspické moře. (Spajda698)

Reklama

Reklama