Kit je problémová dívka, za napadení a žhářství skončí studium na stávající škole a je doporučena na zvláštní školu Blackwood, kde končí podobné dívky. Škola je ukrytá v hustých lesích a vede ji podivná ředitelka. Celkem do školy nastoupí pět dívek, všechny delikventky. Vedení školy se soustředí na rozvoj talentů v každé z dívek. Brzy se ukazuje, že mají opravdu skryté talenty. Kit se například učí hru na klavír, její spolužačky pak matematiku, malbu nebo básně. Během studia se ale začínají dít podivné věci. Kit v noci slyší hlasy, má pocit, že se po chodbách školy kromě studentů a učitelského sboru prochází ještě někdo. Brzy se začnou dít divné věci se samotnými studentkami, mají halucinace a svým oborům se věnují, jako by byly posedlé, zapomínají jíst, pít i spát. Kit začíná pátrat po tom, proč to tak je. Paní ředitelka mlží, a to se zdá Kit podivné. Až pořezané zápěstí jedné z dívek vede Kit k tomu, aby navštívila prostory za tajemnými dveřmi. Tam se ukrývají obrazy premiantů školy až hluboko do minulosti. Stejně tak jsou tam ale složky se studentkami, které vždy během studia záhadně zemřely nebo spáchaly sebevraždu... (TV Prima)

Baru.Class

ani Uma není zárukou kvalitky, bohužel....příběh asi fajn, nicméně posléze dost lehce předvídatelný, celý takový nijaký...úplná kravina to asi není, ale podruhý už to rozhodně vidět nemusim ()

fabregas1

Gotický internát byl fajn, ale jestli jsem měl největší strach ze služky magmazel Thurman, tak to bohužel na horor nemůže stačit. Tenhle film mi vůbec nesedl, holky na prd, Uma taky, nebavilo mě to. ()

Lamac79

Na začátku sem tomu moc nevěřil, ale potom mě děj celkem chytnul. Po posledních hororech, příjemná změna.. Nemuseli tak zatrhnout ten konec, ale jinak fajn. Dobry natáčecí prostředí a dobrý herecký obsazení. Až na toho mladýho hudebníka 😄🤝 ()

DyingAngel

Sympatická hlavná protagonistka Kit a veľmi pekné prostredie školy dodali filmu isté čaro, ale čakala som viac. Minimum desivých scén, t.j. skoro žiadne, ale zas niet sa čo čudovať. Ten, kto čítal knižku chápe, že je príbeh určený skôr pre mladistvých. ()

Korra

Je jasné, že se nejedná o převratné dílo na poli hororových filmů. A dost možná se nejedná ani o horor. Spíš bych se příkláněla k adjektivům mysteriózní, gotický, komorní, a překvapivě - rodinný snímek. Odtud nižší úroveň horovosti, vlastně by se na to mohly dívat děcka základní školou povinná a nepřišla by k větší úhoně. Děj celkem ubíhal, hlavní padoušnice s tváří Umy Thurman měla zajímavou motivaci, a protože mám ráda filmy odehrávající se v tajemných sídlech obklopenými hlubokými lesy, zvyšuju objektivní slušné tři hvězdičky na subjektivní 4. Mimochodem, takovou školu bych si nechala líbit... Krásná budova. ()

Dalajlada

Velice dobrý nápad! Zpracování také není špatné, holky to pěkně zahrály, ale chyběla tomu atmosféra a kdyby to bylo o něco temnější a strašidelnější, tak by to byla naprostá bomba. ()

Richard768

Zaujímavá téma: napojenie talentovaných duchov z minulosti na svet cez energiu dievčat. Akurát nechápem, prečo je to celé tak temné. Veď inšpirácie sú skôr svetlé, či nie? Navyše, príliš tmavé pozadie sa v digitálnom vysielaní dosť zle zobrazuje. Hodnotenie znižuje aj chaotičnosť deja. Film sa snaží diváka vystrašiť desivými scénami, ktoré však z celkového pohľadu pôsobia rušivo. ()

Vampiroza

Na tohle se vždy rád podívám znovu. Jednoduchá pochoutka na odpočinkový večer. Upřímně. Kdo se u horou bojí v dnešní době. Já myslím že to už nejde. Tohle je spíše gotický thriller a tudíž úplně na pohodu. Uma je skvělá a i ostatní role jsou fajn. Námět je dobrý a co víc si přát. Mě to stačí. ()