Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Čerpací stanice uprostřed ničeho – mladík sem přijíždí na setkání s otcem, kterého více než 30 let neviděl. Ve stejný den se na téže čerpací stanici porouchá dodávka se čtyřmi prostitutkami mířícími do Švýcarska. Tři dny, které zde společně stráví, jim navždy změní životy. (Cinemax)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (12)

emma53 

všechny recenze uživatele

Jestli na začátku někdo řekne, že to bylo předvídatelné, tak si ho pozvu domů, aby mně předpověděl budoucnost. Benzinka jako taková mě vůbec nepřiváděla v úžas, říkala jsem si, to je celkem normálka, na nějaké vedlejší silnici, proč ne. Ani synek mě nezvednul ze židle. Ale pak se to pomalu, ale jistě začalo rozjíždět do nepředstavitelných rozměrů a konec bylo unikátní absurdum. Jen mě mrzí, že tu historku s Chrisem jsem trochu proflákla, ta tam totiž hraje také svojí velkou roli. "Výzva od Malarkey 2019" ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Skvělá atmosféra opuštěné benzínky v pusztě připomíná americké undergroundové snímky z prérijního zapadákova. 1) Maďaři zřejmě gangsterky umějí. 36letý režisér a scenárista Attila Gigor Galambos je dobrým důkazem. 2) 38letý Péter Jankovics (nevýrazný syn Laci) se mi taky zamlouval. ()

Reklama

Vančura 

všechny recenze uživatele

Pro mě osobně příjemné filmové překvapení. Rozjezd mi sice přišel dost nezáživný, ale když do děje vstoupí ty šlapky, začalo mě to bavit, a nakonec jsem si ten film hodně užil, je to vážně sranda. Závěr bych si sice uměl představit lepší, ale i tak má něco do sebe, podobně jako zvuk mluvené maďarštiny. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele

Attila Gigor sa vzhliadol v tvorbe bratov Coenovcov a Tarantina a nakrútil slušný maďarský gangsterský eastern. Bohužiaľ sa celá Benzínka rozbehne až v záverečnej tretine a osobne by som z druhého bodu obratu urobil prvý a hneď by sa naskytlo viac možností, ako tomu celému dať potrebnú šťavu a tempo. Máme tu ale maďarské béčkové verzie Claire Danes a Penelope Cruz a perfektnú scénu z Ladou, zvyšok ale až tak neohromí, ako by divák očakával. Každopádne ako vidno, napísať scenár zasadený na taký malý priestor nie je až taká veda. Inými slovami rozpočet nie je ani zďaleka všetko, čím pomrkávam na slovenských tvorcov, keď už sa tu pomrkáva na tých českých. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Přiznám se, že po přečtení obsahu a shlédnutí plakátu jsem očekával nějakou gore šílenost. Nakonec to ale nebylo tak strašný. Vlastně vůbec ne. Naopak se jedná o hodně slušnou maďarskou thrillerovou jednohubku, kterou si u nás český scénárista aktuálně může asi jenom vysnít. Neuvěřitelný, jak sebevědomá maďarská kinematografie je. Stačí ji k dokonalosti jedna rozpadlá benzínka a pár postav, kde ani jedna nebude na zmar. Naopak. ()

Galerie (30)

Reklama

Reklama