Nové vedení (E01) (epizoda)

Komedie

Česko, 2017, 26 min

Režie:

Ondřej Sokol
(další profese)
 • honajz
  *

  Ondřeje Sokola můžu, když ho někdo dokáže zkrotit a nepustí ho k vymýšlení vlastních vtipů. Jakmile si to napíše, režíruje a hraje v tom, je zcela mimo mísu a svůj komediální talent zahazuje plnými hrstmi. Uznávám, že asi dvakrát jsem se u tohoto dílu pousmál (myslím, že u nabízení Fanty k pití a u soutěže o jízdenku), ale jinak jsou to kecy bez vtipu, sázející jen na převlek nebo masku.(6.1.2017)

 • ForGump
  **

  Z té spousty postav a situací mi utkvěly v paměti asi tak dvě. Jednak taxikář Darius Zmrt a za druhé manželé - typičtí stěžovatelé - důchodci Kypří, u soutěžní přepážky. Nádraží vsází (něco jako třeba Kancl) na dokumentárnost, v podobě mluvení do kamery a trapnost, přecházející ve vtipnost. Zde tento záměr funguje pouze částečně, tudíž se divák musí zákonitě často nudit. Nejsem si úplně jistý, zda na tento žánr jsou vhodní partičkovští (v improvizaci se našli) protagonisté, přičemž rozhodně nechci říct, že by pánové nebyli vtipní, a že neumí dělat humor. Naopak. Nebo, že dvojice Sokol - Finger neumí napsat humorný scénář. Naopak, Krásno budiž důkazem. Každopádně všechno má svůj čas a nechám se překvapit, čeho se ještě na Nádraží dočkáme. 30%(5.1.2017)

 • -bad-mad-wolf-
  odpad!

  Bahno tak zažrané, že už ho nevytře ani uklízečka z Balkánu. Mám rád železniční prostředí (proto jsem si to pustil), docela rád jsem měl Partičku (proto jsem si to pustil...), každopádně tohle byla křupanovina na hranici snesitelnosti. Nevadila by mi bezradná uřvanost, nezastíraná nevkusnost ani dementní humor (většinou si s ním rozumím dobře, meh), ale provedením i dikcí se na úvod všichni zúčastnění minuli - což je u skečovitých věcí dost zásadní defekt. P.S. Druhý díl mnohem lepší, prozatím vše odpuštěno.(19.1.2017)

 • Henry007
  odpad!

  Proč? Proč to vzniklo? Proč to někdo financoval? Co tím chtěli tvůrci říct? Má to být vtipné? Satirické? Viděl jsem podivný shluk nevtipných scének, ve kterých se znovu po TELE TELE může Geňa převléct do ženských šatů a Suchánek si sprostě zanadávat.. a.. To jsou jediné dva důvody, které mě napadají k tomu, proč tohle vzniklo, ať už to je cokoliv.(4.1.2017)

 • maoc
  ***

  Místy dobrá absurdní hlína (senior hajzlbába a její kreace, sekuriťáci, taxikář, prodej lístků, ...), místy zbytečné (tiskovka vedení). Sokol mě překvapil spíš herecky, nikdy bych nevěřil, jak přesvědčivě zvládne natolik odlišné role, klobouk dolů. Ženě se to ale vůbec nelíbilo a nechápala, jak na skvělé ČD může někdo nadávat, vždyť minulý týden to bylo v RailJetu tak super. Moje argumenty, že po 25 letech po revoluci se konečně 2 roky trochu chytají a že státní nikdy nebude dobré po ní sjely jak voda po kačeně, ale co, nechala mě se v klidu dívat, a to je hlavní.(5.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace