Tajný agent se probudí uvězněný v ponorce na místě, o kterém ví jen CIA. (Filmbox)

64B

Dolph všehovšudy ve filmu cca pět minut a to je škoda. Van Damme už jenom střílí a nerve se a to je špatný. Atmosféra bez jakéhokoliv napětí. Ne vždy je záruka obsazení hvězdou to pravé a v tomto filmu se to utvrzuje dvojnásob. Čekal jsem od toho krapet víc, když už se teda sešli Univerzální vojáci opět na scéně. ()

johnsnow

Vcelku podarená Vandammovka s Lundgrenom ako vedľajším sidekickom. Jeho priestor zamrzí ale v závere urobí super vecičku. Jean je celkom ok ale občas sa tvári unudene, babenky sú pekné, prestrelky dobré (počiatočná je vynikajúca), bitky majú trošku viac strihu ale nevadí. Za 4* zaslúžene ()

ostravak30

Pro mě se nejednalo o takový průšvih, jak je zde prezentováno. Akčních filmů, které se odehrávají v ponorce zase tolik není. Takže prostředí samotné bylo jedno z +. Jean-Claude Van Damme na mě nepůsobí jako herec, který by tzv. bral všechno jako třeba Nicolas Cage, Bruce Willis nebo Steven Seagal. A navíc je to i slušný herec. Není to zase tak náročný film, pravda. Navíc scénograf se zrovna neblýskl, protože leckterá místa a chodby opravdu nepřipomínají ponorku ani náhodou. Za to je to snímek, na který se dá dívat a pojem akční celkem splňuje včetně nějakého toho překvapivého zvratu. ()

DonBraso

Taková pohodovka,která těží už z obalu filmu a v slušném ponoření filmu do ponorky.S tím vlastně nemám vůbec problém a zas nějaká ta akcička někde jinde.Triky asi nejsou zrovna bůhví co,ale to se dalo čekat.Film hlavně slušně odcejpá,má lehkout zápletku a v béčkovém ranku je prostě jako ryba ve vodě.Dolph tu vlastně jen hláškuje,takže nějaký boje bok po boku s Van Dammem se bohužel nekonají,což je ta největší slabina filmu.Samozřejmě Jean tu předvede pár figur a jeho už typické herecké procházení scénou ve stejném facelitu je samozřejmostí.Kilpatrick a jeho hlas je killer snad pro všechny gamesy a Jasmine Waltz je botox převtělený do Megan Fox.Žádná hitparáda to není,ale že bych se zase nebavil to ne. ()

baclajean

Ako Lundgrenov fanúšik som to skrátka musel pozrieť, plus Žánklód ako bonus, vravím si - to určite nebude také hrozné. Ani nebolo. Ale od dobrého to tiež malo ďaleko. Viac než amatérska kamera, strih na mizernej úrovni, rovnako ako minimálne polovica hereckých výkonov. Zopár neuveriteľných situácií, nepriestreľnosť á la James Bond (nič vás netrafí ani z meter od vás stojaceho zabijaka páliaceho zo samopalu). Takže sa mi postupne potvrdzuje, že z Lundgrena sa stáva to, čo sa stalo z Nicolasa Cagea: herec druhotriednych filmov. ()

yazik odpad!

Nemám ve zvyku hodnotit filmy, aniž bych je dokoukal, ale tohle se opravdu nedá... po prvních 15 minutách jsem se přestal dívat. Neskutečně trapný... ()

koza3

Van Damova reinkarnace se ukázala už v JCVD, kde ukázal že je nejen dobrý karatista, ale i herec. Temné hlubiny byly takový špionážní thriller říznutý akčňákem, který mi docela sedl. Dolph Lundgren se mi tak taky moc líbil, škoda, že nedostal více prostoru. Finále, kdy se všichni postříleli v místnosti 3x3m byl trošku přitažený, ale tohle nebylo životopisné drama :-) ()

Kushina

Pro mě to bylo milé a nečekané překvapení. Akce nebyly uhozený ani stereotypní, bylo zde pár zvratů a celkově se pořád něco dělo. A ačkoliv se 90% filmu odehrávalo pod hladinou moře, což opravdu nemusím, tak mi to vůbec nepřišlo a fakt jsem si JCVD i Lundgrena hodně užíval. Opravdu spokojenost. 60% ()

bmx6

Van Damme už nám nikdy neomládne,tak musíme být rádi,za to co je.Je to sice drobet konina,ale přeci se člověk dokáže trošku unést nad nějakou tou akcí. ()

Ace.A.T.L.

Panečku, jak prostorný, betonovo podlahový a mega pancéřový ponorky to už vyrábí, že se v nich střílí automatama, maji chodby na 2 lidi vedle sebe a krásně vysoký místnosti, s omítnutýma zdma, krásnýma rohama a místy i viditelně betonovýma stěnama.... Dokonce je tu tolik prostoru, že se tu hledá 6 ozbrojenců a 3 klaďáci + je Dolphík ve spešl cele a ještě je tu plno strojoven atd. No, tohle prostě je béčko béčkovo béčkový, jak poleno. Nuda, trapárna,zbytečnost, herecký výkony příšerný a kdybych se tady rozepisoval, co všechnobylo špatně, asi bych psal ještě dlouho. Jen kvůli Žánovi a Dolfímu dám slabou 1*(Dokonce hodnotím a píšu už v půlce filmu). Takže za mě 1* a NEDOPORUČUJU ()

rotator odpad!

Ešte keď sa strieľali na ulici (slepými), som tomu nechal ešte šancu, keď sa popredstavovali najväčší z najväčších a kto je šéf, už ma začalo štípať, no po predstavení útrob ponorky alá "vľavo sú obrazy našich predkov a vpravo je nabytok po", som to vzdal. ()

Red.Dwarf odpad!

Tvl taková slacka film, to není ani céčkovej, protože v abecedě takový písmenko není, kterým by se to dalo označit. totalní pytchovina.... nemám slov, ani jsem to nedokoukal...... ()

Al90

Strasna bida,lacine efekty,nekdy to pusobi jako amatersky nahrane prestrelky mezi airsoftakama,Dolph tu nepredvede skoro nic a je tu dohromady nekolik minut a na Van Damma je uz zalostny pohled..VELKE ZKLAMANI a to jsem se tak tesil :( Vratim se k filmu jak bude dabing,ale to zrejme moje hodnoceni nezlepsi,ba mozna naopak... ()

mokki5

Na Černou vodu je třeba pohlížet trochu s přimhouřenýma očima, protože ani Van Dammovi ani Lundgrenovi poslední filmy za moc nestojí. Tenhle počin řekl bych že má i štěstí v tom že má určitý nádech 80.90. let. Co na tom že se nejedná o kdovíjaký scénáristycký superdílo...? Počáteční přestřelka film docela dobře nastartovala a konec je takové malé překvapení. To, co je mezi tím je nenáročná akce na nedělní odpočinek, která určitě neurazí. ()

Jarv

Zase další oje*ávka diváků, kteří uvidí na plakátě Van Damma a Lundgrena vedle sebe, přičemž to vezmou jako poohlédnutí za starou spoluprácí těchto dvou legend. Celkem očekáváně se tak nestává. Film je pochopitelně levnější, obsazení není mizerné (ač bych možná Kilpatricka uvítal spíše v roli hlavního hajzlíka, protože na to má perfektní výraz), ale ani nijak oslnivé (na Courtney B Turk ovšem nebyl špatný pohled). Přiznám se, že v první hodině jsem uvažoval dokonce o čtyřech hvězdách (má očekávání byla přinejlepším průměrná). Tentokrát jsem si bohužel zapomněl přečíst zdejší komentáře, takže jsem netušil, že Van Damme si vyřádí (v rámci možností), ale Lundgren je pouze vedlejším figurantem, který se zdrží maximálně na 10 minut, a po akční stránce se sotva zapotí. Navíc se do událostí pořádně zapojí až po uplynulé hodině. Bral bych ho tedy spíše jako lehčí koření, čímž si tvůrci sami ublížili, jelikož alespoň více prostoru s hláškami mu dát klidně mohli, když ne akci (koneckonců má svůj věk). Po boku hlavního protagonisty je tak většinu času především Jasmine Waltz. Navzdory všem mínusům, které snímek bezpochyby má, jsem v dnešní době, a zvláště u Van Damma, připraven na kdejaký paskvil, takže toto u mne vychází s docela uspokojivým hodnocením (kvalitativně na úrovni VHS). 65% ()

mdf

Nízkonákladovka,hodně slabé c.,Při soubojích je vidět,že se pěst protivníka ani nedotkne a to bych asi u bývalých akčních hvězd nečekal.O nějakém herectví nemůže být ani řeč a to samé o akci.Připadalo mi to natočené fakt za babku a na koleni, největší položkou tam byl Klod a Dolf,který se tam párkrát mihne.Dalo se to dokoukat,ale fakt slabota. ()

goauld

Tak dva starci na chmelu zhrůzou zjistili, že jim docházejí prašule a tak si "střihli" zase jeden "akčnák". Bohužel je strašně vidět, že jak "baleťák" tak "ameriucký Ivan" už mají své za sebou a jejich hvězda pomalu ale jistě vyhasíná. Bohužel nic moc už se od obou čekat nedá a nejeden divák už jen (strachy) vyhlíží, až se jeden, či druhý vydá cestou N.Cage, takovou tou "dramaticko-psychologicko-moralizující". V tomto případě se jedná o velmi, velmi konzumní snímek bez nijaké extra přidané hodnoty. Zhruba od té doby co baletáka unesli na tu ponorku, jsem to začal mít spíše jako "kulisu k práci" s občasným pozorováním "zvýšené aktivity na obrazovce". Děj velmi jednoduchý, herecké výkony všeobecně balancujíc na hraně zájmu, nezáživné vyvrcholení. Tak trochu mi to celé připadá jako tvorba dnešních videoklipů - t.j. bez nápadu, sterilnost, jen "aby něco bylo". Ikdyž člověk tak nějak čeká, že JCVD či Lundgreen ještě ze sebe vymáčknou - je to jako čekání na "další Nagáno"... t.j. ačkoliv víme, že další Nagáno už nikdy nebude, pořád v to doufáme. ()