Tajný agent se probudí uvězněný v ponorce na místě, o kterém ví jen CIA. (Filmbox)

sedm.1

Stop tolerantnosti! Oba kluky mám fakt rád, sleduji jejich kariéry od úplných slibných počátků až po jejich současnou brakovou produkci a pořád k nim udržuji takový pěkný nostalgický vztah, vždyť speciálně na Dolphovi a Jean-Claudovi jsem doslova vyrůstal, ovšem asi už nastává čas nad nimi skutečně zlomit tu pověstnou hůl a přestat jim tolerovat tyhle jejich vážně už nesledovatelný zvěrstva. Ani společná účast v jednom projektu už totiž nezaručuje alespoň trochu snesitelnější podívanou, a to je tedy již opravdu na pováženou. Nechci tu tedy nějak vyloženě řešit zápletku, ta je v případě obou borců mrtvá v jejich filmech už roky, nehledě dokonce na to, že zde navíc není zrovna úplně nejhorší, ale to celkové zpracování, výkony obou pánů a akce, to je čirá brakárna a zoufalost v jednom balení. Film je bez napětí, bez atmosféry, žádný styl, laciný vizuál, nudný spád a otřesné dialogy. Lundgren a Van Damme pak působí už vážně jako dědci, hlavně tedy Jean-Claude vypadá otřesně, Dolphovi pak dělá každý prudší pohyb vyloženě problémy, no není zrovna radost pány sledovat. A z akce typu, střílíme na sebe ze tří metrů a netrefíme se, se mi také už zvedá kufr. Zkrátka, většinou, i přes neoddiskutovatelnou zoufalost všech jejich filmů, jsem si v nich vždy dokázal najít nějaké to pozitivum, v případě Black Water na to ale už vážně kašlu, je to laciný brak a jako laciný brak to budu i hodnotit, a už by to chtělo vážně alespoň krapet té soudnosti, chlapci! ()

Testament

Ach jo. Nic se nezměnilo. Začíná to něco jako Saw/Kostka, kdy se JCVD probudí a neví, kde je a zbytek filmu tváří jako Plán Útěku. Jen s tím, že nám zase nezbylo moc peněz, takže je to zase lacinější, než šlapky z E55. Pár přestřelek, snaha o temný thriller, ale je to prostě nuda, nuda, nuda. Dolph se objeví na chvíli, snaží se mít nadhled (aspoň někdo), ale snímek jako takový samotný nadhled nemá, a že by to bylo potřeba. Bere se to celé zase šíleně vážně a spadá tob do kategorie posledních seagalovek. Oba borce v hlavní roli mám rád, ale tohle už je bída s nouzí a jedna hvězda je jen za pár (celkem opravdu dvě) dobrých hlášek a sem tam nějaký nápad. Jinak nebrat. PS: Ještě před pár dny tady bylo 88%, dnes 70%...Ono se to k těm "padesáti" zase za pár měsíců dostane... ()

iXtr3m3

Viac sklamanie ako som čakal, napriek tomu nie úplne márne. Taký Seagal je už dávno na samom dne, Van Damme ešte vydrží. ()

AdamesWWE

[5/10] Tak a máme tu další akčný film, kde sa spojili dvaja dobrí herci Van Damme a Lundgren. Sklamanie prišlo až ked´ som ztistil pri sledovaní, že Lundgren tu má v podstate iba vedlajšiu, nie moc podstatnú úlohu. Celý film na mňa pôsobil veľmi priemerným, miestami až podpriemerným dojmom. Túto situáciu nezachránili ani samotní spomínaní herci, nemajú sa tu v čom príliš ukázať. V akcií ma herci bavili, bolo to natočené síce jednoducho a pôsobili to lacným dojmom, ale niektoré momenty potešili. Čo sa týka príbehu, tam to už bolo o dosť slabšie, príliš ma film nezaujal a scény mimo akcie neboli bohviečo. K tomu aj výber lokacií nepôsobil vydareným dojmom a ani vedlajšie postavy. Miestami to bolo aj nudné a tešil som sa ked príde na rad konečne nejaká akcia, ale to bolo asi tak všetko. Týto herci majú na konte oveľa lepšie kúsky a tento film sa medzi ich filmografiou stratí do šedého priemeru. Nevadí, aj tak sa to dalo pozrieť, ale druhý krát si už tento film nezapnem. ()

Lefty86

Ze začátku se scénou v hotelu atd to vypadalo na totální kravinu, ale nakonec z toho vylezla docela zábavná akcicka. Mohli jen vybrat ne plastikovou herečku do vedlejší role Taylorové. A Lundgrena víc využít i v závěrečné scéně. Pomijim zápletku s nesmyslným únikem dat a honění flash disků. Rád vidím Van Damma v něčem co má trochu nádech normálního akčního filmu. ()

Bozvav

Pokud by se někdo těšil na pecku ve stylu osmdesátých a devadesátých let, tak se šeredně zklame. Jde o klasické akční béčko, (díky prostředí, kde se odehrává dost tmavé), kde největší slabinou jsou dialogy, absence nadsázky a toporné herecké výkony. Akce dost a slušná. Lundgren dostal na můj vkus málo prostoru. Jako celek koukatelné, ale žádná sláva, za mne 50%. ()

Untentrauer

Tohle opravdu bolelo....Mám JCVD rád, ale tohle? Film - příběh je velice perspektivní. mělo by to obrovský potenciál ovšem kdyby do toho dali více peněz a dali si záležet. Hned první přestřelka byla jako z nějakého domácího videa o partě airsofťáků. Herečky, jak z laciného porna s kačeřímy rty. Kostýmy herců koupili snad někde ve frcu nebo co? Opravdu je to šílené. Film mi připomněl jiný a sice plán útěku a měl by na to se mu vyrovnat, kdyby nepodělali výše zmíněné. Bylo to jako sledovat totální laciné béčko. Mrzí mě, že do toho JCVD a Dolph šli...asi jim docházejí prachy a potřebovali pár táců na nový auto. ()

BOURQUE

Klasické „B“-ko, ktorý z celkového hľadiska len ledva stojí na nohách. JCVD / DL connection je dobrá, ale Dolphie dostal žalostne malý priestor. Miestami som uvažoval o jednu hviezdu, ale kvôli nádejnej spomínanej spolupráci to zvyšujem na veľmi slabú „dvojku“. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

Hapretor

Nevěřil jsem, že ještě ty dvě akční vykopávky mě můžou v nějakém filmu zabavit, abych neusnul ... za to mají můj dík, že jsem nepromarnil hodinu a půl ... ()

MickeyStuma

Jean Claude Van Damme a Dolph Lundgren opět spolu v jednom filmu. Nikoli však proti sobě. Tentokrát bojují pospolu. Dějově tu opět máme seznam agentů, hrátky CIA, temné zákoutí ponorky, jednoho agenta vedle druhého a vcelku solidní příběh, byť s motivy velmi známými, neboť se celý koncept odráží z toho nejlepšího z filmů studia PM Entertainment. Temný akční thriller obsahuje vcelku tvrdé dialogy, místy nečekané zvraty a rychlé, brutální a krvavé akční scény, které však hatí velmi jednoduchá bojová choreografie. Na pováženou je i tempo vyprávění. Až neuvěřitelně se to táhne, což je na pováženou hlavně na konci příběhu před finální akční scénou. Centrem všeho dění je samozřejmě Jean-Claude. Dolph mu ve své roli jen tak přizvukuje a to je asi tak všechno. Pokud by jejich fanoušci očekávali jejich společnou akci, budou zklamání. Celkově spolu nejsou dohromady ani deset minut. Snímek se tak prezentuje spíše sladkým průměrem a to ještě vlivem sympatií k oboum protagonistům. Jen tak pro zajímavost, všiml si někdo, že si tu se svým tátou opět zahrál Kris Van Damme? ()

Cinematrix

Tak se nám dědci opět vydali do béčkovejch vod, tentokrát na palubě jaderné ponorky. Škoda, že veškerou masáž obstarává převážně Jean-Claude Van Boule a Dolph má jen jednu akční scénu, kde nám předvede, že nemá co předvést. Ale co, aspoň má suchý hlášky, který pobavěj, narozdíl od Jeana, kterej má akorát suchý tělo, který už tolik nepobaví. Jinak akce byla celkem přehledná, bohužel také celkem nudná. Hodně se tu střílelo, a když už suchý tělo do někoho koplo, tak jen pokud ten člověk byl na zemi, protože kopnout vejš už by v jeho věku znamenalo natrhnout si prostatu. ()

rublik05

A tohle mělo být jako co? Pokus o béčkový akční film, který je tak blbý a nudný, že dokoukat ho chce fakt kuráž a minimálně trojku v žíle.Film má mizerný dabing, přestřelky jak z mateřské školky a k tomu všemu hlavní hrdina s výrazem chodící mrtvoly van Damme. Film by zachránilo dát více prostoru Lundgrenovi, který by film určitě víc potáhl. No, 1* z milosti za Lundgrena, jinak film těžká bída. 1/10. ()

Likan7

Kdyby byl v hlavní roli kdokoliv jiný, bylo by to fajn. Kdyby byl v hlavní roli Lundgren, který i ve stáří vypadá dobře a přirozeně autoritářsky, bylo by to fajn. Jenže tu je Van Damme. Vypadá fakt neskutečně blbě, nevím, jestli za to může chlast, drogy nebo oboje, ale on neutáhne ani prostinký akční céčko, který k tomu ještě vypadá s přivřenými oči celkem stravitelně. JCVD je prostě neskutečně k smíchu, pro mě spíš k pláči, protože tahle akční legenda měla umět stárnout, jako to dokázal Sly. Jenže Žán jde po stopách Arnolda a podobných ztroskotanců. Film se Vám po 3 dnech vykouří z hlavy, nezabrání tomu ani holka nápadně připomínající Megan Fox. ()

Shitonit

Lungren má výhodu, že už mladej vypadal jak starej, Fan Dám má výhodu, že by moh hrát zombíky bez maskérů, a tenhle film má výhodu, že je i přes různý totální debility docela dobrej, a čím víc se blíží konci, tím mě víc bavil. Hlavně bych rád ocenil nesmrtelnost a smysl pro humor hlavních postav. ()

himor

No boha a toto čo bolo? Jajaj, Van Damme má už tvár zvráskavenú ako stará žena, debil Lundgren sa tváril celý film, akoby mal naložené za lopatu a dievka sa tvárila zas, akoby priamočiaro prešla priamo z kastingu na pornhube. Produkcia alá Romania. Poriadny prúser zas. 15% ()

Mamlas

Děda Damme chodí po ponorce s nabarvenými vlasy a je nejlepší ze všech. Taková jiná forma krize středního, spíše pokročilého věku. ()

jprmusic

Proč musej všude nacpat vymaštěnou nafrněnou blbku - otrávila mi celej film. To by se ve zlatejch osmdesátkách stát nemohlo ..... ()