• Francie

• angličtina

Komedie

Francie / Nizozemsko, 2017, 100 min

Mladý student práv se kvůli své lásce k nové studentce připlete do mezinárodního obchodu s drogama, kdy má s partou za úkol do Francie převézt z Amsterdamu balíček, ale všechno se zvrtne a kromě konkurence po něm půjde i zaměstnavatel. Z nerda se postupem času stane ostřílený gangster a film jede až do konce. Základní dějová kostra doplněná slušným tempem a početnýma hláškama, které mě dost často rozesmály, do toho zábavný zrzavý, rasistický, antisemitický člen party jménem Durex, který víceméně obstarává veškerý vtipný obsah, a je hotovo. Trochu mi zde vadila ukecaná francouzština, které nejde rozumět ani slovo, nejspíš bych si film raději pustil v eng dabingu. Jako zábavná jednohubka to poslouží víc než dostatečně a já jsem se dost bavil.(1.10.2020)

Průměrná komedie,u který sem se moc nenasmál,ale děj docela ubíhal,a na Manon se pěkně koukalo.50%.(9.12.2018)

Tak toto se povedlo :-)(17.3.2018)

• slunicko2

Lehká parodie na gangsterky. Zaujal mě sexy 28letý Côme Levin (zrzek Durex).(1.10.2020)

Opět slušný kousek z Francie. Sice neznámí herci a přišlo mi, že je film spíš z druhé koleje, ale pořád fajn zábava, u které se dá zasmát. Pašování drog v Amsterdamu s dvěmi nemehly a nádhernou dealerkou je fajn námět pro komedii a je to místy podáno i akčnější vložkou. Čekal jsem sice trošku větší útok na bránici, ale solidní tři hvězdy jsou samozřejmostí. 70%(22.4.2018)