Noci s vrahem

(TV film)
  • USA Mother, May I Sleep with Danger? (více)
všechny plakáty

Billy je posedlý svou bývalou přítelkyní, která jej opustila. Kdy ž ji nemůže mít on, tak nikdo. Dívku zabije a svůj zločin skvěle zamaskuje. (oficiální text distributora)

stration

Totální blbost navíc s nesympatickou a dřevěnou Tori Spelling. Napětí nikde, logika nikde, zábava nikde, prostě tragédie, která se rozhodně nedá doporučit. ()

Dale odpad!

Film plný tých najtrápnejších klišé odkukaných z podpriemerných thrillerov a navyše Tori Spelling v hlavnej úlohe. Musel som sa veľmi premáhať, aby som to dopozeral. ()

Smok

Klasická tv "zábava" pri ktorej som si uvedomil ako veľmi Tori Spellingovej pomohol producent a "náhodný" menovec Aaron. ()

klerik

Geniálny názov. Hrozne umiernený TV počin. Snaží sa hrať na psycho strunu a budovať napätie, ale bez nejakej drsnejšej scény, to skrátka nefunguje. V závere sa ponúkalo netradičnejšie finále, ale nič z toho nebolo... ()

sud odpad!

Blbější thriller jsem snad v životě neviděl. Zápletka je stokrát provařená (to by až tak nevadilo), logika si vzala dovolenou a nesympatická protekční kráva Tori Spelling v hlavní roli se marně snaží přesvědčit diváky, že je herečkou. 0%. ()