Reklama

Reklama

Noci s vrahem

(TV film)
  • USA Mother, May I Sleep with Danger? (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Billy je posedlý svou bývalou přítelkyní, která jej opustila. Kdy ž ji nemůže mít on, tak nikdo. Dívku zabije a svůj zločin skvěle zamaskuje. (oficiální text distributora)

Recenze (8)

stration 

všechny recenze uživatele

Totální blbost navíc s nesympatickou a dřevěnou Tori Spelling. Napětí nikde, logika nikde, zábava nikde, prostě tragédie, která se rozhodně nedá doporučit. ()

Dale odpad!

všechny recenze uživatele

Film plný tých najtrápnejších klišé odkukaných z podpriemerných thrillerov a navyše Tori Spelling v hlavnej úlohe. Musel som sa veľmi premáhať, aby som to dopozeral. ()

Reklama

Smok 

všechny recenze uživatele

Klasická tv "zábava" pri ktorej som si uvedomil ako veľmi Tori Spellingovej pomohol producent a "náhodný" menovec Aaron. ()

klerik 

všechny recenze uživatele

Geniálny názov. Hrozne umiernený TV počin. Snaží sa hrať na psycho strunu a budovať napätie, ale bez nejakej drsnejšej scény, to skrátka nefunguje. V závere sa ponúkalo netradičnejšie finále, ale nič z toho nebolo... ()

sud odpad!

všechny recenze uživatele

Blbější thriller jsem snad v životě neviděl. Zápletka je stokrát provařená (to by až tak nevadilo), logika si vzala dovolenou a nesympatická protekční kráva Tori Spelling v hlavní roli se marně snaží přesvědčit diváky, že je herečkou. 0%. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama