Část VII. (S01E07) (epizoda)

Part VII

Petra Hammesfahr (kniha)

Liz W. Garcia

Radium Cheung

Scénografie:

Matthew Munn, Karin Wiesel Holmes (set dekoratér)

Zneklidňující napětí a hrůzostrašná předzvěst něčeho fatálního. Moc hezky to tvůrci rozmotali a našponovali.(10.1.2021)

Perfektní epizoda. Prakticky celou dobu se zabývala minulostí, ale na rozdíl od jiných seriálů nešlo o zdržovací taktiku, právě naopak- konečně mám ve všem jasno, protože do této doby jsem dost tápal. Tvůrcům se podařilo udržet přede mnou tajemství, což hodnotím velice kladně, v jiných případech bývá všechno jasné podstatně dříve.(19.1.2019)

"Ladies and gentlemen, Mr. Frankie Belmont."(27.11.2019)

Zjišťujeme, že tvůrci přichystali spoustu falešných stop, které nicméně vycházejí z Coryina stavu. Sestra Phoebe slaví 19. narozeniny a uprosí Coru, aby ji vytáhla ven. Konečně pozná jejího přítele JD, který se proplétal předchozími díly a který rozhodně není oním princem na bílém koni. Dostáváme se do baru a pak na do klubu Beverwyck. A s kým se tam děvčata nesetkají? Phoebe zažívá nepoznané a divákovi mnohé začíná docvakávat. Jenže party se nakonec nemile zvrtne.(20.9.2020)

Tesim se na posledni dil, jak se to rozmota. Na konci se prozradila cast hadanky.(15.9.2017)