Reklama

Reklama

Táta je doma 2

  • USA Daddy's Home 2 (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Z Dustyho (Mark Wahlberg) a Brada (Will Ferrell) jsou teď kámoši, zvlášť když se Dusty vykašlal na svou dlouho pěstovanou image bouráka, a Brad přestal dělat psí kusy, aby se mu v tom vyrovnal. Dokonce se rozhodnou, že letošní Vánoce stráví všichni pohromadě jako jedna velká šťastná rodina, i s oběma manželkami a všemi svými i vyženěnými potomky. Plán dostane zásadní trhliny ve chvíli, kdy se na svátky pozvou jejich otcové. Copak, s vřelým a milujícím Bradovým tátou (John Lithgow) by v tomhle směru nebyl žádný problém. Horší to však bude s Dustyho taťkou (Mel Gibson), což je ultimativní tvrďák, který neuznává fyzický kontakt a s malými dětmi je schopen vtipkovat o mrtvých prostitutkách. Dusty se mu vždycky chtěl vyrovnat a teď se bojí, že ho svou vyměklostí totálně zklame. A ještě víc se obává toho, že otcova přítomnost promění idylické Vánoce ve válečnou vřavu. A přesně k tomu vše nevyhnutelně směřuje, protože ani Brad a jeho tatínek nechtějí v téhle nelítostné bitvě tahat za kratší konec provazu. (CinemArt)

(více)

Videa (17)

Trailer 2

Recenze (210)

LIVINGDEAD 

všechny recenze uživatele

Kdo má vedle sebe děcka a pustí tento film, zřejmě se baví.... Já se ale nebavil. Nesnáším parchanty! Neustále si taťkové říkají komplimenty až je to trapné a Mel Gibson se samoopalovacím krémém a nonstop otevřenou hubou s umělým chrupem, se tam vůbec nehodil.... Prostě nejsem na tyto rodinné dětské filmy. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Tak začnu asi klasickým porovnáním. Lepší, jak jednička to není. Jednička má pár geniálních scén, na které nikdy nezapomenu. Na druhou stranu si tu ale tvůrci připravili hodně solidní herecký ansámbl a tak tu nezklame prakticky nikdo. Osobně jjsem byl hrozně rád, že jsem konečně po dlouhé době viděl Mela Gibsona v takové roli. Bylo vidět, že si ji vysloveně užíval. Nápad jako takový mi přijde super a v rámci námětu jsem si nemohl vzpomenout na Vánoční prázdniny s rodinou Griswoldů. Vše ale vnímám vesměs pozitivně, protože takových komedií se nikdy dostatečně nenabažím. Takže když to do mě Amíci budou prát dál, vůbec se nebudu zlobit. ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Díky Melu Gibsonovi zajímavější než první díl, ale pořád spíš jen průměrná rodinná zábava s dobrými herci. Gagů se zde moc nevyskytuje, občas pobaví situační humor, ale je to spíš pro děti a rodinu, proto se to také drží na uzdě, co se týká sprostých slov. Nenudil jsem se, jako oddechovka velmi fajn, ale na 4* bych potřeboval toho více. Závidím kamarádovi, který před týdnem viděl živě všechny zúčastněné herce. 65% ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $69miliónovTržby USA $104,029,443Tržby Celosvetovo $180,613,180Tržby za predaj Blu-ray v USA $6,085,915Tržby za predaj DVD v USA $5,699,717║ Rovnako tupá vtákovina ako prvý diel, posun v zábavnosti nikde, ten režisér je fakt prach biedny. /35%/ ()

tron 

všechny recenze uživatele

„Má len jednu dobrú historku. Môj otec ich má milión.“ Ja sa picnem. Po otrasne nezábavnej a extra nudnej jednotke prišla bez najmenších očakávaní dvojka... a super som sa bavil! To som vážne nečakal. Najhoršie je, že práve keď sa potenciálna séria začala rozbiehať... zrejme skončí a trojka nebude. Ja sa vážne picnem. Nevravím, že dvojka je nejaký zázrak. Je predvídateľná a plná klišé. Ale zároveň obsahuje humor, ktorý (na rozdiel od jednotky) funguje. Mnohé humorné pasáže sú absurdným spôsobom vtipné, ako to mám rád a ako to Will Ferrell (alias herec s najpríjemnejším hlasom v Hollywoode, snáď len s výnimkou Brendana Gleesona) kedysi robil a už bohužiaľ nerobí (svorka vlkov, Liam Neeson, rezanie vianočného stromčeka, termostat). Ďalším plusom je Mark Wahlberg, ktorý bol v prvej časti za nepríjemné hovado, ktoré sa správalo vyložene zákerne a zle. Tu je z neho našťastie sympaťák a obaja majú spolu dobrú chémiu (obaja si to produkovali). Poteší tiež prítomnosť radikálne odlišných svokrov v podaní Johna Lithgowa a sukničkára Mela Gibsona (ktorý pôsobí dojmom, že sa prvý raz od roku 2002 pred kamerou dobre baví, za čo by si Farrell s Wahlbergom zaslúžili Oscara). Decká sú v pohode, sympatické a fotogenické, vianočná atmosféra fajn, horská chata patrične veľkolepá, niektoré momenty sú prekvapivo hardcore a príjemne podvraťácke (opité decká, chlapček s homosexuálnymi sklonmi) a dokonca na mňa celkom dojemne fungovali o rôzne morálne poučenia a podobné záležitosti. A Johnovi Cenaovi by som prial brutálny crossover s The Rockom. ()

Galerie (33)

Zajímavosti (9)

  • V kině je promítán fiktivní vánoční snímek „Missile Tow“, kde ústřední postavu hraje Liam Neeson. (Rominator)
  • Filmovanie snímky prebiehalo na viacerých miestach v americkom štáte Massachusetts na severovýchode USA. (MikaelSVK)

Související novinky

Mel Gibson se vrací do války

Mel Gibson se vrací do války

01.05.2018

Určitě si pamatujete, jak Mel Gibson před dvanácti lety upadl v hollywoodskou nemilost. Jeho kariéra byla 10 let prakticky v limbu, v roce 2016 ale natočil Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny a téměř vše… (více)

38. Zlaté maliny - výsledky

38. Zlaté maliny - výsledky

04.03.2018

Jako každý rok, i letos byly den před vyhlášením prestižních Oscarů rozdané jejich opaky - Zlaté maliny. Ceny za nejhorší filmy roku se předávaly v Los Angeles. Nejvíce cen, celkem čtyři, posbíral… (více)

Reklama

Reklama