Táta je doma 2

• Austrálie

• Nový Zéland

Komedie

USA, 2017, 100 min

Má to kopec fajn vtipov a Wahlberg a Ferrell si skvelo sekundujú. Ale inak to neprináša nič nové. Dokonca aj finále je značne prestrelené oproti prvému dielu. Prečo tam nie je viac Bill Burr?? Každopádne typická Ferrellovka. Hoci je škoda, že už to nemá toľko wtf momentov, ako jeho predchádzajúce filmy. Na zabitie času a jedno pozretie, ale dostačujúce.(9.2.2018)

Oh to bola chujovina. Daddy's home 2 je ako vyborne jedlo do ktoreho sa niekto vysral. Na jednej strane mate vyborny pokrm ale musite sa k nemu obozretne prepracovat cez kopu sraciek. A o tom je tento film. Vtipne to je. Poriadne vtipne. Na druhu stranu je to hlupa traposina. Najlepsia vec je Mel Gibson. Kde sa v tomto filme objavi, chce sa mi dvihat hviezdicky. Rovnako ako ked zmizne tak cely film ide vacsinou dole vodou. Odporucam ludom, ktori sa chcu dobre zasmiat a je im jedno aka naloz sraciek obaluje vtipy. Ja som sa znechutit nedal. 3*. Keby vystrihli top 10 najhorsich scen a 8 znich nahradili vatou a 2 dobrymi vtipmi mame tu americku komediu roku.(24.8.2018)

• luka4615

Nikdy bych nevěřil, že je to možné, nicméně druhý díl Daddy's Home 2 je téměř ve všech ohledech horší než díl první. V prvním díle bylo alespoň pár vtipných scén, které jsem si i po dvou letech dokázal vybavit, avšak zde se nenachází téměř vůbec nic. Snad jen smutné záběry na pitvořícího se Mela Gibsona.(9.2.2018)

Film v ktorom som videl Mela Gibsona /Statecne Srdce, Apokalypto/ bozkavat sa s chlapom - tusim to bol Wahlber. Mne je to jedno, len sex a manzelstvi len hetero, potom som od prirodzenia tolerantny. No nic, kazdopadne dobry film s Willom Ferrellom, ktory je hlavny tahun filmu, daleko za sebou nechava i Wahlberga, Gibson hraje druhe husle, ale zvladal to. Wahlberg to nezvladal, najlepsie mu idu filmy ako mix Komanda a Bourna menom Odstrelovac z 2007 roku. kazdopadne slusne, kulisy na urovni, dokonca aj miestna fauna /vlk/ sa tam zjavila . 68 %(29.12.2018)

• sedm.1

Někomu je špatně z brutálních hororů, jinému zas třeba z nějakých mrazivých dramat, no a mě je špatně z filmů jako je právě Táta je doma 2. Už jednička mi dala tedy upřímně zabrat, ale furt to ještě bylo snesitelně únosné, a to i přes ten krutě nechutný, happyendový závěr, to jsem ale ještě zdaleka vůbec netušil, co si tvůrci přichystaly do tohoto druhého pokračování. První hodinku jsem tedy se skřípěním zubů ještě dal, zápletka byla sice totálně plytká, nevýrazná, nudná, bez vtipu a bez tempa, pak však přišla polední třetina filmu, a jestli z tohoto zážitku vyváznu bez nějakého hlubšího traumatu, či doživotních nočních můr, tak budu fakt sakra rád. Sice chápu, že pro tyto rodinné pičičárny mají amíci slabost, a zvlášť o vánocích, kdy se všichni mají tak moc rádi, jsou tak hodní, tolerantní a sebeuvědomělí, ale čeho je moc, toho je příliš a tady to usmiřování v multikině byl jeden z mých nejděsivějších filmových zážitků vůbec. Neskutečně nevkusné, bez jakýchkoliv mantinelů, nesoudné a maximálně trapné a jak neskutečně to bylo pořád a pořád natahované, brrr, ještě teď se mi chce blejt, velebnosti. A jestliže jsem v komentáři k prvnímu dílu zmínil, že nechápu, jak a proč se k něčemu takovému má potřebu upisovat zrovna Mark Wahlberg, tak tady mi šla z něj hlava úplně mimo, neboť všech těch zvratek a teatrálních projevů a gest byl hlavním protagonistou právě on, a tohle mu tedy vážně jen tak neodpustím, takhle se ztrapnit, to musel dostat pořádnej ranec, k tomu musí mít už člověk totiž sakra pádný důvod. To samé by se dalo ale říct i o Melu Gibsonovi, i když on se tu držel přeci jen krapet pozpátku, což ho zachránilo před pádem do pekelných kotlů. Každopádně, Táta je doma 2 je nesnesitelný humus nejnevkusnějších kvalit, totálně nesoudný malér, bez vtipu, bez nápadu, a naopak s tunou trapností a kýčů, již něco takového nechci už prostě nikdy vidět!!!(17.8.2018)

• - V kině je promítán fiktivní vánoční snímek „Missile Tow“, kde ústřední postavu hraje Liam Neeson. (Rominator)

• - Filmovanie snímky prebiehalo na viacerých miestach v americkom štáte Massachusetts na severovýchode USA. (MikaelSVK)

• - Mel Gibson (Kurt Mayron), ktorý vo filme stvárnil otca Marka Wahlberga (Dusty Mayron), je v skutočnosti len o 15 rokov starší. (belinko)