Táta je doma 2

• Austrálie

• Nový Zéland

Komedie

USA, 2017, 100 min

Je to o trošku slabšie ako jednotka. Možno keby som si to dal cez vianočne sviatky, tak prižmúrim očko. Čo sa týka pokračovania, tak je šablóna podobná ako v prvom filme, no teraz sa pretekajú aj dedkovia a musím priznať, že ma El Padre Gibson neskutočne bavil a mam pocit, že aj on sa neskutočne bavil, pretože mu to fakt sadlo. Inak čo sa týka filmu je to podobne ako jednotka. Trápne vtipy, trápne situácie, ale s dobrými hercami. P.S.: za titulkami je jedna scéna tak neodchádzajte z betlehemu. 60% - 3*(25.8.2018)

Abych se přiznal, čekal jsem mnohem horší výsledek. Jistě, byly tady hluché i trapnější momenty, ale celek na mě působil o něco lépe než první díl. Nejvíc mě překvapil asi Mel Gibson, kterému jsem konečně zase jednou jeho roli věřil, nejhorší akvizicí byla jednoznačně Alessandra Ambrosio, nikdy jsem nechápal obsazování modelek do filmu. Závěr se zpěvy a tanci byl opravdu otřesný, ale ovládl jsem se a pod tři kousky jsem nešel. 3*-(30.6.2018)

Je viditeľné, že sa zúčastnený počas natáčania bavili. A tá ich aura má tendenciu preskočiť aj na diváka. Pokiaľ teda nebude mať vysoké nároky a príjme tuctovú americkú komerčnú zábavu. Niekoľko skvelých scén síce ešte dobrý film nerobí, ale v tomto prípade a vo vianočnom duchu, som sa bavil skvelo.(25.12.2018)

Díky Melu Gibsonovi zajímavější než první díl, ale pořád spíš jen průměrná rodinná zábava s dobrými herci. Gagů se zde moc nevyskytuje, občas pobaví situační humor, ale je to spíš pro děti a rodinu, proto se to také drží na uzdě, co se týká sprostých slov. Nenudil jsem se, jako oddechovka velmi fajn, ale na 4* bych potřeboval toho více. Závidím kamarádovi, který před týdnem viděl živě všechny zúčastněné herce. 65%(30.11.2017)

Feliz NaviDADS! Vánoční hašteření spoluotců a spoludědů jede na houpačce vtipu (situační humor dobrý, jak se moc mluví, začne to skřípat), netlačí se na pilu morálních ponaučení a vše vyvrcholí medovou scénou se slavným Band Aid songem, kterou naštěstí vždy v ten pravý moment něco shodí. Dusty Mark jako Bono obstál, ale spíše by mě zajímala ta akční pecka Missile Tow s Liamem Neesonem. Ostatně, na planetě Zemi není lepšího táty a třetí díl se nabízí.. P.S.: Neuvěřitelné! Will „Guareza“ Ferrell nevystavil na odiv své srstnaté tělo! Mé modlitby a prosby byly vyslyšeny. Děkuji ti, Ježíšku..(27.11.2017)

• - Hlavného "záporáka" mal stvárniť John Cena. (belinko)

• - Filmovanie snímky prebiehalo na viacerých miestach v americkom štáte Massachusetts na severovýchode USA. (MikaelSVK)

• - Po skončení záverečných titulkov nasleduje ešte jedna scéna. (figis20)