Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Z Dustyho (Mark Wahlberg) a Brada (Will Ferrell) jsou teď kámoši, zvlášť když se Dusty vykašlal na svou dlouho pěstovanou image bouráka, a Brad přestal dělat psí kusy, aby se mu v tom vyrovnal. Dokonce se rozhodnou, že letošní Vánoce stráví všichni pohromadě jako jedna velká šťastná rodina, i s oběma manželkami a všemi svými i vyženěnými potomky. Plán dostane zásadní trhliny ve chvíli, kdy se na svátky pozvou jejich otcové. Copak, s vřelým a milujícím Bradovým tátou (John Lithgow) by v tomhle směru nebyl žádný problém. Horší to však bude s Dustyho taťkou (Mel Gibson), což je ultimativní tvrďák, který neuznává fyzický kontakt a s malými dětmi je schopen vtipkovat o mrtvých prostitutkách. Dusty se mu vždycky chtěl vyrovnat a teď se bojí, že ho svou vyměklostí totálně zklame. A ještě víc se obává toho, že otcova přítomnost promění idylické Vánoce ve válečnou vřavu. A přesně k tomu vše nevyhnutelně směřuje, protože ani Brad a jeho tatínek nechtějí v téhle nelítostné bitvě tahat za kratší konec provazu. (CinemArt)

(více)

Videa (17)

Trailer 2

Recenze (211)

Shakers 

všechny recenze uživatele

Je to o trošku slabšie ako jednotka. Možno keby som si to dal cez vianočne sviatky, tak prižmúrim očko. Čo sa týka pokračovania, tak je šablóna podobná ako v prvom filme, no teraz sa pretekajú aj dedkovia a musím priznať, že ma El Padre Gibson neskutočne bavil a mam pocit, že aj on sa neskutočne bavil, pretože mu to fakt sadlo. Inak čo sa týka filmu je to podobne ako jednotka. Trápne vtipy, trápne situácie, ale s dobrými hercami. P.S.: za titulkami je jedna scéna tak neodchádzajte z betlehemu. 60% - 3* ()

Streeper 

všechny recenze uživatele

Přišlo mi to o kousek lepší než jednička, určitě tomu přispělo oživení obsazení. Mel Gibson se do role necitelného otce opravdu hodil a John Lithgow jako jeho protějšek stejně tak. Párkrát jsem se opravdu nasmála, ano, misty tam je ten trapný humor, který nemám ráda, ale I tak je to příjemná vánoční komedie, I když by mohla být malinko kratší. ()

Reklama

filipvrbik 

všechny recenze uživatele

Spousta pokračování zaostává za kvalitami jedničky, tady se však rozhodli vsadit na Mela Gibsona v roli dědečka- a je to trefa do černého- spousta vtipných scén, na hranici R-kového huboru, nikdy však příliš sprosté...svělý Betlém..vánoční stromeček a další..jediné co vadí je přehršel dětí, manželek, tátů a dědečků- jaksi to tam nešlo vměstnat...80% ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

stejně jako jednička hraje i druhý díl na hřišti základních klišé a rodinných hodnot a úplně stejně jako v jedniččce se ani tady postavy nechovají úplně racionálně a tím pádem ani nedělají racionální věci.Na druhou stranu ale není tohle pokračování tak agresivně hloupé,díky čemž je mnohem lépe stravitelné.Hodně tomu pomáhá účást dědečků Johna Lithgowa a hlavně Mela Gibsona.V rámci průěrné rodinné oddechové zábavy ok kousek...60% ()

Ellmariachi 

všechny recenze uživatele

Já jsem v pohodě. O něco slabší než jednička, což není žádná novina. Je trošku škoda, že je film tak trochu poslepovaný z gagů a nepůsobí celistvě. Další mínus je až příliš slaďoučký konec. Jinak jsem se ale bavil. Will Ferrell je uznávaným komikem, ale já jeho fanouškem asi nikdy nebudu. Mel s Markem si to dávají dobře a zbytek osazenstva jim dělá tak trošku komparz. Někdy vyplují na povrch razantněji, ale celkově působí jen jako nastrčené figurky. Humor je ale v pohodě a několikrát jsem se opravdu s chutí zasmál, což se mi v poslední době u rádoby vtipných komediích nepoštěstí. Za Marka Mela a fajn komedii 69 procent. ()

Galerie (33)

Zajímavosti (9)

  • V kině je promítán fiktivní vánoční snímek „Missile Tow“, kde ústřední postavu hraje Liam Neeson. (Rominator)
  • Po skončení záverečných titulkov nasleduje ešte jedna scéna. (figis20)

Související novinky

Mel Gibson se vrací do války

Mel Gibson se vrací do války

01.05.2018

Určitě si pamatujete, jak Mel Gibson před dvanácti lety upadl v hollywoodskou nemilost. Jeho kariéra byla 10 let prakticky v limbu, v roce 2016 ale natočil Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny a téměř vše… (více)

38. Zlaté maliny - výsledky

38. Zlaté maliny - výsledky

04.03.2018

Jako každý rok, i letos byly den před vyhlášením prestižních Oscarů rozdané jejich opaky - Zlaté maliny. Ceny za nejhorší filmy roku se předávaly v Los Angeles. Nejvíce cen, celkem čtyři, posbíral… (více)

Reklama

Reklama