Enden und Anfänge (S02E08) (epizoda)

Endings and Beginnings

Mysteriózní / Drama / Sci-Fi

Německo, 2019, 58 min

Oliver Masucci

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

Tak to jsem teda zvědavý, co si pro nás tvůrci připraví na poslední, třetí sérii. Tolik otázek.. Jsem zvědavý, jestli se jim to pořadí uzavřít a odpovědět na všechny otázky.. Doufám že se do toho nezamotají. Byla by to hrozná škoda. Držím palce.(22.9.2019)

Bartosz odovzdá Regine správu od Klaudie, ich spoločnú fotografiu z roku 1986. Noah vyšle svoje mladšie ja do roku 1986, aby splnil úlohu a sám sa pokúsi zabiť Adama, ale nepodarí sa mu to a tak Adam cestuje do roku 1986, aby pomohol uskutočniť Apokalypsu, ktorá je podľa neho nevyhnutná. Jonas znovu otvorí priechod a Katherina sa pokúsi cez neho dostať k Mikkelovi. Clausen dostane príkaz na prehliadku továrne a spolu s Charlotte objavia schované sudy s radioaktívnym odpadom. 17 ročný Jonas sa stretne s Marthou, no ich stretnutie pokazí Adam. Noah sa dostáva do bunkru, kde už čakajú Peter, Klaudia a Elisabeth. V továrni sa z odpadu vytvorí hmota a cez ňu vidí Charlotte svoju dcéru( a matku) v roku 2053. Jonas, ktorý oplakáva Marthu sa stretne s ďalšou verziou Marthy, ktorá mu povie, že nie je dôležité z akého roku je, ale z ktorého sveta...Vynikajúci koniec, niet čo dodať.(18.7.2019)

No ty vole!!! Vsetko je prepojene a najma ta uplna posledna scena s nastupom staronovej ppstavy ma dostalo. Stal sa z toho moj najoblubenejsi serial. Ale kurva, kto ma teraz cakat na dalsiu seriu a cim si vyplnim cas cakanim?(28.6.2019)

Úžasné zakončení. Teď jen čekat na další sezónu.(16.7.2019)

Teď náš život až do června 2020 ztrácí smysl. Cliffhanger jako blázen, snad alternativní svět/y neuberou na kvalitě!(25.8.2019)