Snímek Siberia sleduje amerického překupníka diamantů Lucase (Keanu Reeves), který vyráží do Petrohradu prodat vzácné modré diamanty pochybného původu. Když se mu obchod záhy zkomplikuje, vydá se na Sibiř hledat svého partnera, který zmizel i s jejich diamanty. Tam se zamiluje do Katji (Ana Ularuová), majitelky sibiřské kavárničky. Čím dál více se zaplétá nejen do jejich vášnivého vztahu, ale také do zrádného podsvětí obchodu s diamanty, z něhož se nedokáže sám vymanit. Lucas zoufale hledá únikovou cestu ze světa, odkud již není návratu. (HBO Europe)

shinbone

sibiřani, podle dementních představ new yorkských hipsterů, a do toho keanu reeves s výrazem ztracenýho štěněte. ()

rigby

Nebyl to vyloženě nepovedený film. Víc než na akci nebo kriminální zápletku se možná soustředil spíše na milostný vztah. Celkově se na to dívalo velmi dobře, atmosféru se podařilo vytvořit na jedničku, herci vybráni také dobře. Ale k celkové spokojenosti tomu ještě velký kus chyběl. A to je škoda. Navíc nechápu ten šílený konec. ()

Kushina

Tenhle film mě neskutečně nudil. Kromě zajímavých rozhovorů s ruským mafiánem a asi milionů mrdaček se nic nedělo, kdybych to věděl, mohl jsem si pustit porno a vyšlo to na stejně. Konec také takový useknutý a hlavní hrdina celkem snadno a bez vyjádření emocí divákovi umírá a film tak nějak skončil, aniž by pro mě začal. 45% ()

argo.smile

Nuda, nuda a zasa nuda. Keanu nám naozaj upadá alebo prečo berie takéto filmy to fakt neviem. Možno aby nás prevalcoval s John Wick 3... ()

fafejt001

ŘÍKAL jsem si , tohle nebude špatné když tam hraje Keanu . No , úplně hrozné to nebylo . Takový , zčásti erotický film po sibiřsku . Pokud by film celkově probíhal jako ty erot. scénky , bylo by to dobré . Zápletka s diamanty nebyla nejhorší , ale ta závěrečná přestřelka to už nevytrhla . ()

daleba

Sorry Keanu, ale čekat hodinu a půl, co se vlastně stane, a pak dostat nejtrapnější konec v dějinách filmu - to je teda o nervy! Někdo by mi měl zaplatit za to, že jsem se na to dokoukal!!! ()

Saxos

Zmatek nad zmatek. Keanu nám běhá po sibiřských lesích a hájích v kašmírovém sáčku, jako po pláži. Když ho sundá, tak pro změnu maximálně zalehne sibiřskou čubku. Pravé modré diamanty, levé modré diamanty, překupníci taky na obou stranách, miliony baků. Závěr: nedoporučuji. ()

Reyak

Říkali jsme si s kamarádem, že Keanu Reeves si filmy vybírá, tudíž by neměla být chyba zhlédnout film bez zjištění předchozích ohlasů. Film je celkově táhlý a moc se v něm neděje. Fakt, že hlavní hrdina má dva dny na to, aby doručil diamanty a nedělá si z toho těžkou hlavu v podstatě zobrazuje zbytek filmu. Hlavní hrdina si toho opravdu moc nedělá a moc toho nenamluví. Pohybujeme se v americké představě městečka na Sibiři, což se dle mého natáčelo někde na předměstí New Yorku - s tím si tvůrci mohli vyhrát o trochu lépe. Na konci filmu zjistíme, že film byl opravdu o ničem - hlavní hrdina prosouložil téměř polovinu filmu, nezískal pravé diamanty a až na potvrzování bratrství film nijak jinak nepřekvapil. Film spíše mírně parazituje na Johnu Wickovi. ()

ElVory odpad!

Jak snadno a rychle pokazit nadějnou kariéru? Vzít pár rolí za dobrý peníz, bez ohledu na to, co se vlastně bude dít. Už dlouho jsem neviděl film, který by byl tak plytký a o ničem, jako je Siberia. Keanu Reeves naprosto zklamal, i když takovéhle slátanině by nepomohl ani DiCaprio. Shrnuto a podtrženo, ztráta hodiny a půl z vašeho života 10% ()

wex666

Tak tohle měl být spíš erotický thriller.Nebo vlastně člověk ani neví co to mělo být.Včem spočívá zápletka?Nevím. Kde je napětí?Nevím A kde je to krimi nevím :D Tohle není ani krimi ani thriller tohle není nic dávám 1hvězdu za tu pěknou kočku co tam hrála s Reevesem.Bohužel on sám tam hraje prd :) ()

JB001

Nic jsem předem o filmu nevěděl, ale nechal jsem se nachytat na Reevese v hlavní roli. Bohužel to byla ztráta času a nikomu bych ten film nedoporučoval. ()

Iliss

Velké zklamání. Celý film mě neustále vytáčel. Scénárista se asi rád dívá na porno a zařadil do filmu všechny sexuální klišé, která by se slintalům mohla líbit. Bohužel si film podle hodnocení ale tolik slintalů nenašel, takže ani hromada sexu jej nezachránila. Keenu má doma manželku, ale je momentálně až na Sibiři a dostane chuť zlobit. A to s první holkou, na kterou narazí - nesympatickou a pro mě absolutně antisexy Anou Ularu. Obsazení této role opravdu nechápu. S ní si vysloveně užívá, i když ho nutí myslet na manželku. Prostě nechuťárna. To celé na pozadí obchodu s diamanty, které celý film hledá, jelikož parťák se mu neozývá. Sprosté, bez děje, bez nápadu, bez konce. Závěr je bohužel úplně idiotský. ()