Po svadbe sa Gary (Adam Scott) nasťahuje k Samanthe (Evangeline Lilly). Vyžení i syna, ktorého mala Sam s jedným zo svojich predchádzajúcich partnerov. Lucas však nie je len takým obyčajným dieťaťom. Dejú sa okolo neho zvláštne katastrofy, ako napríklad smrť jeho vyučujúcej, vážna nehoda klauna na jeho narodeninovej oslave alebo tornádo, ktoré prekazilo svadbu jeho rodičov. Gary má podozrenie, že Lucas je prevtelením zla, a keď sa blíži šiesta hodina šiesteho júna v deň Lucasových šiestych narodenín, temné zlo sa prebudí. (Marceloo)

Dementra

Rozhodně ne nadprůměrná, ale příjemná a neotřelá komedie, která mě příjemně překvapila. Místy se to trochu táhne, žádné překvapivé zlomy tu nenajdete, ale téma mě baví. Samozřejmě, že to hodně inspirace bere z Přichází satan, ale i tak bych to zařadila do kategorie "spíše originální" komedie. 60%. ()

Cinematrix

Pětiletej kluk je posedlej ďáblem, takže se v podstatě chová jako všechny malý děti, kterejm byste jako nevlastní otec nejradši dali přes držku. To ale nemůžete, protože jeho matkou je Evangeline Lilly, která by vám nedala, kdybyste to udělali. Až si říkám, jestli neni lepší se na nějakej sex za tuhle cenu radši nevyprdnout, když existujou kámoši a chlast. Hlavní hrdina se na to nevyprdnul, přežil i pohřbení za živa a jestli neumřel, tak žije dodnes. ()

HappyDeath

Měla to být hororová komedie a ani jednou jsem se nezasmál... Ani nebál. Vcelku nudně utahané a málo využitého místa k zasmání. Fakt škoda. Jediné co mě překvapilo, byly herecké výkony... ()

Ikedar

Little Evil nevie, čo chce. U filmu sa uvádza komédia / horor, ale nejde ani o jedno z toho. Lepšie povedané, filmu sa nedarí tieto dva žánre vydarene spojiť. Veľmi málo vtipné, veľmi málo nadsázky, a keď príde na akýsi záverečný zmysel toho celého, je neskoro, a akékoľvek ušľachtilé myšlienky sa strácajú v zlom prevedení. ()

Fungore

Je to na pohodu hororová komedie, kde to slovo horor, je opravdu jen částečně.. ale, příjemně to pobaví. Humor tady není žádný odpad, je solidní. Adam Scott je v cajku týpek a do role se hodí. Další plus.. je tam ta pipka ze Ztraceni. Další ale podivné plus.. v komediích má vždycky hlavní postava nějakýho buddy, kámoše/parťáka, který radí, pomáhá atd.. tady je jeho kámoš ženská, co vypadá jako chlap, chová se jak chlap a myslí si, že je chlap.. je to prostě čudný až to člověka nutí se tomu smát. Ale to už je v dnešních komediích módou.. být co nejvíc weird podivností. Dávám hvězdičku navíc, protože tuším, že film bude podhodnocen. ()

WeeLass

A jsme tu zase. Mixování komedie a hororu se ne vždy úplně vydaří. A tohle je názorným příkladem toho, kdy ani jeden žánr nereprezentuje svoje zastoupení. Nebylo to ani vtipné, ani strašidelné. Parodovat jeden film a ještě k tomu celkem kultovní je odvážné, ale ani to nestačí k tomu abych udělil lepší hodnocení. Jedna hvězdička za herecký výkon Adama Scotta. ()

Kushina

Ano, je to přesně to, co jsem očekával, horor, který se mění v komedii a stále se tyto 2 žánry střídají a nic není tak jak se zdá. Celou dobu to vypadá na klasický horo, kde satan musí zemřít, ale nakonec je jen skvělé sblížení nevlastního otce a dítěte. Film jsem si užil. 55% ()

McLeader

Bavil jsem se, ale jen trochu. Trailer odhalil to dobré, avšak téměř i to jediné dobré. Jediný, kdo mě dokázal rozesmát, byla Al, ale tím to asi končí. ()