Boj o budoucnost

• Hongkong Ming ri zhan ji (více)

Po dopadu meteoritu, který na Zemi přinesl zkázonosnou rostlinu, má sebevražedné komando na záchranu postapokalyptického města před úplným zničením sotva pár hodin. (Netflix)

Mamlas

Naprosto po asijsku zkokotělá debilita. Nějak jsem se tím během půl hodiny proklikal do konce, bo normálně se na tuhle přespídovanou blbost s komickým CGI a nulovým obsahem dívat nedalo. Jedna hvězda za snahu. (13%) ()

MartinTerran

Vcelku klasické sci-fi se vším co má mít, ale to je vše. Žádná invence či něco navíc. Bojové scény jsou povedené, takže za me celkově spokojenost jen toho hrdinského patosu by stačilo trochu méně. Hodnocení: 59/100. ()

smarkus

Bol to zaujímavý film, akčná sci-fi jednohubka. Je akutálne celkom podhodnotená 51%. Námet je dobrý, masky tiež aj exo skelety, akurát to stráca na videoherných efektoch. Ako tu niekto spomínal, nechytá sa to na Kóreu a vôbec nie na Hollywood. Každopádne je to fajn na nedeľný podvečer. 60% ()

xxmurphyxx

Ako hodinu a pol dlhá FMV sekvencia z hry by to bolo ok. Desať rokov dozadu, lebo aj ti sú už dnes niekde inde. Ako film nič moc. Ten je dobrý, ten je zlý, celé to dopadne dobre. Toto sú veci, ktoré sú jasné hneď od začiatku a preto film nemá moc čo ponúknuť okrem kvalitnej obrazovo zvukovej stránky a tá tu je ako na hojdačke. ()

Lex.San

Zdařilá akční podívaná, od které jsem si moc nesliboval, ale nakonec jsem od sledování odcházel spokojený. Má to sice klasické klišoidní nešvary (dítě v nesnázích, obětování se pro kolektiv – což mi zde překvapivě nevadilo; neustálé zachraňování nejslabšího člena týmu – to mě docela točilo) a zcela zbytečnou romantickou linku, ale akční sekvence za to stály. Ano, jsem spokojený – slabé 4* (7,5/10) ()

Heywood

Pro děti do 6 do 8 let dobré, dětinskost je z toho zřejmá. Ale technicky zvládnuté, herecky přijatelné, námět je originální a CGI zvládnuté. Bitky dobré, skákání hrdinů komické, ale nakonec dám 50% ()

Jemes

po půl hodině jsem to musel vypnout, protože jsem u toho usínal :) příběh strašný, herci strašný, CGI podprůměr, celkově ten film na mě působil divně, uspěchaně, bez emocí no prostě jsem to radši vypl, než se u toho trápit. Příště bych jim doporučoval dělat CGI postupně a ne v takové míře, když na to evidentně nemají zkušenosti. ()

UncleMorty

V dnešní epizodě Feng-Shuei Babicy dáme dohromady Call of Duty: Advanced Warfare, Titanfall, Den Trifidů a Final Fantasy: Esence Života. Nakrájíme na kostičky, promícháme a švihnem do čínského mixéru kde celou směs přísně znásilníme těma nejvyššíma možnýma otáčkama, dokud se nám vše neslepí dohromady v jeden lepkavý sci-fi film. Výslednou směs podáváme nejlépe s LGBTVFlixovou přílohou a jemně zakápneme olejovým poselstvím korporátního zla s výrazným zeleným dovětkem nýmandského stylu. Podáváme ideálně ještě za tělesné teploty čerstvě zastřeleného prostestanta Si-Ťin Pinga Pú. Výsledný recept je ideální pro 3 roboty z 5. ()

Raziel811

Už před lety jsem viděl trailer, který mne tehdy velmi nadchnul. Opět se na plátně setkávají Koo, Lau a jejich věrný sekundant Keung a to vše za doprovodu, bohužel, nevýrazného Cheunga. Celková stylizace mi velmi připomíná Call of Duty a kdyby byly triky o level lepší, asi bych si to dokázal i patřičně užít. Takto je výsledek na půli cesty mezi pokusem o velkolepé CGI a průměrem. Upřímně ale věřím, že kdyby tuto látku udělal někdo šikovný z Koreje, mohlo to dopadnou velmi slušně jako třeba Čističi vesmíru. ()

Inigo

Taká sci-fi akčná jednohubka na nudné daždivé popoludnie. Bojové scény celkom slušné a CGI bolo na celkom slušnej úrovni. Nedosahuje síce úroveň hollywoodskej produkcie, ale neurazí. Kto má rád počítačové hry nech si pripočíta hviezdičku naviac. ()

Marrakech86

Když odmyslím "divný" námět a sem tam šílené záběry, tak to nebylo tak úplně špatný. Docela jsem si oblíbil i herce, ale podruhé už se na to asi nepodívám. ()

Dalajlada

Vynikající námět, pár dobrých herců, skvěle udělané potvory a roboti, a pár vynikajících kamerových záběrů. Ale pak mi přišlo, že logika odešla na výlet a vyhrála Marvelovská megalomanská demence. ()

Zaks

Prostoduché akčné inferno od našich čínskych súdruhov, občas aj s trikmi na slušnej úrovni. Neustále sa niečo deje, strieľa, rastie?! A k tomu malé dievčatko s medvedíkom a štvorica namakaných záchrancov sektora B16. ()

Stingray

Vetřelci, exoskelety, velký kvéry, bojový roboti , téměř nepřetržitá akce..jenže je to celý natočený, tak sterilně digitálně jakoby jste prostě jen čučeli na videohru.. ()

555borac555

Má to spoustu negativ. Slabé nevýrazné postavy, nenápaditý scénář a možná až přílišné používaní CGI. Akce, která je asi největší lákadlem filmu je často přeplácaná, ale zase často chorograficky pěkná, výživná a napínavá. Ve výsledku je to zážitkem takový průměr, ale já mam podobné typy scifi rad, takže jsem zhlednutí nelitoval. Za mě 5/10. ()