Porno? Horor? Snuff? Ne, Troma! Z tolika šílených nápadů, geniálních hlášek a nechutných záběrů vám zaručeně exploduje hlava. Při zachraňování Tromavillské školy před Plenkovým gangem se Toxie ocitne uprostřed exploze, která jej uvrhne do alternativní dimenze plné zla. V Tromaville zatím Toxieho zlý dvojník Noxie terorizuje celé město. Situaci nezvládají ani noví hrdinové – Delfíní muž, Vibrátor a Mastur Bator. A nejšílenější dobrodružství z produkce nejšílenější společnosti Troma může začít! (Řitka video)

Bakllazaan

Já nejsem nějaký velký fanda Tromy, jelikož jsem se sní seznámil docela nedávno díky jednomu magazínu:)...ale musím říct, že to je fakt pecka, a zas s jsem se po dlouhé době u filmu tak dobře zasmál. Jestli měla být Planeta terror film vzdávající hold těmto filmům, tak to nebetyčně "pokazila". Planeta je jen o nechuťárnostech, bez příběhu. Troma je vtipná, akční,vtipná,.. a bez příběhu:))....jako nedělní relax s přáteli je to opravdu sranda. Sami si to neužijete. ()

jonyyy odpad!

MIluju béčkové horory zkombinované s komedií a taky platí, že čím je snímek méně známý, tím raději se na něj podívám. Tohle pro díla Tromy platí dokonale, ale Toxický mstitel 4 se spolu s Holocaustem pornem a Arachnitem uchází o první místo v mém osobním žebříčku nejhorších filmů vůbec. Po příšerné jedničce sem si říkal, že po patnácti letech by čtvrté pokračovaní mohlo vypadat jinak, dlouho sem se odhodlával si to pustit, ale stalo se to, čeho sem se obával. Bohužel jsem si dřív koupil ještě Terror firmer, ale po něm se budu na hodně dlouho držet od Tromy daleko. ()

Xeelee

Aby mohla vzniknout scéna s explodující školou plnou retardovaných studentů, nechali specialisté na efekty explodovat sklad plný retardovaných studentů. | Tagalogem, původním jazykem Filipínců, zní foneticky v překladu „Toxický mstitel“ jako „Kampak to jdeš s mou kozou?“ | Alternativní názvy „Toxického mstitele 4“: 1. Chtěl jsem víc nachos. 2. Bože, jsi tu? To jsem já, Manson. 3. Toxický Shakespeare 4. WACO - muzikál | Mražená pizza pečená v peci na středním roštu má nejkřupavější kůrku. MŇAM! | Filmové termíny: „Best Boy“ je prepubertální chlapec, který orálně uspokojuje režiséra a dostává za to sladkosti. | Filmové hlášky: „Až dojíš ten cheeseburger… Jdi do prdele!“ – Rozum a cit | I když byl „Toxický mstitel 4“ stříhán digitálně, klasické nůžky použili střihači k podřezání vlastních zápěstí. | Ačkoliv během natáčení nepřišlo žádné zvíře k úhoně, 3 trpaslíci a řemeslník Burt se popálili, když vařili oblíbené fajitas. | Tvůrci filmu neděkují Hughu Hefnerovi, který chtěl být z filmu vystřižen, Billu Clintonovi za plundrování Země a J. Roberts, M. Gibsonovi a W. Smithovi za promrhání miliard dolarů ve filmech, co stojí za hovno! | „Toxický mstitel 4“ nebyl inspirován knihami „Vše, co potřebujete vědět o natáčení filmů“ a „Co jsem se naučil z Toxického mstitele“. ()

JamesSi

Tenhle film je věnován těm, kteří zemřeli díky svým dvojníkům. Je jasné, že název filmu je inspirován Občanem Kaneem, i přesto se film od svého předchůdce liší. Ano, tenhle film je geniální mistrdílo, které posune film o generaci dopředu, to sedí. Rozdíl je, že jsem se u filmu smál 9,6x víc než u Kanea. A to je dobře. V jakém jiném filmu můžeme vidět nacistické policisty, důstojníka jako z japonské divadelní hry, Stephena Hawkinga s plně funkčním penisem, bombový útok na zvláštní školu, beztělatého člověka, paralelní světy, kde jsou všichni paralelně sjetí, toxický odpad, hromadu nahoty, vraždy, mordy, všechny druhy prostituce, automobilové honičky, postiženého rebela jak z Pomády, tlustoprdovského side-kicka, superhrdiny s jmény Masturbator, Vibrator, Delpine Man a Cow-boy? V jakém filmu vidíme souboj na mopy mezi nenarozenými embryi? V moc filmech asi ne... A proto je asi tenhle film nejlepší ze všech... Asi... ()

Jino

To je ale blbost :-D Ano někdy je to opravdu zábavné, například začátek mi přišel jako dobře zvládnutý, postupem stopáže vtípky ubývají a začínají lezt na nervy, teda aspoň já jsem měl z toho takový pocit... nakonec jsem to dokoukal. Neviděl jsem ani jeden díl z Toxického mstitele, a pokud jak tady hodnocení ukazuje - -je tento díl nejlepší - tak na ostatní nemám ani chuť. 40% ()

• Do filmového komparzu byl zapojen i Lemmy Kilmister, frontman rock & rollové skupiny Motörhead. V tomto filmu se objevil dohromady ve 3 záběrech. (Filipus Muff)
  • Mezi lety 1984 a 2011 se postava Toxického mstitele objevila v 17 filmech a seriálech. (gogos)
  • Ve filmu se měl objevit i Hugh Hefner (zakladatel a šéf časopisu Playboy), ale jeho právníci mu to rozmluvili. Nechal se tedy z filmu vystřihnout - v titulcích na celý incident odkazuje text "Právníkům Hugha Hefnera nedík". (masw)

Související novinky

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

23.03.2023

Organizátorem unikátního festivalu pro dospělé, tedy výhradně pro diváky od 18 let, je Kino Balt, které začalo v Praze dělat rumové kino. Hlavní koncept je jednoduchý – každý divák v ceně vstupného… (více)