Porno? Horor? Snuff? Ne, Troma! Z tolika šílených nápadů, geniálních hlášek a nechutných záběrů vám zaručeně exploduje hlava. Při zachraňování Tromavillské školy před Plenkovým gangem se Toxie ocitne uprostřed exploze, která jej uvrhne do alternativní dimenze plné zla. V Tromaville zatím Toxieho zlý dvojník Noxie terorizuje celé město. Situaci nezvládají ani noví hrdinové – Delfíní muž, Vibrátor a Mastur Bator. A nejšílenější dobrodružství z produkce nejšílenější společnosti Troma může začít! (Řitka video)

djbarrel

To se nedá popsat, to se musí vidět ! Maximální ujetost a úchylárna, ale maximálně zábavná. Snad jen je to místy trochu přeplácané, ale funguje to. Jízda od začátku až do konce. 77 % ()

E.T.Martin

Kam se na tohle hrabe Brain Dead? Mozky, sračky, rvačky a dementi. Není divu, že Toxie nosí kýbl s mopem. A co teprve vražedný atak jeho přátel Delfíního muže, Vibrátora a Mastur Batora. ()

HrabeKrvesaj

Český dabing v případě tohoto skvostu ničí veškerý požitek, proto šup k originálu a jízda kulervoucí zvráceností může začít. Troma naservírovala zadostiučinění po předchozích dvou průserech a splnila to na výbornou. Nikdo nebude ušetřen ať už v této dimenzi či v té paralelní. Po boku našeho milovaného bobtnajícího baleťáka se postaví good/evil verze sgt. Kabuki-mana a zbrusu nová skvadra superhrdinů s životností baterií tesco. Vše samozřejmě v laskavém humorném podání s ohledem na všechny sociální minority, na které se v jiných filmech moc nepřihlíží. Takže milí přátelé zvrácenosti, vzhůru do Tromaville! ()

schindler

Polovina populace bude Tromu milovat, druhá polovina dá jednoduše ruce pryč. Co se týče mě akceptoval bych tento humor kdyby celý film rozdělen na zhruba 20minutové epizodky, protože sledovat tohle hoďku a půl je frontální útok na můj mozek a všechny moje smysly. ()

otoman92

Nevím v jaké dimenzi byli autoři filmu, když ho natáčeli. Každopádně tento film by si zasloužil vlastní žánrovou skupinu: absurdní absurdida :D. Kdo si myslí, že ho ve filmech nic nepřekvapí, tak nechť shlédne tento snímek. Je to taková kravina až je to dobré :D ()

Hrobař

Lepší jak dvojka a trojka, ale na jedničku si to nesáhlo. Dvě dimenze nebyl šťastnej nápad obvzlášť potom co se vlastně moc nelišily a tak je Toxie jen změť šíleností. To by však tolik nevadilo kdyby se přitlačilo na nápaditost. Jasně jsou scény co zřejmě nezapomenu ( počáteční šikana retardů ještě větší bandou retardů, přejetá babka, souboj mimin, někteří superhrdinové, hotdogárna jako pekelnej interiér atd), ale jinak žádná sláva. Toxieho stará už není tak dobrá, aj ten kostým má odfláknutější oproti předhozím (hlavně 2jce a 3jce) a Toxie dává víc kopů z otočky než Chuck Norris a to prostě už není taková zábava. Od toho kluka čekám něco super, něco extra. Ne kung-fu. Za kozy a těch pár libůstek to na 4 už proto že to bylo lepší jak 2 a 3, ale o nadšení se mluvit nedá. ()

flouny8 odpad!

Tak tohle je asi ta největší sračka, co jsem kdy viděl. Vedle toho vypadá kouř jako excelentní film. Nedá se ani slovy popsat o co tam jde a jaká to je hovadina. Mám pocit, že po shlédnutí téhle sračky, mi odumřelo mnoho mozkových buněk. Na tohle normální lidi prostě nekoukaj!!!! ()

uprchlice

Režisér Lloyd Kaufman je známý svým vysoce vtipným, nechutným a černým humorem. Toxický mstitel 4 je jenom třešnička na dortu teto šílené série. ()

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu