Atomové gymnázium

• USA Class of Nuke 'Em High (více)

Místo hodin tělocviku tu po chodbách nahání mutanti nebohé školáky, místo hudební výchovy se souloží, chlastá a fetuje. Tromavillská střední škola je trochu jiná, než všechny ostatní. Učitelé poslední dobou pozorují nadměrný nárůst případů, kdy se jejich nic netušící student přemění v krvelačného mutanta. Stejný osud postihne i Warrena, který se svou krásnou dívkou Crissy zplodí po jednom nadmíru vyvedeném večírku lidožravé monstrum. Jak se zdá, za vším stojí místní atomová elektrárna. Počty studentů dramaticky klesají, na toaletách dávno není bezpečno a ke všemu se ještě blíží maturity... (oficiální text distributora)

-Victor- odpad!

K opěvným ódám na tento film se nepřidám. Ve skutečnosti se jedná o jeden z nejhorších filmů, jaký kdy mohl spatřit světlo světa. Troma je pěkně mimo. I Toxic Avenger Melvin by dle mého názoru měl problém tento film dokoukat. Pro mě hodně špatná zábava. A proč? Opakují se podobné scény, pořád někdo někam nemyslně běhá, nemáte vztah k postavám. Jen to monstrum dokázalo vyloudit alespoň malý úsměv na mé tváři. Ale i to bohužel přišlo na scénu příliš pozdě a ošklivý dojem z filmu už nedokázalo zpravit. ()

simbaslon

Hezké béčko na výplach mozku, perfektně trapné "herecké" výkony, dostatek toxických látek, znetvořených těl a ten bizarní školní gang? Škoda jen že se děj občas trochu zadrhává, to se pak není moc na co dívat... ()

Han22

Úpřimně, kdybych tohle měl hodnotit jako normální film, byl by to asi odpad. Ale Troma kašle na pravidla, herecké výkony, kameru i nějaký normální příběh. Místo toho flákne gymnázium hned vedle atomové elektrárny, kde nejspíše pracuje naklonovaný Homer Simpson. Radioaktivní břečka vesele probublává ven, kouří se atomové jointy, občas někdo zařve na radiaci, po chodbách školy se prohánjí šílený gang (nejlepší je divoch s kostí) a ve finále se o zábavu stará slizký mutant. A ano i exploze školy, následované mohutným davovým nadšením studentů se dočkáme. I když to není až taková zábava, jak by mohla být, je to docela slušný úlet. ()

Eraserhead

Jestli tohle někdo považuje za dobrej film tak sem ho asi nepochopil. Ta jedna hvězdička je snad jenom za odvahu tvůrců vylízt s něčim takovim na veřejnost. ()

Tydlidáš

!!! TROMA !!! 10/10 - Starej mokrej prd z Tromaville, kterej sice neni tak bohatej na akční scény jako Toxie, ale má stejně dobrou zábavnost a zasazení do teenagerského prostředí střední školy nabízí nové možnosti. Jak už někdo pravil, dechberoucí mutant mohl bejt na scéně o něco dýl, ale i tak sem si ho pěkně užil. Herci hráli jak už je zvikem strašně až skvěle a mojí oblíbenou postavou se stal jednoznačně GONZO.... Nadsázka, skvélý kostýmy a masky, přehrávání, blbosti, hlášky, mutanti a superparádní hudba z osmdesátek... Nutná podívaná pro lidi co mají rádi výběr, pro lidi co mají rádi filmy od Tromy...=) ()

TERRORDROME

Z atómovej elektrárne v Tromaville uniká do okolia rádioaktívne svinstvo. Stačí si len neopatrne lognúť z vodovodu a človek sa v záchvate šialenstva z fleku roztečie na nechutný puding od doktora Blivajzera. Banda miestnych pankáčov terorizujúcich školu naviac vyrába a predáva kontaminované jointy po ktorých sa ľudia chvíľkami menia na Toxických Pomstiteľov light a jedna chudera vygrcia do záchodu žubrienku ktorá potom zmutuje na obrovské monštrum. Rozhodne zábavná tromáreň plná úchylov ( hlavne ten kanibal oháňajúci sa kosťou ) ktorá podľa mňa až prekvapivo dobre odsýpa. Nechýbajú tradičné nechutnosti, dementný humor, strieľanie po účiteľoch a demolácia školy o ktorej som sníval ako školák. Tradičná zábava made in Troma. Akurát sa nedá nevšimnúť že soundtrack pozostáva naozaj len z asi dvoch dosť otrasných pesničiek osemdesiatkového buzimetalu ktoré do vyhrávajú do omrzenia. ()

zdeny99

Osmdesátková sračka založená na otřesných amatérských gore maskách, jenž koketuje se softpornem. [482. hodnocení, 57. komentář, 53%] ()

Leoric

Typický příklad, co očekávám od filmů od Tromy - šílený heavy metal, herečky svlékající se do deseti minut, sebeparodie a nadsazená brutalita. Skvělá zábava, ale přeci jenom oproti Toxicovi pokulhává.. ()

Pekisan

Tak jo, na zaciatku som si hovoril: vole toto bude super guilty pleasure! Ale s pribudajucim casom ubudali veselo trapne momenty a ostali len ....zenske v tangacoch, co sice nie je zle, ale pozornost to dlho neudrzi ani profesionalneho 40 rocneho panica v izbe otapetovanej jeho zbierkou komiksov. ()

Blazkowicz

Dvě pozitivní věci: gore se dalo a nevypnul jsem to. Jinak ale totální sračka. Jestli další dva díly budou stejně sračkoidní, tak potěš koště. 1-* ()

honzic

Je to spíše komedie než horor, chvílemi docela sranda a koukatelné, občas ne příliš povedené. Efekty jsou dosti laciné a nedokonalé, ale to nemění nic na poměrně solidní podívané. Hodnocení: 55 % ()

Forum.

Tak jak mě bavil toxický mstitel tohle mě opravdu nebavilo. Chybí nápad a humor, navíc scény se vlečou filmu chybí spád. 15% ()

koza3

No ty vole ty oficiální texty distributora fakt stojí za to. To bych si nevzal na čtení ani na hajzl. Každopádně v tomhle případě Vám dá pravdivou informaci o tom, že se jedná o hodně podprůměrný film. Snímek, který podle mě už v roce 1986 byl béčkový nemůže dnešního diváka moc oslovit, pokud divák není mutant, přestárlý feti-punkáč nebo prostě magor. No dal jsem si večer šílených filmů a rád se vrátím k něčemu "normálnímu". Ta jedna hvězda je ze soucitu, protože odpad dávám snímkům jako Jak ukrást Dagmaru nebo Ordinaci...to pořád "Atomové gymnázium" (kterej kkt to přeložil...) má nad tyhle sračky navrch. ()

Leb_Halabala

Upřímně nejlepší na tomdle filmu je pohled na obnažený prsa. Jinak je to fakt dlouhý čekání na toxickou příšeru a doufání, že se objeví a začne totální masakr. SPOILER: přesně to se nestane...... je tam pár dobrej hlášek a trochu toho hezkýho, humornýho násilí, ale to je bohužel všecko....teda krom těch ňader. ()