Reklama

Reklama

Susanghan pateuneo

(seriál)
  • Jižní Korea 수상한 파트너 (více)

VOD (1)

Epizody(20)

Život úspěšného prokurátora se obrátí vzhůru nohama, když se seznámí se svou novou energickou stážistkou, která se brzy po nástupu stane hlavní podezřelou z vraždy. (Netflix)

Recenze (13)

Denila 

všechny recenze uživatele

Přemýšlela jsem jak hodnotit, ale nakonec jsem se rozhodla pro nižší hodnocení. Někdy v polovině epizod už se jednalo spíše o dokoukávání, které však nebylo poháněno klasickým nutkáním jak to znám z jiných snímků. Milé, ale ne něco pro co bych se nadchla a hltala každý díl. Škoda, začátek se rozjel velice slibně a hlavní postavy mají co nabídnout nejen roztomilým vzhledem. :) ()

Krysap 

všechny recenze uživatele

Ji Chang Wook splnil moje očekávání, tam nemám žádných námitek. Casting ostatních herců mi sedl, hlavní hrdinka mi dokonce přišla i dost vtipná a roztomilá, což se mi moc často nestává. Vedlejší postavy dobrý, Dong Ha jako vrah naprosto excelentní (tenhle kluk fakt umí hrát). Co ale snáším opravdu těžce, i když vím, že je to poněkud povrchní, jsou ty idiotský pánský účesy ála kokos, nenapadá mě jediný herec, kterýmu by to slušelo.. A přitom tak krásný čela.. Ach jo. ()

Reklama

Zelilu007 

všechny recenze uživatele

Ok: Ji Chang Wooku, až se vrátíš za dva roky z vojny po tomhle proposalu, tak mi budeš muset ukázat další výkon, kterým mne zase citově nakopeš. Toliko ke zprávě pro pana No. A teď k celému seriálu. Ten mne snad ani na vteřinu nenudil, až se sama divím, ale je to tak. A i když je to, jak hodně z nás ví klasická zamotaná (žánrově) korejská normálka, přeci jen si to získalo mé srdce. Hodně jsem si oblíbila postupně všechny členy té trhlé bandy. Seriál i na pěkný počet 40 dílů utíkal jak voda. ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Po delší době jsem si říkala, že je zase na čase se mrknout na nějaký korejský seriál, že mám na to docela chuť, tak jsem koukala, co se vysílá a padl mi do oka právě Suspicious Partner, protože ho hodně lidí chválilo a navíc v něm hraje Chang-wook Ji. A začátek byl opravdu moc fajn. Vypadalo to atypicky, ne jako každý druhý romantickokomediální-cosi v Korey. Ale pak se mé nadšení zlomilo. Možná to bylo i tím, že se to zařadilo do takového toho korejského seriálového standardu a seriál už mě nedokázal ničím zaujmout, ani nadchnout. Ani na herecké výkony mě neutáhly, nedokázaly se dostat z průměru. Na Chang-wooka je sice radost pohledět, ale to mi jaksi k velké radost ze sledování nestačí. Navíc mě po řase přestala bavit hlavní hrdinka – stále netuším, z da to bylo tím, jak byla napsaná postava nebo samotnou herečkou. Ale nebavila mě, nedokázala jsem do nikoho vcítit, protože mi všichni byli ukradení. Nakonec se pro mě nejzajímavějším stal náš psychicky narušený vrah, jenž byl inteligenčně na výši. Seriál, který rozhodně z řady nevybočuje, má velmi kolísavou kvalitu – sem tam vysoká kvalita, která se záhy propadne pod průměr, ale většinou to hopsalo kolem toho průměru. Vysloveně špatné to tedy není, ale jestli nechcete slintat nad někým z obsazení, tak ani nemám proč ho doporučovat. Lepší 2*. Přeloženo. ()

Meeryan 

všechny recenze uživatele

Ze začátku je to zajímavé a napínavé. Prokurátor No Ji Wook baví tím, že je nekompromisní, žije svojí prací a to jeho krásné prokurátorské čelo ♥... Bong Hee skoro odsouzená to bylo fakt něco... těšila jsem se na další díly, od momentu když se stal prokurátor No advokátem, tak to bylo skoro utrpení... i ty vlasy skoro zakrývající obočí a brýle na čtení ve 30-ti? No coment... Oblíbila jsem si spíše Hyun Sooa, nebýt něho, tak je seriál tak sladký.... někdo to má rád... Za mě 3*** ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • S hlavní ženskou rolí v seriálu byla původně spojována jména jihokorejských hereček Ji-min Han a Seong-kyeong Lee. Ani jedna nakonec nabídku televizních tvůrců nepřijala, a tak se v roli Bong-hee Eun objevila mladá jihokorejská herečka Ji-hyeon Nam. (Conspi)

Reklama

Reklama