poster

Susanghan pateuneo (TV seriál)

 • Jižní Korea

  수상한 파트너

 • anglický

  Suspicious Partner

 • anglický

  Beware This Woman

 • anglický

  Suspicious Romance

 • anglický

  Watch Out For This Woman

  (neoficiální název)

Romantický / Komedie / Thriller

Jižní Korea, 2017, 20x65 min

Režie:

Seon-ho Park

Scénář:

Gi-yeong Gwon
 • Zíza
  **

  Po delší době jsem si říkala, že je zase na čase se mrknout na nějaký korejský seriál, že mám na to docela chuť, tak jsem koukala, co se vysílá a padl mi do oka právě Suspicious Partner, protože ho hodně lidí chválilo a navíc v něm hraje Chang-wook Ji. A začátek byl opravdu moc fajn. Vypadalo to atypicky, ne jako každý druhý romantickokomediální-cosi v Korey. Ale pak se mé nadšení zlomilo. Možná to bylo i tím, že se to zařadilo do takového toho korejského seriálového standardu a seriál už mě nedokázal ničím zaujmout, ani nadchnout. Ani na herecké výkony mě neutáhly, nedokázaly se dostat z průměru. Na Chang-wooka je sice radost pohledět, ale to mi jaksi k velké radost ze sledování nestačí. Navíc mě po řase přestala bavit hlavní hrdinka – stále netuším, z da to bylo tím, jak byla napsaná postava nebo samotnou herečkou. Ale nebavila mě, nedokázala jsem do nikoho vcítit, protože mi všichni byli ukradení. Nakonec se pro mě nejzajímavějším stal náš psychicky narušený vrah, jenž byl inteligenčně na výši. Seriál, který rozhodně z řady nevybočuje, má velmi kolísavou kvalitu – sem tam vysoká kvalita, která se záhy propadne pod průměr, ale většinou to hopsalo kolem toho průměru. Vysloveně špatné to tedy není, ale jestli nechcete slintat nad někým z obsazení, tak ani nemám proč ho doporučovat. Lepší 2*. Přeloženo.(15.7.2017)

 • Pethushka
  *****

  Po dvaceti hodinách čistého rozplývání se nad Chang Wookem oznamuji, že bych se klidně dokázala rozplývat ještě pár desítek hodin. Ale ráda rozdám body i ostatním. Jeho holka je skvělá, rozumná a neskutečně zábavná hlavní hrdinka. Jejich zamilované oťukávání mě ani ke konci nepřestávalo bavit. Jenže já si v podstatě ujížděla na všech, včetně toho nejzlejšího. Případy mě bavily, velmi nadprůměrně jsem se nasmála, a ani slzy nechyběly. O motýlích v břiše a přehrávání si některých scén opakovaně asi slyšet nechcete. Budu tedy na konec trochu objektivní, a přiznám, že u jednoho dílu jsem se asi půl hodiny nudila. Důvod? Málo Chang Wooka. Bože, co to se mnou zase udělalo? 5*(13.5.2019)

 • Sermone
  ****

  Možno si to tie 4 * až tak celkom nezaslúži, ale bavilo ma to. Bavila ma Nam Ji-hyeon, bavil ma Ji Chang-wook. Aj zvyšok (pre príbeh dôležitého) obsadenia ma celkom bavil. Len ten trápny Lee Deok-hwa ma nebavil, bez neho by to bolo ešte o chlp lepšie.68%.(10.9.2018)

 • Zelilu007
  *****

  Ok: Ji Chang Wooku, až se vrátíš za dva roky z vojny po tomhle proposalu, tak mi budeš muset ukázat další výkon, kterým mne zase citově nakopeš. Toliko ke zprávě pro pana No. A teď k celému seriálu. Ten mne snad ani na vteřinu nenudil, až se sama divím, ale je to tak. A i když je to, jak hodně z nás ví klasická zamotaná (žánrově) korejská normálka, přeci jen si to získalo mé srdce. Hodně jsem si oblíbila postupně všechny členy té trhlé bandy. Seriál i na pěkný počet 40 dílů utíkal jak voda.(19.9.2017)

 • Meeryan
  ***

  Ze začátku je to zajímavé a napínavé. Prokurátor No Ji Wook baví tím, že je nekompromisní, žije svojí prací a to jeho krásné prokurátorské čelo ♥... Bong Hee skoro odsouzená to bylo fakt něco... těšila jsem se na další díly, od momentu když se stal prokurátor No advokátem, tak to bylo skoro utrpení... i ty vlasy skoro zakrývající obočí a brýle na čtení ve 30-ti? No coment... Oblíbila jsem si spíše Hyun Sooa, nebýt něho, tak je seriál tak sladký.... někdo to má rád... Za mě 3***(27.7.2017)

 • - S hlavní ženskou rolí v seriálu byla původně spojována jména jihokorejských hereček Ji-min Han a Seong-kyeong Lee. Ani jedna nakonec nabídku televizních tvůrců nepřijala, a tak se v roli Bong-hee Eun objevila mladá jihokorejská herečka Ji-hyeon Nam. (Conspi)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace