Doom Patrol (S01E04) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2018, 45 min

no..vyzeralo to slubne..ale...ale...robina som nikdy nemusel..no tu vyzerá celkom fajn,čiernoočko je ok,-zaujímavá..a pekná.:)-začalo to dosť dobre-temne..ešte aj tá čierna ružovláska by ušla...ale ten zelený tiger to sťahuje extrémne dole..radšej menej ako to zhovadiť množstvom postáv ale odfláknutých-zbytočných...ako dejovo tak vyzuálne-tiger:hrozná grafika...to si mohli radšej odpustiť ked to nevedia urobiť lepšie!!...uvidíme dalej .(9.11.2018)

Konečně žádné flashbacky! Po minulé epizodě jsem se obával, aby se vzpomínky na Robinovu minulost nestaly tradicí. A jsem opravdu rád, že tomu tak není. Ve čtvrté epizodě Titans se zase ale nedočkáme příliš té superhrdinské akce. To není přímo špatně. Jen je díky tomu epizoda pomalejší. Dozvídáme se tu něco o Beast Boyovi, o kterém jsme zatím z celé čtveřice věděli nejméně. Jedná se celkově o poměrně dost důležitou epizodu, která nám dá konečně celý tým dohromady, takže za mě spokojenost. Teď už jen čekat na další epizodu, kde snad konečně uvidíme, jak to celé dohromady bude fungovat.(3.11.2018)

• SpaceOdyseus

Zbytecny dil, ktery mel za ukol jen nam predstavit dalsi tym pro dalsi serial. Nuda, spatne triky a beckove podzapletky.(15.11.2018)

• - Počítačová hra, ktorú hrá Gar Logan (Ryan Potter), sa nazýva "Cuphead". (breckakamil)

• - Jeden z lovců při výslechu zmíní „starý Caulderův dům na Danny Street“. V komiksech je Danny the Street postava, živoucí kus města, který se může libovolně přesouvat kamkoliv a kde obvykle nacházejí útočiště hrdinové se zvláštními schopnostmi jako např. Doom Patrol. (NiWi)

• - V pokoji Garfielda / Beast Boye (Ryan Potter) je možno zahlédnout figurku padoucha Deathstroka, který je v komiksech jedním z nejčastějších nepřátel Teen Titans. (NiWi)