Amnesiac

Muž sa po ťažkej autohavárii preberie so stratou pamäti. Stará sa o neho jeho žena, ktorá sa snaží aj o to, aby si spomenul na svoju minulosť. Postupne sa jeho stav zlepšuje, ale pri prehľadávaní domu odhalí hrôzostrašné tajomstvá. Uvedomí si, že jeho žena nie je len milujúca manželka, ale aj zvrátená lekárka, ktorá na ňom praktizuje svoje pokrivené medicínske prístupy. Neskôr príde aj na to, že ani on sám nie je bez viny. (Marceloo)

blade23mc

Takový film, který stačí vidět jen jednou a víckrát není třeba, je to celý takový nějaký nemastný neslaný a od začátku jasný, kdo ten náš pan zapomnětlivý vlastně ve skutečnosti je a to, že jeho šáhlá manželka je možná větší psychouš, se kterým bych se hned rozváděl při takových nápadech při pokusu o celou rodinu..no nic extra ..35% ()

johnnie78

Ze začátku všechno vypadá jasně, chlapík po autonehodě si nic nepamatuje a je unesen neznámou psychopatkou, která si hraje na jeho manželku, ale ve skutečnosti si na něm ukájí své zvrhlé pseudovědecké choutky. Nechybí ani žánrová klišé (pošťák, policistka) a la Misery. Jenže v závěru přijde twist skoro jako v Prokletém ostrově, všechno se otočí o 180 stupňů a všechno je úplně jinak. Jenže ta pointa je nakonec strašně uspěchaná a nedotažená a poslední dvě minuty jsem prostě vůbec nepochopil a mám dojem, že je nechápou ani tvůrci, prostě to muselo "nějak" skončit, aby tam "něco" bylo a divák si dlouho lámal hlavu, co to vlastně bylo. Kate Bosworth hraje psychopatku vážně skvěle, super je i téměř všudypřítomný hudební podkres. Mít to dotaženější pointu, neváhám se čtyřmi. ()

stanyko odpad!

Pozrite si trailer a usetrite 80 minut. Film neponuka nic viac. Jedine tak bonus v otrasnych hercoch, co si mrmlu popd nos, sepkaju a hovno im rozumiet. Dehonestacia misery. ()

Snakefinger

Variace na Misery je jistě naprosto na místě. Tento film v retro stylu a slow motion je ale více temnější, rafinovanější a pokud se do něj opravdu ponoříte, budete mít sakra problém nadýchat se čerstvého vzduchu nad hladinou. Ta pomalost a temnota byla opravdu záměrem, a to, že se většinu filmu opravdu nic nedělo mě nechávalo napnutého celou dobu. Ztělesněná erotická rafinovanost. ()

Ruslan

Docela trapas a ztratar času. Vše je zajímavé do té doby než se dozvíte pointu a ta je tak laciná, že zničí celej film. Dvě hvězdy za styl, kterym je to natočený a za hlavní predstavitelku, která se mi moc libila. 40%. ()