poster

Kartonový boxer

 • USA

  Cardboard Boxer

Drama

USA, 2016, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sfinkter
  ****

  Home-less drama, které si nebere příliš servítky a od začátku do konce vás máchá ve špíně ulice a v tíze myšlenek. Kdyby si snímek trochu více pohrál s gradací, dával bych plný počet.(29.11.2017)

 • kaylin
  ***

  Herci se docela snaží, hlavně Thomas Haden Church chce ukázat, že je dobrým hercem, což on je. I tvůrci se snažili přijít s celkem zajímavým námětem. Ale v konečném důsledku je tohle spíš přece jen takové nedokonalé cosi, co se snaží útočit na emoce. Finále už mi přišlo takové povinné, mohlo to být hodně jiné a lepší.(24.11.2016)

 • rigby
  ***

  Trochu ušpiněný film, ale na můj vkus moc málo. Jinak se jedná o velmi diskrétní záležitost a pokus o nahlédnutí pod tvrdou kůrku hlavního aktéra se dle mého soudu velmi podařil. Ale aby si tento intimní film zasloužil víc hvězdiček, muselo by jít o silnější příběh s více postavami a výrazně propracovanějším scénářem. Takhle se jedná jen o průměrnou záležitost. 3-(24.3.2017)

 • sochoking
  ***

  Slušná depka , ktorá miestami rozžalostnie a rozosmúti srdce, avšak s tak idiotským americkým koncom, že tie dojmy rýchlo vyprchajú.(21.9.2016)

 • Happens
  ****

  Drásavý, bolestivý, krutý a nemilosrdný snímek. V té potopě problémů z absolutního dna společnosti, kde bolí i mít kamaráda, se zažehne jiskřička naděje, která vlastně vytváří ještě těžší depresi napříč filmem. Nádherný vhled do života jednoho bezdomovce s prostou myslí. Nicméně ten konec je mírné zklamání - prostě ta pravděpodobnost, že se to může stát, člověku nesedne.(7.1.2017)