Villa Capri

Just Getting Started

Akční / Komedie

USA, 2017, 91 min

• Lacike

Totalne nevtipna komedia, ktoru nezachrani ani sympaticke herecke obsadenie. Hasterenie medzi Freemanom a Jonesom sice obcas pripomenie stare zlate casy, ked sa hasterili Walter Matthau a Jack Lemmon, ale akurat si len uvedomite o kolko je to tentokrat horsie. 3/10.(11.5.2018)

Nebýt hereckých es, byla by to obyčejná podprůměrná americká komedie. Morgan Freeman a Tommy Lee Jones to ale posouvají o hvězdu nahoru. Myslím si, že komedie z důchoďáku prostě nemůže fungovat. A Villa Capri je toho jen důkazem.(5.6.2018)

Spíš podprůměrná komedie, která má jednu záchranu - herecké obsazení. Na Morganovi Freemanovi, ale nakonec i na Tommym je skutečně vidět, jak si role užívají a že jim je celkem jedno, jak to dopadne, hlavně pokud se budou bavit. A s nimi se nejspíš pobavíte i vy, ale celkově to prostě zázrak není.(1.3.2018)

S týmto sa možno nestotožnia ani diváci z kategórie hereckých hviezd tohto filmu. Pretože je to presne tá cieľová skupina, na akú sa tento snímok zameriava. A čo mám teda povedať ja?(27.5.2018)

• mac000

Tady asi poočáteční trable vězí ve scénáři. Neposouvá zápletku dopředu v tempu, je to rozvleklé, a i když se Freeman a Tommy Lee Jones snaží seč mohou, moc toho nezmůžou. Takže žádného překvapivého , neřku-li originálního rozuzlení se divák nedočká a je rád, že to skončí. Film je věnován památce hetečky Glenne Headly /role Marguerity), jež zemřela krátce po konci natáčení.(10.6.2018)