poster

Villa Capri

 • USA

  Just Getting Started

 • USA

  Villa Capri

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Villa Capri

 • Velká Británie

  Just Getting Started

Akční / Komedie

USA, 2017, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Já si ty ženský tolik let držím od těla a on si je za dvacet minut srovná na trojku." Abychom si to upřesnili, tak jeden muž a tři ženy v posteli jsou tedy spíš čtyřka, ale to jen tak pro pořádek. Kdo by to počítal, když jde o sex. A kdo by se zajímal o sex, když se hraje poker? Ano, takto důležité existenciální otázky klade tento snímek a pokouší se na ně odpovědět zábavou. Na můj vkus se tedy jedná o zábavu trošku dietnější, ale stejně pro mě měl souboj dvou dinosaurů jisté kouzlo. Spíš tedy chvilkové, ale já jsem si ty vánoce v teple nakonec docela užil.(23.10.2018)

 • ARI50
  ***

  Vcelku zábavná komedie v podání dvou dědku ale super herců kteří mezi sebou soupeří, ale vánoce mezi palmami fakt nemusím nejsou to totiž vánoce ale blbost což kazilo tenhle super příběh bohužel zaměřeny k tomuhle tématu. Přesto ve finále se povedlo.(16.11.2018)

 • mac000
  **

  Tady asi poočáteční trable vězí ve scénáři. Neposouvá zápletku dopředu v tempu, je to rozvleklé, a i když se Freeman a Tommy Lee Jones snaží seč mohou, moc toho nezmůžou. Takže žádného překvapivého , neřku-li originálního rozuzlení se divák nedočká a je rád, že to skončí. Film je věnován památce hetečky Glenne Headly /role Marguerity), jež zemřela krátce po konci natáčení.(10.6.2018)

 • silentname
  ***

  Jak sa mohla trojica talentovaných ľudí ako je Morgan Freeman, Tommy Lee Jones a Rene Russo upísať tomuto? Že by si chceli talentovaní herci na sklonku života ešte v niečom zahrať a pošramotiť svoje kariéry? Okey, nemôžem povedať, že by bol film absolútnou stratou času a minimálne som bol zvedavý, kto je reálnym zloduchom a a chcel vedieť ako to nakoniec dopadne. Takže dám v tomto filmu aspoň nejaký kredit. Herecké výkony sú fungujúce, no nie sú podľa mňa vo filme, ktorý si ich nejako reálne aj zasluhuje. Neviem či je niečo vo filme vyslovene urážlivé, no v čom podľa mňa "Just Getting Started" zlyháva je fakt, že humor vo filme ma vôbec nebavil a málokedy to funguje. Občas som sa pousmial, občas rivalita medzi Dukom a Leom dokázala fungovať a vôbec mám pocit, že Tommy Lee Jones si tu vychytal asi aj najlepšie hlášky. Ale ani tie nie sú reálne dôvod na to, aby ste si to pozreli. Čo je ešte na filme zaujímavé je fakt, že chce mať čaro Vianoc v rezorte, kde v decembri je teplo a nie je žiadny sneh kdesi na Floride. To som asi ešte vo Vianočnom filme nevidel. Ale zase mu to práve tú jeho Vianočné čaro aj uberá. Nikdy ale nezabudnem na vetu: "I just hate guys who mess with Santa Claus". Hodnotenie: C(11.11.2018)

 • Kushina
  **

  Nezáživná ničím nezajímavá v téměř umělém světě vytvořená "komedie", která ve výsledku do sebe neměla nic srandovního a byla bez napětí. Vše se vezlo na takové monotónní vlně, ze které film téměř po celou dobu nevybočil a nezachránil to ani legendární Lee Jones a Freeman. Bohužel Shelton je co se týče režie stále kojenec a má hodně, ale hodně co dohánět. 40%(8.7.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace