Reklama

Reklama

Villa Capri

  • USA Just Getting Started (více)
Trailer 1

VOD (1)

Obsahy(1)

Duke Diver (Morgan Freeman) je bezstarostný manažer luxusního letoviska Villa Capri v Palm Springs. Diverova minulost je sice zahalena tajemstvím, v jednom je ale profesionál. Návštěvníky jeho exkluzivního resortu vždy čeká nekonečný večírek. Když se však ve vile ubytuje bývalý voják, šarmantní Leo (Tommy Lee Jones), začíná souboj, ve kterém se s Dukem utká o pozici alfa samce, stejně jako o přízeň nové návštěvnice Suzie (Rene Russo). Pak ale Dukea nečekaně dostihnou stíny minulosti a oba soupeři nechávají stranou nevraživost, aby zastavili toho, kdo usiluje o Dukeův život, a zachránili dovolenkový ráj. (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (33)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Já si ty ženský tolik let držím od těla a on si je za dvacet minut srovná na trojku." Abychom si to upřesnili, tak jeden muž a tři ženy v posteli jsou tedy spíš čtyřka, ale to jen tak pro pořádek. Kdo by to počítal, když jde o sex. A kdo by se zajímal o sex, když se hraje poker? Ano, takto důležité existenciální otázky klade tento snímek a pokouší se na ně odpovědět zábavou. Na můj vkus se tedy jedná o zábavu trošku dietnější, ale stejně pro mě měl souboj dvou dinosaurů jisté kouzlo. Spíš tedy chvilkové, ale já jsem si ty vánoce v teple nakonec docela užil. ()

mac000 

všechny recenze uživatele

Tady asi poočáteční trable vězí ve scénáři. Neposouvá zápletku dopředu v tempu, je to rozvleklé, a i když se Freeman a Tommy Lee Jones snaží seč mohou, moc toho nezmůžou. Takže žádného překvapivého , neřku-li originálního rozuzlení se divák nedočká a je rád, že to skončí. Film je věnován památce hetečky Glenne Headly /role Marguerity), jež zemřela krátce po konci natáčení. ()

Reklama

silentname 

všechny recenze uživatele

Jak sa mohla trojica talentovaných ľudí ako je Morgan Freeman, Tommy Lee Jones a Rene Russo upísať tomuto? Že by si chceli talentovaní herci na sklonku života ešte v niečom zahrať a pošramotiť svoje kariéry? Okey, nemôžem povedať, že by bol film absolútnou stratou času a minimálne som bol zvedavý, kto je reálnym zloduchom a a chcel vedieť ako to nakoniec dopadne. Takže dám v tomto filmu aspoň nejaký kredit. Herecké výkony sú fungujúce, no nie sú podľa mňa vo filme, ktorý si ich nejako reálne aj zasluhuje. Neviem či je niečo vo filme vyslovene urážlivé, no v čom podľa mňa "Just Getting Started" zlyháva je fakt, že humor vo filme ma vôbec nebavil a málokedy to funguje. Občas som sa pousmial, občas rivalita medzi Dukom a Leom dokázala fungovať a vôbec mám pocit, že Tommy Lee Jones si tu vychytal asi aj najlepšie hlášky. Ale ani tie nie sú reálne dôvod na to, aby ste si to pozreli. Čo je ešte na filme zaujímavé je fakt, že chce mať čaro Vianoc v rezorte, kde v decembri je teplo a nie je žiadny sneh kdesi na Floride. To som asi ešte vo Vianočnom filme nevidel. Ale zase mu to práve tú jeho Vianočné čaro aj uberá. Nikdy ale nezabudnem na vetu: "I just hate guys who mess with Santa Claus". Hodnotenie: C ()

Martrix 

všechny recenze uživatele

Tuto akční skorokomedii si nejvíc užijí velcí a věrní fanoušci Morgan Freemana a Tommy Lee Jonese. Jestli něco drží Vilu Capri v průměru, je to jen a pouze jejich charisma. Možná se na to Sheldon spoléhal už při psaní scénáře. Anebo po jeho dokončení zjistil, že to bez vydatné pomoci starých pánů bude průšvih. Osobně tyto gerontokomedie a la Vesmírní kovbojové moc nevyhledávám, ale je to jen proto, že je jen velmi málo scénáristů, kteří dokáží využít ty nastřádané zkušenosti a herecké mistrovství zkušených herců tak, aby to bylo důstojné, nepatetické a s přesahem aspoň v tom smyslu, že stárnutí není ani choroba, ani tragédie. A to se v tomto filmu moc nepovedlo, resp. ne zcela přesvědčivým způsobem. Měla to být jen komedie. Laskavější a vtipnější. Nikoliv akční. Linka s nájemným vrahem byla zcela navíc. ()

Kushina 

všechny recenze uživatele

Nezáživná ničím nezajímavá v téměř umělém světě vytvořená "komedie", která ve výsledku do sebe neměla nic srandovního a byla bez napětí. Vše se vezlo na takové monotónní vlně, ze které film téměř po celou dobu nevybočil a nezachránil to ani legendární Lee Jones a Freeman. Bohužel Shelton je co se týče režie stále kojenec a má hodně, ale hodně co dohánět. 40% ()

Galerie (42)

Reklama

Reklama