Un moment d'égarement

One Wild Moment

Komedie / Drama

Francie, 2015, 105 min

Jean-François Richet, Lisa Azuelos, Claude Berri (původní scénář)

Stotoznit sa s hlavnym hrdinom a z moralnych dovodov nezodrat sexy mladu nadrzanu Lolu Le Lann bolo velmi tazke. Taktiez ten zaver bola trochu rana pod nadrzany pas, co je skoda - mohli vymysliet nieco napaditejsie. Inac sa na to pozeralo velmi dobre, Dustin Hoffman i Vinco z Caselovej to zahrali velmi dobre... 3,5*(26.2.2016)

I když je to remake, tak musím uznat, že díky skvělým hereckým výkonům především pánů Vincenta Cassel a Françoise Cluzeta je tohle remake nesmírně povedený a já jsem se bavil celou dobu. Ti dva jsou prostě výborní a svoje party odehráli skvěle. Jako kdyby se pro podobné komediální filmy narodili. Oba mají výborné načasování. A jasně, na Lolu se taky dobře kouká.(26.8.2016)

Sympatické postavy (najmä tie dve dievčence), aj tá ústredná zápletka, na ktorú sa prakticky nabalil celý ďalší vývoj filmu, bola celkom obstojná. No čakal som v záverečných fázach, že to bude trochu viac zamotané a pravda sa napokon dostane na povrch nejakým dramatickejším spôsobom. Z tohto pohľadu teda trochu sklamanie. Ale inak fajn, taká malá naháňačka na mačku a myš - teda aspoň z pohľadu oboch otcov.(17.6.2017)

Nebýt tipu od kamaráda, tahle zábavná a pěkná podívaná by mi unikla. Cassel a Cluzet jsou perfektní, ale ještě víc než letní prostředí Korsiky (připomínající v mnohém Pagnolovy tymiánové kopce v Provence) baví koukat se na Lolu Le Lann. Scény pod vodopádem považuju za top 5 erotickou scénu všech dob, a to přesto, že pak dál na pláži je nahá celá. Tady bych asi neváhal ani půl vteřiny, kamarád nekamarád. Zábavné bylo sledovat ty naschvály potom, ačkoliv se nezbavíte pocitu, že tohle už jste někde mockrát viděli, zlomyslně se třesete smíchy.(17.6.2017)

Přirozené, sympatické a realistické v mnoha ohledech, možné především pro samostatné otce s dospívajícími dcerami. Výborně zahrané celou čtveřicí, je radost sledovat, jak se vše vyvíjí a zamotává. Naschvály mladé provokatérky jsou na infarkt, Vincenta jsem v oněch chvílích litoval, zároveň se škodolibě pousmíval a přál si, aby mu ta roztomilá mrška udělala další lumpárnu. Mně by z toho kleplo. Situace vskutku komplikovaná vzhledem k přátelství obou mužů. Skutečnost, že se Antoine dozví pravdu, mě děsila stejně jako Laurenta. Dva sympaťáci, dvě krásné puberťačky a jeden Wild Moment. Vše v příjemném prostředí Korsiky. No neber to.(8.7.2017)