poster

Un moment d'égarement

 • anglický

  One Wild Moment

Komedie / Drama

Francie, 2015, 105 min

Scénář:

Jean-François Richet, Lisa Azuelos, Claude Berri (původní scénář)
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • theSaint
  ****

  Přirozené, sympatické a realistické v mnoha ohledech, možná především pro samotné otce s dospívajícími dcerami. Výborně zahrané celou čtveřicí, je radost sledovat, jak se vše vyvíjí a zamotává. Naschvály mladé provokatérky jsou na infarkt, Vincenta jsem v oněch chvílích litoval a zároveň se škodolibě pousmíval a přál si, aby mu ta roztomilá mrška udělala další lumpárnu. Mě by z toho kleplo. Situace vskutku komplikovaná vzhledem k přátelství obou mužů. Skutečnost, že se Antoine dozví pravdu, mě děsila stejně jako Laurenta. Dva sympaťáci, dvě krásné puberťačky a jeden Wild Moment. Vše v příjemném prostředí Korsiky. No neber to.(8.7.2017)

 • Enšpígl
  ****

  Jeden z nejvydařenějších remaků co jsem viděl. Do nádherných korsických exteriérů je zandán příběh léta, alkoholu a jednoho sexuálně- citového průseru, který má dopad na jednání a vývoj všech postav. Ze strany Vincenta a Francoise se jedná o skvěl herecký výkony a tam kde holky ztracejí za pány na herectví, ale ne o moc, tam vedou na kráse, zejména Lola je absolutně fatální a věřím že s ní v podobným průseru jako Vincent skončila většina chlapů. Navíc ten konec, opět ryze francouzský, minimum slov, maximum očních kontaktů, bravo !(14.1.2018)

 • Vlad
  ***

  Stotoznit sa s hlavnym hrdinom a z moralnych dovodov nezodrat sexy mladu nadrzanu Lolu Le Lann bolo velmi tazke. Taktiez ten zaver bola trochu rana pod nadrzany pas, co je skoda - mohli vymysliet nieco napaditejsie. Inac sa na to pozeralo velmi dobre, Dustin Hoffman i Vinco z Caselovej to zahrali velmi dobre... 3,5*(26.2.2016)

 • kaylin
  ****

  I když je to remake, tak musím uznat, že díky skvělým hereckým výkonům především pánů Vincenta Cassel a Françoise Cluzeta je tohle remake nesmírně povedený a já jsem se bavil celou dobu. Ti dva jsou prostě výborní a svoje party odehráli skvěle. Jako kdyby se pro podobné komediální filmy narodili. Oba mají výborné načasování. A jasně, na Lolu se taky dobře kouká.(26.8.2016)

 • Rockerman
  ***

  Co dokáže způsobit bláznivá mladá holka, zamilovaná do postaršího přítele svého otce? Tady to je ještě čajíček, velké škody nenadělala. Bylo zajímavé sledovat ty čtyři, kdy jen jeden nevěděl, co se děje, ale celkově mě to až tak nezaujalo. Vtipné to nebylo, pokud nepovažujeme za vtip to cholerické (italské) běsnění Antoina, když se dozvěděl, že jeho sedmnáctiletá dcera měla něco se starším chlapem. Chyběla tomu hlubší myšlenka. Hvězdy jsou za hezké holky (Marie se mi občas líbila víc než Luna) a za krásnou Korsiku.(13.12.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace