Un moment d'égarement

One Wild Moment

Komedie / Drama

Francie, 2015, 105 min

Jean-François Richet, Lisa Azuelos, Claude Berri (původní scénář)

Stotoznit sa s hlavnym hrdinom a z moralnych dovodov nezodrat sexy mladu nadrzanu Lolu Le Lann bolo velmi tazke. Taktiez ten zaver bola trochu rana pod nadrzany pas, co je skoda - mohli vymysliet nieco napaditejsie. Inac sa na to pozeralo velmi dobre, Dustin Hoffman i Vinco z Caselovej to zahrali velmi dobre... 3,5*(26.2.2016)

I když je to remake, tak musím uznat, že díky skvělým hereckým výkonům především pánů Vincenta Cassel a Françoise Cluzeta je tohle remake nesmírně povedený a já jsem se bavil celou dobu. Ti dva jsou prostě výborní a svoje party odehráli skvěle. Jako kdyby se pro podobné komediální filmy narodili. Oba mají výborné načasování. A jasně, na Lolu se taky dobře kouká.(26.8.2016)

Jeden z nejvydařenějších remaků co jsem viděl. Do nádherných korsických exteriérů je zandán příběh léta, alkoholu a jednoho sexuálně- citového průseru, který má dopad na jednání a vývoj všech postav. Ze strany Vincenta a Francoise se jedná o skvěl herecký výkony a tam kde holky ztracejí za pány na herectví, ale ne o moc, tam vedou na kráse, zejména Lola je absolutně fatální a věřím že s ní v podobným průseru jako Vincent skončila většina chlapů. Navíc ten konec, opět ryze francouzský, minimum slov, maximum očních kontaktů, bravo !(14.1.2018)

Vynikající drama s lehkým a nevtíravým komediálním nádechem, jemuž vévodí pánové Cassel & Cluzet. Očekávala jsem nějaké silné drama o lásce mezi mladou dívkou a mužem ve středních letech. Takovou "otcovskou" verzi na Adore s Naomi Watts a Robin Wright. Nakonec byl příběh v tomto filmu pojat jinak, než jsem myslela. Docela humorně. Lola Le Lann jako Lolitka se svou krásnou tvářičkou, jako by vypadla z nějakého klipu Davida Guetty. Stačí jedna kozička z plavek ven, a Vincent už v tom jede:) Začala ho uhánět a svádět, a tomu se docela daří držet si ji od těla, tedy až na jednu milostnou scénu. Jinak jsem měla dojem, že s ní stejně nechtěl nic mít, protože ji od sebe snad ve všech scénách, kdy po něm vyjede, odhání. Francois Cluzet je docela klidný a vyrovnaný chlapík, ovšem jak se jedná o kance, tak nezná míru:) Krásná je scéna, kdy Rihanna spustí o svých Diamonds. Příjemná letní vztahovka s typickým francouzským humorem a nádherným prostředím.(13.8.2016)

Přirozené, sympatické a realistické v mnoha ohledech, možná především pro samotné otce s dospívajícími dcerami. Výborně zahrané celou čtveřicí, je radost sledovat, jak se vše vyvíjí a zamotává. Naschvály mladé provokatérky jsou na infarkt, Vincenta jsem v oněch chvílích litoval a zároveň se škodolibě pousmíval a přál si, aby mu ta roztomilá mrška udělala další lumpárnu. Mě by z toho kleplo. Situace vskutku komplikovaná vzhledem k přátelství obou mužů. Skutečnost, že se Antoine dozví pravdu, mě děsila stejně jako Laurenta. Dva sympaťáci, dvě krásné puberťačky a jeden Wild Moment. Vše v příjemném prostředí Korsiky. No neber to.(8.7.2017)