Markovi (Tom Hughes) je diagnostikována zhoubná nemoc a je mu předpovězeno, že bude žít jen jeden rok. Neschopný akceptovat konec svého života, rozhodne se, že si dá zmrazit tělo. O šedesát let později, v roce 2084, se stává prvním mužem v dějinách, který bude oživen. Až poté zjistí, že jeho celoživotní láska Naomi (Oona Chaplin), ho doprovázela po celou dobu tak, jak by nikdy nečekal. (mac000)

vozralec

Film se ubíral bohužel spíše filozofickým směrem. Z nového světa týpek skoro nic neviděl. Zobrazení zabití zvířátek. ()

elimS

55% - komentář 20ti slovy: Problém byl v tom, že byl "oživen" jako první. Já bych si život v budoucnosti nadšeně "užil". Jinak ale dost k zamyšlení. ()

CrazymanM

Z počátku jsem byl úplně nadšený,výborný námět,postupem času však tempo opadlo,tak nějak se vše rozmělnilo,přesto však stále stojí za vidění! ()

O.D.

Vlastně chápu ty plný palby i ty nízké hodnocení, tohle totiž určitě není film pro každého a rozhodně záleží na vašem momentálním rozpoložení. Kdo čeká Sci-Fi, bude určitě zklamaný. Ten kdo si chce trošku popřemýšlet o životě a o smrti, si naopak přijde na své. ()

Isag1

Tento film mal potenciál preskúmať rôzne obdoby tohoto sci-fi žánru, ale bohužiaľ trpí na veľmi divný a zlý scenár, priam vyvoláva divné pocity v tele človeka. Neviem ako to mám ohodnotiť, keďže sa cítim divne po dokukaní tohto filmu ()

Bejita

Tento film jsem sledovala jedním dechem. Došlo mi, že nemůžeme přírodu jen tak přelstít. Mít možnost vzít si život, abych netrpěla při nemoci mi přijde jako dobrý nápad, ale znovuzrození už NE! ()

Vieriq78

Prečo sme ľuďmi, kde vedú naše strachy, večná nespokojnosť, nedokončené, nenaplnené ??...v inej časovej rovine celkom nepodstatné.... aký dar je život, duša čo znova cíti... aká je láska ženy keď pominie hnev.... až by sa človek tešil že zomierať vie mať svoj zmysel rovnako silný ako je život sam. Len, čo sa musi stať aby človek porozumel sám sebe. Silný zážitok z tohto filmu ❤ ()

pierrek22

Předlouhý film o člověku, který neví co chce. A vy s tím bud budete souhlasit, nebo vás to bude do konce filmu štvát. Nic mezi tím. ()

lineker

Gratulace panu režisérovi, že takto těžký film dokázal ukočírovat. Ono natočit něco o samotné lidské existenci o životě, smrti, umírání a lásce, která nás při tom všem doprovází není nic lehkého. A natočit to tak, že vás film dokonale drtí to zaslouží velké uznání. Tím končím. Musím to celé ještě rozdýchat. ()

burg

Filosofický traktát a vnitřní monology na téma nesmrtelnosti nebožtíka chrousta? Nemuselo by to být tak blbé, ale nakonec bylo - žádná z postav si vás nemá šanci získat, příběh více méně žádný, prostě hnus a nuda. Náladu mi zvedla až poslední scéna, ale vzhledem k předcházejícímu ději už to fakt moc nevytrhne. ()