Na vlastní pěst

Extraction

Thriller

USA, 2015, 83 min

• Xmilden

Už dávno jsem se smířil s faktem že můj v 90. letech akční hrdina číslo 1 hraje v posledních letech prakticky jen v samých hloupoučkých kravinách, na které se my fanoušci kouknem jen kvůli tomu že v nich hraje právě ten holohlavý chlápek, kterého jsme kdysi milovali. Extraction má krásně domotaný děj a předpokládám že sami herci vlastně vůbec netuší jaký žánr z toho vlastně nakonec vymlátí. Přesto výsledek určitě mohl být horší a filmu prospěl fakt že celá ta šaškárna má něco kolem 75 minut. 30%(18.2.2016)

• StanislachKo

Vždy keď vidím takýto zbytočný film, pri každom jednom výbuchu, čo sa tam udeje iba ľutujem životné prostredie. Tupé od A po Z, herci nesympatickí, akcia mdlá a Bruce... Ako všade cca od roku 2000. 2x zdvihne jedno obočie, utrúsi 3 suché hlášky, zbalí prachy a vypadne. Krásne zavŕšenie kariéry, pán Tvrďák, gratulujem!(23.1.2016)

• verbal

Tady opravdu netřeba šetřit superlativy! Debilní poloamatérská velepičovina a hrubá urážka i toho nejdementnějšího diváckého nevkusu, již k dokonalé odpornosti zhyzdil výsměch všem snaživým ochotníkům a parodie na herectví, vepřový xicht z Tvajlajtu - Lulan Buc, jehož husté síajej boxování a zápasení nápadně připomíná vzpouru v baletní přípravce pro slabomyslné tapíry. Mozkový moulinex na úrovni posledních Segalových fláků, který se opravdu bojím otevřeně nazvat scénářem, je tu bezcitně dotažen k obludnosti totálně neumětelskou reži…., tak radši taky ne, a řekněme … snahou o dirigování sboru prkenných mentálů, a dramaturg zjevně zemřel na infarkt tak v polovině prvního čtení toho retardovaného leporela. Kameradown měl zapatlanou čočku Nuttelou a čerstvě vyšťouranými soply a střihač si během neurotického cumlání nůžek pořezal jazyk, ale horní patro si nezakrvácel, protože ho díky vrozenému rozštěpu nemá. Takže nezbývá, než držet pietní minutu dávení za nebohého Wiliše, protože když už někdo vezme roli v takovém svinstvu, je evidentně mrtvý.(11.1.2016)

• Martin741

Pozeral som to len kvoli kozatej Gine Carano, ktora bola dobra vo filme Zkrat ako militantna nasrana feministka, a tak som si povedal, co vyplogi Gina teraz? No a nevyplodila nic, film ma len prazdny pribeh, ktory nedava velky zmysel a na poli spionaznych filmov sa natocilo uz X lepsich veci. Willis /Die Hard 1 - 5/ zbytocny, Kellan Lutz /Tvajlajt Saga a Zatmeni/ hrat nevie a nezachranilo to potom ani tych par subojov. 5 %(26.4.2016)

• Morholt

Lutz je špatnej v tom nejhorším slova smyslu. Takový poleno by se mělo někde ukazovat, ale určitě by k tomu neměl sloužit filmový materiál. A jestliže je na takovym dřevákovi postavenej celej film, musí to zákonitě taky dopadnout špatně. A taky že jo. Zápletka se sice tváří sofistikovaně, ale ve finále se v ní ztrácejí sami tvůrci, akce, snad kromě jednoho momentu, stojí taky za starou bačkoru a jestli si někdo myslí, že to Willis s Ginou nahodí alespoň do průměru, tak se také šeredně plete. Nepomáhá ani pár záběrů na Prahu, protože při bližším ohledání se tu objevují drožky s nápisem "Taksi" a ty nám tady fakt nejezděj. 10% za to, že jsem dokázal vydržet do konce.(2.1.2016)

• - Simon Rhee na filmu pracoval jako koordinátor kaskadérů a lze ho zahlédnout v malé roli instruktora Jiu-Jitsu jak trénuje Harryho Turnera (Kellan Lutz). (Rominator)

• - Spoiler: Únik Harryho Turnera (Kellan Lutz) z vozidla CIA sa odohráva v Českej republike. Tesne pred zastavením vozidla však vedľa cesty vidno reklamný panel v anglickom jazyku. Na ceste sa tiež nachádza dvojitá žltá čiara, ktorá sa v Českej republike nepoužíva. Rovnaké cestné značenie následne obsahuje aj zvyšok filmu odohrávajúci sa v USA. (koba)

• - Hneď v prvej scéne si môžete všimnúť, že Bruce Willis má ruky spútané raz čiernou a raz bielou páskou. (Johnny.ARN)