Reklama

Reklama

Brutálni teroristi unesú bývalého špióna Leonarda Turnera (Bruce Willis) a prototyp ničivej superzbrane a vyhrážajú sa rozpútaním apokalypsy nepredstaviteľných rozmerov, ak nebudú splnené všetky ich požiadavky! CIA preto vyšle do akcie svoju najlepšiu agentku Victoriu (Gina Carano), aby ich vystopovala a zachránila Leonarda aj svet. Lenže problém je, že po nich pátra nielen ona, ale napriek výslovnému zákazu vedenia CIA na vlastnú päsť aj jej expriateľ, Leonardov syn Harry (Kellan Lutz), ktorý je rozhodnutý nájsť a oslobodiť svojho otca za každú cenu! (TV Markíza)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (57)

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Bruce Vyliž se nám zajebal kdesi v matičce stověžaté a jeho drsnej synek. Kellan Homokles Lutz ho musí zachránit. Čím to je, že Bruce si vybírá za filmový syny takový potraty? Nejdřív Courtney teď Lutz... Ale ok abych nebyl nespravedlivej, tak nečekal jsem nic a nakonec dostal celkem přijatelný svižný akční béčko z příjemnou stopáží. Bitka z ťamanem na hajzlu pak highlightem celýho filmu. Jenom toho Lutze bych vyměnil. Neříkám, že se nesnaží, ale to jak si hraje na tvrďáka mu nežeru. Gina už taky předvedla víc. Průměrný 3*.55% ()

castor 

všechny recenze uživatele

Někde jsem četl, že Bruce Willis má odmakáno, chce být víc s rodinou, tudíž mu laciné produkce vyhovují. Vyžadují od něj minimum úsilí, natáčení probíhá rychle, perou se jiní, producenty uspokojí málo, plešatá Willisova hlava na plakátu zachrání mnohé. Každopádně Joe Hallenbecku, pošli svého agenta do prdele, a ještě alespoň jednou nám dej vzpomenout na svá skvostná 80. a 90. léta. ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Já jsem celkem spokojen. Extraction je fajn akční béčko, které se místy zbytečně zaobírá překombinovanou a nezajímavou zápletkou, místo toho, aby nám servírovala fighty, jako je s Korejcem na záchodě, který má šmrnc a pustil jsem si jej okamžitě dvakrát. Má to i slušný vizuál, potěší krátká stopáž, souboje jsou kontaktní a drsné, sice místy kamera a střih hapruje,přesto mi to zde vůbec nevadilo.Lepší Miller než posledně. 60% ()

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Už dávno jsem se smířil s faktem že můj v 90. letech akční hrdina číslo 1 hraje v posledních letech prakticky jen v samých hloupoučkých kravinách, na které se my fanoušci kouknem jen kvůli tomu že v nich hraje právě ten holohlavý chlápek, kterého jsme kdysi milovali. Extraction má krásně domotaný děj a předpokládám že sami herci vlastně vůbec netuší jaký žánr z toho vlastně nakonec vymlátí. Přesto výsledek určitě mohl být horší a filmu prospěl fakt že celá ta šaškárna má něco kolem 75 minut. 30% ()

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

Tady opravdu netřeba šetřit superlativy! Debilní poloamatérská velepičovina a hrubá urážka i toho nejdementnějšího diváckého nevkusu, již k dokonalé odpornosti zhyzdil výsměch všem snaživým ochotníkům a parodie na herectví, vepřový xicht z Tvajlajtu - Lulan Buc, jehož husté síajej boxování a zápasení nápadně připomíná vzpouru v baletní přípravce pro slabomyslné tapíry. Mozkový moulinex na úrovni posledních Segalových fláků, který se opravdu bojím otevřeně nazvat scénářem, je tu bezcitně dotažen k obludnosti totálně neumětelskou reži…., tak radši taky ne, a řekněme … snahou o dirigování sboru prkenných mentálů, a dramaturg zjevně zemřel na infarkt tak v polovině prvního čtení toho retardovaného leporela. Kameradown měl zapatlanou čočku Nuttelou a čerstvě vyšťouranými soply a střihač si během neurotického cumlání nůžek pořezal jazyk, ale horní patro si nezakrvácel, protože ho díky vrozenému rozštěpu nemá. Takže nezbývá, než držet pietní minutu dávení za nebohého Wiliše, protože když už někdo vezme roli v takovém svinstvu, je evidentně mrtvý. ()

Galerie (31)

Zajímavosti (5)

  • Zpočátku se film odehrává v Praze. V několika záběrech jde vidět několik vozů taxislužby, které mají na střeše cedulku „tksxi“. Takto označené taxíky v ČR však nejezdí. (rublik05)
  • Hneď v prvej scéne si môžete všimnúť, že Bruce Willis má ruky spútané raz čiernou a raz bielou páskou. (Johnny.ARN)
  • Simon Rhee na filmu pracoval jako koordinátor kaskadérů a lze ho zahlédnout v malé roli instruktora Jiu-Jitsu jak trénuje Harryho Turnera (Kellan Lutz). (Rominator)

Reklama

Reklama