Brutálni teroristi unesú bývalého špióna Leonarda Turnera (Bruce Willis) a prototyp ničivej superzbrane a vyhrážajú sa rozpútaním apokalypsy nepredstaviteľných rozmerov, ak nebudú splnené všetky ich požiadavky! CIA preto vyšle do akcie svoju najlepšiu agentku Victoriu (Gina Carano), aby ich vystopovala a zachránila Leonarda aj svet. Lenže problém je, že po nich pátra nielen ona, ale napriek výslovnému zákazu vedenia CIA na vlastnú päsť aj jej expriateľ, Leonardov syn Harry (Kellan Lutz), ktorý je rozhodnutý nájsť a oslobodiť svojho otca za každú cenu! (TV Markíza)

Trailer

Wacoslav1

Bruce Vyliž se nám zajebal kdesi v matičce stověžaté a jeho drsnej synek. Kellan Homokles Lutz ho musí zachránit. Čím to je, že Bruce si vybírá za filmový syny takový potraty? Nejdřív Courtney teď Lutz... Ale ok abych nebyl nespravedlivej, tak nečekal jsem nic a nakonec dostal celkem přijatelný svižný akční béčko z příjemnou stopáží. Bitka z ťamanem na hajzlu pak highlightem celýho filmu. Jenom toho Lutze bych vyměnil. Neříkám, že se nesnaží, ale to jak si hraje na tvrďáka mu nežeru. Gina už taky předvedla víc. Průměrný 3*.55% ()

kaylin

Jako celek to rozhodně skvělé není, ale některé akční scény jsou naprosto parádní. A ano, může za to i Kellan Lutz, který je překvapivě dobrý. Stejně je ale největší ozdobou tohoto filmu Gina Carano, která ale zase nedostala tolik akčního prostoru, který by si zasloužila. Ta ženská je skvělá a hlavně za ní jdu na 50 %. ()

Rominator

Vyobrazení Prahy se v některých záběrech vůbec nepovedlo, protože centrála C.I.A. s mrakodrapy v pozadí vypadala úsměvně. Bruce Willis na plakátě funguje jako lákadlo na diváky, ale v samotném snímku si ho člověk moc neužije a opět zůstává pocit, že do toho šel pouze kvůli penězům. Ilram Choi a Kellan Lutz mají nejlepší souboj z celého filmu na toaletách. Simon Rhee na filmu dělal jako koordinátor kaskadérů a lze ho zahlédnout v malé roli instruktora Jiu-Jitsu jak trénuje Lutze. ()

EvilPhoEniX

Já jsem celkem spokojen. Extraction je fajn akční béčko, které se místy zbytečně zaobírá překombinovanou a nezajímavou zápletkou, místo toho, aby nám servírovala fighty, jako je s Korejcem na záchodě, který má šmrnc a pustil jsem si jej okamžitě dvakrát. Má to i slušný vizuál, potěší krátká stopáž, souboje jsou kontaktní a drsné, sice místy kamera a střih hapruje,přesto mi to zde vůbec nevadilo.Lepší Miller než posledně. 60% ()

StanislachKo

Vždy keď vidím takýto zbytočný film, pri každom jednom výbuchu, čo sa tam udeje iba ľutujem životné prostredie. Tupé od A po Z, herci nesympatickí, akcia mdlá a Bruce... Ako všade cca od roku 2000. 2x zdvihne jedno obočie, utrúsi 3 suché hlášky, zbalí prachy a vypadne. Krásne zavŕšenie kariéry, pán Tvrďák, gratulujem! ()

• Zpočátku se film odehrává v Praze. V několika záběrech jde vidět několik vozů taxislužby, které mají na střeše cedulku „tksxi“. Takto označené taxíky v ČR však nejezdí. (rublik05)
  • Simon Rhee na filmu pracoval jako koordinátor kaskadérů a lze ho zahlédnout v malé roli instruktora Jiu-Jitsu jak trénuje Harryho Turnera (Kellan Lutz). (Rominator)
  • Hneď v prvej scéne si môžete všimnúť, že Bruce Willis má ruky spútané raz čiernou a raz bielou páskou. (Johnny.ARN)