Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Profesor se spojí s Martínem, který má uskutečnit bratrův plán a udeřit na Španělskou národní banku. První krok? Vytvořit totální chaos. (Netflix)

Recenze (18)

Ozzy2 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Proč jdou multimilionáři opět riskovat své životy, proč se nechají ovládat zakomplexovaným, psychopatickým profesorem i po loupeži č.1?To nedává vůbec smysl.Za ty prachy, co rozházeli za vybavení, vzducholodě a 140 mega euro pro plebs si mohli do smrti užívat....A nepoučitelní fízlové se opět nechají oblafnout a zesměšnit?Sladký život zločinců v Madridu:) ()

DonBraso 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Přesně jak píše uživatel hydrovydra.Další blábol,který kazí seriál do háje.Postavy hledaný celý roky si tam chodí v ksichtě jakoby nic.Boha jeho co je tohle za kreténa,který to točí.Stačí doopravdy málo a udělat to jinak.Nejvíc Tokio,kterou by znal absolutně každý.Já si myslel,že po prvním díle tyhle krávoviny zmizí a hned je tu znova.Aspoň už je to malinko dýchatelné a konečně zapadnem do banky.Doufám,že už nějaký tvůrce nevymyslel další příšerný špek a pojedem po starých kolejí,protože zatím tato série vypadá jako špatný vtip,který je jen středobodem na další série.Bohužel i hodnocení celkové v komentářích moc příznivé nejsou.Ach jo. ()

Reklama

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Bývalý novinár ako svoje alter ego El Magnifico Professoreho obhajuje teroristicku organizaciu Antifa, ktorej vlajka sa objavi v prestrihu z protestov proti summitu G20 v Hamburgu a tak podporuje nenávisť voči ľuďom v uniformách či už zdravotnych sestier, lekárov, hasičov, policajtov či vojakov a systému ako takemu, ktorý teraz robí všetko pre to aby sa pandemia dotkla práve tých ľudí, ktorí v čase pandémie nerobia pre spoločnosť nič užitočné čo najmenej. Musí to byť frustrujúci pocit vedieť že svet bez nich dokáže fungovať a aj preto sa pravidelne taketo protesty konajú. Za zmienku stojí ešte 25 krát v priebehu dvoch minút spomenutý sexizmus a patriarchát. A do toho ukradnutá hymna FC Liverpool či Celticu Glasgow a Widzewu Lodž You ll never walk alone...Z hľadiska empatie k druhým ľuďom je táto sračka na rebričku ešte nižšie ako ľudská stonožka, úbohý výtvor zakomplexovanej nuly ktorá vo svojom živote nikdy nič nedosiahne a ľuďom ako Ingmar Bergman, Ridley Scott či Stanley Kubrick nebude siahať vo svojom živote ani po členky... ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Masterplan dobrovolne sa "odhalivsieho" Profesora. Ak som dobre zadal do kalkulacky, tak tam vo vlnach z troch, ci styroch vzducholodi mali zhodit do ulic 2,8 miliona 50eurovych bankoviek. Co mi nepride az tak vela. ;) Si predstavte cakat dole na namesti nejaku tu druhu vlnu a vo vyske vidite par papierikov, ktore vietor odfukne o par blokov dalej. Haluz no. Avsak tu na rozdiel od prvej casti hovorime len o dierach v "plane" a nedostavaju priestor ostatni pre "drazdivejsie" preslapy. Rozhodne lepsie ako prva epizoda. ()

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Co se stalo, ptáte se? Bohužel neznám odpověď a taky bych ji ráda věděla. Co se kurva stalo s La Casa de Papel? Kdyby tohle byl první heist asi bych byla docela nadšená, jak geniálně to maj vymyšlený a jakej je Profesor hlava pomazaná. Jenže to není první heist, ale druhej. Za prvý, jak je sakra ta národní garda nepoznala? Tokyo sedí doslova na sedadle spolujezdce! Co tam vůbec dělá do prdele, měla by bejt zalezlá uvnitř, aby ji nepoznali, když její ksicht byl doslova všude po světě. Ach bože to nedává absolutní smysl. Druhá věc - co tam furt ten tvůrce motá matriarchát a patriarchát. Proč? Prostě proč? Denver se doslova bojí o Monicu, protože nebyla NIKDY v žádný loupeži, není žádnej rambo. Byla sekretářka, však vůbec neví, do čeho jde. Denver je tady absolutně v právu, a fakt nechápu, jak je tohle proboha patriarchát. Tvůrce by si měl přečíst definici patriarchátu. Tokyo, Nairobi jsou ženský a jdou do toho s nima. Doslova ženská (Raquel) je ve vedení společně s Profesorem. Kde je ten patriarchát? Hodnocení: jak mám slovy vyjádřit, jak moc mě tohle nový La Casa de Papel sere?/10 ()

Galerie (1)

Zajímavosti (2)

  • Ve 12. minutě můžeme v pozadí slyšet skladbu „Who Can It Be Now?“, která je pouštěna z gramofonu a je od australské kapely Men at Work z jejich debutového alba „Business as Usual“ z roku 1981. (Trajektt)
  • V epizodě zazní mimo jiné i skladba „You'll Never Walk Alone“, tedy v překladu „Nikdy nepůjdeš sám“. Poprvé se objevila v roce 1945 v muzikálu „Carousel“, proslavila se ale především jako hymna anglického fotbalového klubu Liverpool FC. (FIAT 500)

Reklama

Reklama