Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Tokyo zkouší utopit žal. Sierra využívá osobní taktiku zaměřenou na zranitelnou Nairobi. Suárez pokračuje v honu na Raquel. (Netflix)

Recenze (31)

sKralicek 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Z teenagerovského seriálu se stal brutální masakr. Nějaké nelogické chování postav jde stranou a už to není hra, ale poměrně surově ztvárněný boj policie se zločinci. Tohle jsem chtěl a na tohle jsem čekal a dočkal jsem se! Ale sakra, Nairobi byla moje nejoblíbenější postava, jestli opravdu zemře tak mě to bude hodně štvát. ()

Samuel7 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Konečně nějaký dobrý zvrat, to jsem si alespoň myslel. Samozřejmě mě ale musí seriál hned vyvést z omylu, takže napětí trvalo asi tak tři minuty. Pojem cliffhanger asi Pinovi nic neříká. Pořád nás bude vypravěčským hlasem Tokyo vodit za ručičku, divák nemusí vůbec přemýšlet, protože vše mu bude vzápětí polopatě vysvětleno. A tohle má být jeden z nejlepších seriálů všech dob? To, že plán je promyšlený a působí inteligentně ještě neznamená, že seriál je promyšlený a působí inteligentně. Naopak. Tolik nesmyslů, nesrovnalostí a nepravděpodobných náhod jsem dlouho nezažil. Upřímně se nedivím, že ve Španělsku seriál pohořel. Není kvalitní a ještě kydá hnůj na jejich stát (jako kdyby nějaká naše kriminálka tvrdila, že naše vláda spolupracovala s Bin Ladinem...) ()

Reklama

Petr.Siman 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tohle byl takovej kurevsky masakr, že vlastně ani nemám slov. Ještě že po dokoukani mi netflix napsal že 4 série už 3 dubna... Jinak bych si asi vytrhl chlupy všude. Jsem zvědav jak z tohodle profesor vybrusli, protože tohle už není kurva loupež, tohle je zkurvena válka. PS doufám že ta zrzava cubka zákopne a zlomí si váz. ()

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vždycky když začne hrát ta podmanivá píseň Bella Ciao, je jasné, že dojde k něčemu velkému. Právě došlo (dle mého) k nejhoršímu úmrtí v historii seriálu a to zejména proto, že bych to radši přál těm osinám v zadku, jako je třeba Tokio. Ta se nejen ostříhala u nejhoršího kadeřníka všech dob, ale ještě bude remcat kvůli kopačkám od někoho, kdo kvůli ní seděl za mřížemi. Kráva! ()

Sany33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Príbeh: Poručíčka Sierrová konečne začína použivať špinavé praktiky tak ako sa patrí. Jej prvým cieľom je Nairobi a ďalším Profesor s Rachel. Prevedenie: Emočne veľmi vybičovaná časť kedy som si konečne povedal, že je tu vážne veľmi málo nelogických momentov hlavne teda zo strany policajných zložiek. Profesor je prvý raz pre mňa v bezvýchodiskovej situácií. 97% ()

Zajímavosti (2)

  • Fretka Sofie, kterou skupina lupičů použije v „plánu Alcatraz“, má stejně jako ostatní zloději jméno města. Sofie je hlavní metropolí Bulharska. (Taninaca)

Reklama

Reklama